Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 14-02-2016, 22:52   #23 (permalink)
sensi

Katılım Tarihi: 05-24-07
Üye No: 20828
Uydu Alıcısı: DreamBox
Tuttuğu Takım: Besiktas
Aldığı Beğeni: 231
Beğendikleri: 439

Bence kanalları kapatmak çözüm değil önemli olan halkımızı kandıranlara karşı gerekli denetim ve yasaları meslisten çıkarıp tüketiciyi korumaktır..
SAdece tvlermi cep telefonlarımıza günde yüzlerce mesaj geliyor yok falan bankanın müşteri hizmetleriyiz görüşmelerimiz kayıt altında kimlik bilgilerinizi güncelememiz gerekiyor deyip vatandaşın soyulmasına neden müsade ediliyor bu gibi firmaların denetimi neden yapılmıyor türkiyede yüzlerce ÇAĞRI MERKEZİ faliyet gösteriyor bunların vatandaşların cep telefonu numaralarını nasıl ele geçiriyor ve ve bazı mamülleri telefondan bayanlar aracılığı ile satışını yapıyorlar hatta vatandaşın kimlik bilgilerini ve visa kartı hesaplarını ele geçirip boşaltabilirlar bunlara neden dur denmiyor bunu anlamış değilim ...
Geçen günlerde başıma cep telefonuma bir mesaj geldi **** tv size sertifika gönderdi KABUL EDİLSİNMİ??? KABUL EDİLMESİNMİ ??? bende HAYIR kabul edilmesini tıkladım her ay 20.00 tl gelen faturam 36.00tl geldi hemen şebeke sunucuma gidip nedenini sordum xxxxtv ye abone olmuşsunuz 16.00tl abonelik işlemi kesiliyor dedi kardeşim bana gelen mesajda KABUL EDİLMESİN şıkkını tıklayıp red ettim dedim görevli hangisini tıklarsam tıklayım aboneliği kabul etmiş sayılacağımı söyledi şimdi soruyorum vatandaş olarak hakkımı gaspeden bu gibi şirketlerin kurulumu neden denetlenmez ???? bu devletin görevi değilmi bu gibi FASON şirketlerin faliyeti neden denetlenmez anlamış değilim yani göstermelik cezalar caydırıcı değil bu gibi insanlara çok ağır cezalar verilmeli gerisi YALAN

sensi Çevrimdışı