Tekil Mesaj Gsterimi
Eski 26-08-2017, 16:51   #4 (permalink)
mehmetkarahanl
 
Avatar
 
Katlm Tarihi: 07-07-10
Mesajlar: 4.131
ye No: 96869
Uydu Alcs: Next-NextStar
Tuttuu Takm: Besiktas
Ald Beeni: 619
Beendikleri: 604
Varsaylan

Saturday (Samedi)26.08.2017 (GMT+00)
English Premier League
11:30 Bournemouth FC Manchester City
BETFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
Sport 24 HD
-NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band)
-NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

14:00 Newcastle United FC West Ham United
RTS1
-Eutelsat 7E -11221 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -12728 V 30000 -FTA (Africa)
-Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA (Africa)
-Intelsat 24.5W -3653 R 3906 -FTA(C-Band)
kwese Sports
-Intelsat 68.5 E- 12633 V 16166-Biss
-Belintersat 51.5E-3900 L 13630 -Biss (C-Band)
-Intelsat 22 @ 72.1 East-3724 L 16073 -FTA(Multistream)
CIS TV
-Eutelsat 10E- 3678 H 1082 -FTA (C-Band)
Sport 24 HD
-NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band)
-NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band)
ESPN +
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

16:30 Manchester United Leicester City
IR Cama 3 TV
-Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
-NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
Sport 24 HD
-NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band)
-NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

Spanish League Primera Div. 1
16:15 Deportivo Alavs Barcelona
Signal-3
-Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band)
Tolo TV HD
-Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA
Lemar TV HD
-Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports en Espaol
-Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)
Fox Sports 1 Brasil HD
-SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band)
IRIB Varesh
-Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
-Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

20:15 Las Palmas Atletico de Madrid
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
BeIn Sports USA
-Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)
BeIn Sports en Espaol
-Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

French League 1st Div.
15:15 FC Nantes Olympique Lyonnais
TV5 Monde Maghreb Orient
-Nile sat 7W -11900 V 27500-FTA
TV5 Monde Maghreb Orient HD
Badr 26E- 12073 H 27500-FTA
TV 5 Monde Afrique
-Eutelsat 16E-10804 H 30000 -FTA(DVB-S2) (Africa)
-Astra 4.9E-12015 V 29950 -FTA (Africa)
ARENA SPORT3
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Italian Calcio League Serie A
16:00 Genoa CFC Juventus FC
ARENA SPORT2
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ESPN INET HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

16:00 Benevento -Bologna FC
ARENA SPORT4
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

18:45 AS Roma -Internazionale Milano
IR Cama 3 TV
-Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7E -11262 H 27500 -FTA
ARENA SPORT4
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
CBC SPORT HD
-AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS
BeIn Sports en Espaol
-Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)
Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band)
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

Portugal Primeira Liga
19:30 Rio Ave FC SL Benfica
RTP Internacional
-Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5W-3838 R 7234-FTA (C-BAND)
SIC International
-Eutelsat 16E -12569 H 3703 -Biss
RTP frica
-Intelsat 27.5W-3838 R 7234-FTA (C-BAND)
RTP Internacional sia
-AsiaSat100.5E 3700 V 30000 -FTA (C-BAND)
RTP Internacional Amrica
-Telstar 63W- 11710 V 3200 -FTA
-Galaxy 97W- 12060 H 22000 -FTA
-Intelsat 55.5W 4101 V 2320 -FTA (C-BAND)
ESPN +
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

German Bundesliga 1st Div
13:30 SV Werder Bremen Bayern Munich
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

13:30 Bayer 04 Leverkusen TSG 1899 Hoffenheim
Fox Sports 1 Brasil HD
-SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band)

16:30 BV Borussia Dortmund Hertha Berlin
Fox Sports 2 Brasil HD
-SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band)

Algerian League 1 Mobilis
16:00 MC Oran USM Blida
Algrie 3
Eutelsat 5W 11060 H 23700-FTA
Nile sat 7W -12207 V 27500 -FTA
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
Badr 26E -11784 V 27500 -FTA
Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
Ses 22W -12674 H 20255 -FTA
A3 HD
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
Canal Algerie
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
Eutelsat 5W 11060 H 23700-FTA
Ses 22W -12674 H 20255 -FTA
Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA

18:00 JS Kabylie JS Saoura
TV TAMAZIGHT
Eutelsat 5W 11060 H 23700-FTA
Nile sat 7W -10930 H 27500 -FTA
Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA
Ses 22W -12674 H 20255 -FTA

Moroccan Cup
15:00 Chabab Atlas Khnifra- Widad de Fes
Arriadia
-Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
-Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
Arryadia Live HD
-Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
-Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA

Belgium Jupiler League
18:00 KSC Lokeren Eupen
Alkass One HD
-Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)

Campeonato Brasileiro Srie A
19:00 Fluminense FC -Vasco da Gama
ARENA SPORT3
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

22:00 Paulista Corinthians Atletico Clube Goianiense
ARENA SPORT1
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ARENA SPORTBIH
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
SportsMax 2
-Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band)

Argentina premier division
23:05 Independiente Atletico Huracan
ARENA SPORT3
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Croatia 1.NHL League
17:00 NK Slaven Belupo NK Rude
ARENA SPORT3
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

19:00 NK Inter Zapreic HNK Rijeka
HNL
-Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

Montenegro First League
13:00 Sutjeska FK Mladost Podgorica
ARENA SPORT1
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ARENA SPORTBIH
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Hungary NB1 League
16:00 Haladas Puskas FC
M4 Sport HD Europa
-Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2)

English Championship League
16:30 Nottingham Forest FC Leeds United FC
BETFRED TV (TTV) CISCO 4
-Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)

Ukrainian First League
15:00 FC Ingulets Obolon-Brovar Kyiv
XSport
-Astra 4.9E-12130 V 27500 -Biss
-Astra 4.9E-12341 H 30000 -FTA (Multistream)
XSport HD
-Astra 4.9E -11747 V 30000 -FTA

Serbian SuperLiga
18:00 Zeleznik Macva
ARENA SPORT1
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
ARENA SPORTBIH
-Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

Uruguay Clausura League
18:30 CA Cerro Defensor Sporting
VTV
-SES 40W-4065 R 12500 -PowerVU(C-Band)

21:00 CA Penarol Liverpool FC
VTV
-SES 40W-4065 R 12500 -PowerVU(C-Band)

Russian Premier League
14:30 FC Rubin Kazan FK Tosno
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)

17:00 Lokomotiv Moscow -Ural Yekaterinburg
Match! TV
-Express 53E -12617 H 8122 -Biss
-Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
-Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
-Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)

German Bundesliga 3rd Divsion
12:00 Karlsruher SC Hallescher FC
SWR Fernsehen
-Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA
MDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA
MDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -10891 H 22000 -FTA(DVB-S2)

12:00 VfL Osnabruck Sportfreunde Lotte
WDR Fernsehen
-Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA
WDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA(DVB-S2)-FTA
-Astra 19.2E -12422 H 27500 -FTA(DVB-S2)-FTA
NDR Fernsehen
-Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2E -11528 H 22000 -FTA(DVB-S2)

Campeonato Brasileiro Srie B
19:30 Santa Cruz Clube Regatas Brasil
SporTV 1 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

22:00 Figueirense FC Guarani
SporTV 1 HD
-Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
mehmetkarahanl evrimdışı   Alnt Yaparak Cevapla