Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 15-11-2015, 00:28   #3 (permalink)
mehmetkarahanl
 
Avatarı
 
Katılım Tarihi: 07-07-10
Mesajlar: 4.418
Üye No: 96869
Uydu Alıcısı: Next-NextStar
Tuttuğu Takım: Besiktas
Aldığı Beğeni: 779
Beğendikleri: 695
Varsayılan

Cihazda uygulamayi güncelleme


Başlamadan önce

Bilgisayarınızın MyDrive Connect ile uyumlu olduğundan emin olun.
En son MyDrive Connect sürümünü kullandığınızdan emin olun. daha fazlası

Cihazınızdaki yazılımı MyDrive Connect kullanarak güncelleme

Navigasyon cihazınızı bilgisayara bağlayın. Cihazı açın.
MyDrive Connect otomatik olarak açılmazsa Windows bildirim alanı veya Apple menü çubuğundaki MyDrive Connect simgesini ( veya ) ve ardından MyDrive Connect öğesini tıklayın.
Henüz oturum açmadıysanız bir oturum açma ekranı görürsünüz.Oturum açtıysanız sonraki adıma geçin.
E-posta adresi ve şifrenizi girin ve Oturum aç öğesini tıklayın. E-posta adresinizi kaydetmek istiyorsanız "E-posta adresimi hatırla" öğesini seçebilirsiniz.
Mevcut güncellemelerin genel miktarını ve varsa hangi öğelerin süresinin dolduğunu veya dolmak üzere olduğunu görürsünüz.Not: Ses sipariş etmek veya satın almak için kullandığınız MyTomTom hesabınızda oturum açtığınızdan emin olun. Emin değilseniz, Oturumu kapat öğesini tıklayarak kullanılan e-posta adresinin sipariş onayı e-postasıyla aynı olup olmadığını kontrol edin ve ardından tekrar oturum açın.
Sayfanın sol üstünde bulunan İçeriğim öğesini tıklayın.


Güncelle seçili öğesine tıklayın. MyDrive Connect, bu güncelleştirmede bulunan yenilikleri görüntüleyecektir, devam etmek için Kabul Et ve Yükle öğesine tıklayın.Not: Yazılım güncellemesi yoksa navigasyon cihazınızdaki yazılım günceldir. Navigasyon cihazınızın bilgisayar bağlantısını kesip kalan adımları atlayabilirsiniz.

MyDrive Connect yazılımı cihazınıza indirir ve yükler.İndirme ve yükleme sırasında MyDrive Connect iki işlemin ilerlemesini gösterir: Bilgisayara indirme ve navigasyon cihazına yükleme.
Önemli: Navigasyon cihazınızın bağlantısını kesmeyin. Navigasyon cihazınız bağlantı kesintisinin güvenli olduğunu bildiren bir mesaj görüntüleyecektir. Ancak tomtom.com veya diğer bir web sitesini ziyaret etmek için tarayıcınızdaki başka bir sekmeyi güvenle kullanabilirsiniz.Yükleme tamamlandığında yükleme ekranı kapanır ve yeniden İçeriğim sayfasına yönlendirilirsiniz. Ayrıca MyDrive Connect durumu Bağlı olarak değişir ve bu simgeyi görürsünüz:
Bilgisayarınızda MyDrive Connect simgesini ve navigasyon cihazınızda yüklemenin tamamlandığını ifade eden mesajı gördüğünüzde, navigasyon cihazınızın bilgisayarınızla bağlantısını kesin.

Artık navigasyon cihazınızı yüklenen yazılım güncellemesiyle kullanabilirsiniz.
MyDrive Connect üzerindeki durum simgeleri

Cihazınız için bir güncelleme mevcut.
Cihazınızın işlevselliğine büyük etkisi olan güncellemeler otomatik olarak yüklenir. Diğer güncellemeler için MyDrive Connect öğesindeki Güncelle seçeneğini tıklayın.
Yükleme ve kurulum başladı.
Navigasyon cihazınızın bilgisayarınıza bağlı olduğundan emin olun.
Yükleme işlemi tamamlandı.
Navigasyon cihazınızı bilgisayarınızdan çıkartabilirsiniz.

mehmetkarahanl Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla