Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 14-06-2018, 10:05   #15 (permalink)
A.Bozoğlu

Katılım Tarihi: 06-27-10
Üye No: 96321
Uydu Alıcısı: Next-NextStar
Tuttuğu Takım: Galatasaray
Aldığı Beğeni: 235
Beğendikleri: 97

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi uydu34
Arkadaşlar bu operatöre geçmeden önce çok ama çok uzun düşünün o kadar çok şikayet var ki. En azından şunu söyleyeyim diyelim bir sıkıntınız oluştu karşınızda çağrı merkezi yok derdinizi anlatacak bir yol bulmak neredeyse mektupla olacak şekilde ağır işliyor he diyeceksiniz ki sen bu türknet imi kullanıyorsun ?
Hayır ama o kadar çok şikayet var ki haklarında 1 ay 30 gün 25 gün arıza diğer günler bağlanıyorum diyen mi ararsınız verdikleri hız 35 olması gerekirken 2 mbt hız alıyorum diyen mi ararsınız.
En önemlisi ne biliyormusunuz taaahüt yok 3 ay önce 54.99 du şimdi 64,99 TL taaahüt yok bol şikayet var araştırın bana inanmıyorsanız üstelik 3-4 ay sonra 75,99 Tl olmayacağını kim garanti eder. Belki olmadı değiştiririm zam gelirse diyenler döndükleri operatörler yeni kullanıcı gibi zamlı fiyattan başlatacak özellikle Türk Telekomda bu böyle eski kullanıcı daha avantajlı.

Kısaca samimi görüşlerimi yazdım herkes düşünüp şikayetleri okuyup öyle geçsin ki sonra tüh bilmiyordum ben bunları demesin.
Yıl sonunda akn'nin kaldırılacağını düşünürsek tahahüt olmaması nedeniyle şuan için en cazip servis sağlayıcı turknet ve netspeed bence. yıl sonu akn kalktığında güzel kampanyalar olur rekabet artar diye düşünüyorum.

Not:Turknet yada başka bir oparatöre geçiş yapmak isteyen arkadaşlar hat kapama yapmayın, taşıma yapın. hat kapama durumlarında portu başkası kapabiliyor.
A.Bozoğlu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla