SupersatForum

SupersatForum (http://www.supersatforum.com/)
-   Forumdan Uyarı Alanlar (http://www.supersatforum.com/forumdan-uyari-alanlar/)
-   -   three_20 Süresiz Banlandınız. (http://www.supersatforum.com/forumdan-uyari-alanlar/182086-three_20-suresiz-banlandiniz.html)

xxman™ 15-07-2017 00:01

three_20 Süresiz Banlandınız.
 
Alıntı:

Orjinal Mesaj Sahibi three_20 (Mesaj 862811)
Siz bu hikayelerle anca kendinizi kandırırsınız. İnsan da biraz utan biraz arlanma olur. Fetöyü devletin içine yerleştiren sizlersiniz. Her türlü hakkı, ayrıcalığı tanıyanlar.Kucak kucağa senelerce yaşayan yine sizlersiniz. 245 şehide sebep olup yine bu mevzu üzerinden utanmadan şov yapan yine sizlersiniz.
Kimse için ders olmaz bu olaylar. Çünkü eliniz kanlı sizin. ortadaki pasta dan biriniz sağdan biriniz soldan yerken pasta bitince birbirinize girip yüzlerce insanın canına sebep oldunuz. Bu ülke oyuncak değil bu ülke yap boz tahtası değil, utanmadan bir de milli bayram diye kutluyorsunuz. Eğer gerçekten bir suç varsa en tepede ki yargılanacak önce o zaman sizlerin samimiyetine inanırım


Sizin için yazılacak çok şeyler var ama şu klavyede elimi yormama, ve klavyemi senin için yıpratmaya değmez. Süresiz Banlandınız.


Varsayılan Zaman Aralığı: GMT +2. Saat 09:46.


Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Copyright © 2005-2018 SupersatForum İnternational®, All Rights Reserved

iptv,iptv

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.2 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2019 DragonByte Technologies Ltd.
www.supersatforum.com Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir,
bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir,
yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız Bize Ulaşın linkinden bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.