Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 03-02-2012, 23:22   #1 (permalink)
Baldemir
 
Avatarı
 
Katılım Tarihi: 09-27-08
Yaş: 51
Mesajlar: 8.944
Üye No: 46883
Uydu Alıcısı: Next-NextStar
Tuttuğu Takım: Galatasaray
Aldığı Beğeni: 3241
Beğendikleri: 942
Varsayılan Samsung Smart TV Sinema İzleme
Uygulama videosu ilk resimde işaretledigim yerde


Artık samsung smart tv sahipleri smart club uygulaması üzerinden samsung smart sinemaya ücretsiz girebiliyor...Samsung internet sitesinde ayrıntılı olarak nasıl yapılacağı yazıyor.Ayrıca ücretsiz. Sadece kayıt olmak gerekiyor tv üzerinden.Abonelik ücreti falan yok.

Samsung Smart TV'lerde Smart Hub içerisinde bulunan Samsung Apps uygulama mağazasına girerek Video kategorisi altında Samsung Fun uygulamasini indirin. Uygulamanin adi bu sekilde. Uygulamayi indirdiginizde göreceksiniz Smart Hub sayfasında Youtube'nin hemen yaninda yesil bir simge şeklinde olacak. Ardından uygulamayi çalıştırın ve kayıt olun. Kayıt olmadan izlenmiyor.

SMART SİNEMA
Samsung Smart Sinema, Smart Club altında yer alan video hizmetidir. Samsung Smart Sinema’ya tüm akıllı Samsung cihazlarınızdan* erişebilirsiniz.
* Samsung Smart Club henüz Smart TV ve Android işletim sistemli tablet ve telefonlarda mevcut olup, çok yakında Windows 7’li bilgisayarlarda ve Bada işletim sistemine sahip telefonlarda da hizmet vermeye başlayacaktır. Desteklenen cihaz listesine erişim için lütfen tıklayın ya da “Kurulum” sekmesini ziyaret edin.

Samsung Smart Sinema ile , arşivden onlarca Warner Bros filmine, dizisine ve çizgi filmlere, ister herhangi bir yerde* cep telefonunuzdan ve tabletinizden isterseniz de evinizin konforunda Smart TV’nizden ulaşabilirsiniz.

*Servis yalnızca yurtiçinde kullanıma açıktır, yurtdışından erişime kapalıdır.
Dilerseniz Seç /İzle sekmesi altında bulunan geniş film arşivinden izlemek istediğiniz fakat henüz gösterimde olmayan filmleri satın alarak istediğiniz içeriğe anında erişebilirsiniz.
Bununla da bitmiyor! Dilerseniz yabancı popüler TV dizilerini takip edebilir, çocuklarınızla eğlenceli animasyonlar ve çizgi filmler izleyebilir,National Geographic’in en ilginç i,belgesellerinin ***fini sürebilirsiniz.

SAMSUNG SMART CLUB'E NASIL ÇALIŞIR NASIL ERİŞİLEBİLİR ?

Samsung Smart Sinema, Samsung’un tüm akıllı cihazlarına kurulu olarak gelecektir. Eğer daha önceden sahip olduğunuz bir Samsung’unuz varsa, “Desteklenen Cihazlar” sekmesinden cihazınızın Samsung Smart Sinema uyumluluğunu control edebilirsiniz. Cep telefonu ve tabletler için Samsung Smart Sinema, “Samsung Fun Club” uygulaması güncellenerek ya da Android Market’ten indirerek kullanılabilirsiniz. Smart TV sahipleri ise uygulamaya Samsung Apps TV üzerinden erişebileceklerdir.


Servis streaming prensibiyle çalışmaktadır içerikleri görüntüleyebilmek için internet bağlantısı gerektirmektedir.

Daha hızlı bir bağlantıyla daha iyi görüntü kalitesi elde edebilmek bu teknolojiyle mümkündür. Ancak, içeriklerin sorunsuz izlenebilmesi için tavsiye edilen en düşük internet hızı 2Mbit’dir . İzlenen filmleri cihazlarınıza kaydetmeniz mümkün değildir.

Ücretlendirme
Uygulamadaki içeriklerin izlenebilmesi için üye olunması gerekir. Üyelik için hiç bir bedel alınmamaktadır, tamamen ücretsizdir*. Servis içerisinde satışa tabi olan içerikler mevcuttur. Bu içeriklerin fiyatları uygulama içerisinde ki menülerde görülebilir.

*Servis internet bağlantısı üzerinden veri aktarımı yapmaktadır. Cep telefonu / TV cihazları üzerinden hücresel ağ paket veri .kullanımı ya da ADSL veri kullanımından doğabilecek olan ücretlendirmelerden Samsung Smart Club kullanıcıları sorumludur.

KURULUM
Samsung Smart Sinema,tüm akıllı cihazlarınıza önceden yüklü olarak gelecektir. Eğer Samsung Smart Club şu an kullandığınız cep telefonu ve/veya tabletinizde yüklü değilse Android Market üzerinden aratarak uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Smart TV kullanıcısı iseniz ve uygulama televizyonunuzda yüklü değilse, Smart Hub içerisinde bulunan Samsung Apps uygulama mağazasına girerek Video kategorisi altında Samsung Smart Sinema’ya ulaşabilirsiniz.

Smart TV’nin Smart Hub’ı açıldığında otomatik yüklenen uygulamalardan biridir. Cep telefonu ve tabletlerde ise yazılımın içerisinde ve/veya güncellemeyle yüklenir. Yüklü değilse bile, Samsung Smart Sinema’ya marketten kolaylıkla erişilebilir.

Daha fazla detay samsung türkiye web sitesinde... Samsung Türkiye
Baldemir Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla