Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 28-03-2013, 16:20   #12 (permalink)
osmann

Katılım Tarihi: 03-13-07
Üye No: 18593
Uydu Alıcısı: Next-NextStar
Tuttuğu Takım: Galatasaray
Aldığı Beğeni: 116
Beğendikleri: 96

ahd ettim...paylaşıcam heryerde...
samsungun youtube uygulamasını açmaması sorununa duyarsız kalması çileden çıkardı beni...
samsung tv alırken (smart) sorun çıktığında verecekleri desteği düşünün.
adamlara yolladığım sorun maili; ve verdikleri cevap... (soru altta, cevap yukarıda)

Sayın Osman Bargan,

Samsung Electronics Türkiye’ye ilettiğiniz talep için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili yanıtımız aşağıda bilginize sunulmuştur.

Samsung Electronics olarak üçüncü sahıs uygulamalara destek aktarılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Samsung Electronics Turkiye
Müşteri Hizmetleri

Bu sayfadaki bilgiler bütün ihtiyaçlarıma cevap veriyor.

Kat?l?yorum 5
4
3
2
1

Kat?lm?yorum

* Bu e-postaya lütfen cevap vermeyiniz. Bu e-posta sadece
sistemden gönderilen mesajlar için oluşturulmuştur.
* Eğer bu cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız, lütfen buraya tıklayın.

* Başka bir ürünle ilgili sorunuz için lütfen burayı tıklayın.

merhaba. online yardım ile iki kez görüştüm ama yardımcı olamadılar yada olmadılar. ps51e551 aldım.alalı 3 hafta oldu sanırım. youtube nin uygulamasından videoları açamıyorum. güncelledim olmadı.sildim tekrar yükledim gene olmadı. geçen akşam 1-1,5 saat lik süre içinde oynattı neyi açtı isem.ama sonrasında yine eskisi gibi açmıyor. sadece bekletiyor. şimdi bunu hem telefonla hemde online olarak destek hattınıza bildiriyorum uygulama farklı firma olduğundan destek veremiyoruz diyorlar...kardeşim ben bu tv yi alırken ballandıra ballandıra smart hub,youtube yi anlattınmı bana? anlattın...şimdi ben malı aldım nasıl böyle söylersin? smart hubu siz güncelliyorsunuz. uygulamaların güncel halini ne şekilde youtube dan alıyorsanız söyleyin onlara halledin sorunumu? uygulamayı kullanamıyorum. bana tv yi alırken ballandıra ballandıra anlattığınız youtube uygulamasını kullanamıyorum. ayıptır yaa böyle ilgisiz kalmanız...