SupersatForum  

REDLİNE RL-100CSX Hakkında Bilmek İstedikleriniz

 Dijital Uydu Alıcıları Markaları Katagorisinde ve  Redline Forumunda Bulunan  REDLİNE RL-100CSX Hakkında Bilmek İstedikleriniz Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...


Geri Git   SupersatForum > DİJİTAL UYDU YAZILIMLARI / DVB-S > Dijital Uydu Alıcıları Markaları > Redline
Özel Arama


Cevap
 
LinkBack Konu Araçları Gösterim Biçimleri
Eski 15-04-2008, 21:29   #1 (permalink)
 
Katılım Tarihi: 03-11-06
Yaş: 61
Mesajlar: 2.408
Üye No: 2493
Uydu Alıcısı: Redline
Tuttuğu Takım: Galatasaray
Aldığı Beğeni: 21
Beğendikleri: 3
Yo REDLİNE RL-100CSX Hazır Kanal Listesi ve Bilmek İstedikleriniz


REDLİNE RL-100CSX HAKKINDA BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ:

1- SİSTEM AYARLARI:
Herhangi bir nedenle fabrika ayarlarına döndüğünüzde kumandadan menü + sistem ayarları + açılan penceredenki ilk baştaki seçeneği sağ-sol tuşlarıyla TÜRKÇE'yi buluncaya kadar arayın. Bulduktan sonrada aşağı-yukarı tuşlarıyla Audio1 ve 2 dilini türkçe yapın. RF kanalınıda bölgenizde boş bulunan (belediye yayınlarının olmadığı veya uzak olan bir frekansı seçip EXIT tuşuyla çıkın.
OSD üzerine gel ok.eyle. Açılan penceredeki şefaflıkları 10'a getirin, diğerlerine gerekmiyorsa ellemeyin.
Zamanlama üzerine gel ok.eyle. Zaman tertibatını da ok.eyle. Açılan penceredeki ayarları otomatik, GMTyi +02.00+yaz saatini açık, Time Out'u 3 sec olarak ayarlayıp ok.eyle ve çık.
Olay ve Uyumak Zaman bölümleri isteğe bağlı olarak ayarlayabilirsiniz.

2- KANAL FREKANSI GİRME VEYA DEĞİŞTİRME:
Uyduya yeni gelmiş bir kanalın frekansını girmek veya olan bir kanalın frekansını değiştirmek için şunları yapmalısınız.
Menü+Kurulum+Anten Ayarları+uydu seçimi+sağ-sol ses açma tuşlarıyla Transponder üzerine gelip ok.eyle. Çıkan kanal sayfasında yeni frekans girecekseniz kumandadan yeşil tuş olacak sanırım YENİ'ye basın kanal bilgilerini girdikten sonra ok.eyleyip çıkın. Yeni girdiğiniz kanal frekansının kendi sırasına girdiğini göreceksiniz. Ve mavi tuşa basarak aramayı başlatın. Çıkan seçeneklerdeki hayırları işaretleyinki kanal listeniz bozulmasın. Bir kanalı taratmak isterseniz soldaki kanal listesinden taracağınız kanalın frekansı üzerine gelip ok.eyleyin. Mavi tuşa basarak aramayı başlatın. Çıkan seçeneklerde hayırları işaretleyin yine.

3- UYDU TARATMAK:
Çanak durumunuza göre ve kanal listenizi bozmadan aşağıda anlatacağım şekilde uydularınızı tarabilirsiniz. Bunun için:
Menü-Kurulum+Anten Ayarları+uydu seçimi yapıp ok.eyliyorsunuz.Sağ taraftaki tablodaki ayarları yapıyorsunuz, yalnız şebeke aramayı kapalı duruma getirin ki daha önceden gelmiş-geçmiş tüm boş tipleri frekans listenize sıralı şekilde dizmesin. Uydu sayfasından EXIT tuşuyla çıkın. Seçtiğiniz uyduyu üzerinde ok.eylemeyi unutmayın. Uydu ok.eylenince beyaz olan rengi sarıya dönüşecektir. Kumandanızdaki mavi tuşa basarak aramayı başlatın. Açılan pencelerdeki HAYIR ları ok.eyleyin. Ki kanal listeniz bozulmasın.Arama bitinceye kadar bekleyin.

4- ELLE ŞİFRE GİRME:
Kumandanızdan; menü+kurulum+Açılan Pencereden PATCH bölümünü ok.eylediğinizde Tüm şifreleme sistemlerini görebilirsiniz. Burada sağ-sol tuşlarıyla en üstteki şifreleme sistemlerine varabilirsiniz. Buradan seçeceğiniz şifreleme sistemine yeni bir İD mi ekleyeceksiniz veya olanları değiştirmek mi istiyorsunuz kumandanızdaki renkli tuşlarlar bu işi yapabilirsiniz. Zaten şifre tablosunun altında yazıyor. Örneğin POLSAT lar gidince yukarıdaki işlemleri yapıp NAGRA2 den 007101 identini bulup oradaki ilgili yere güncel şifreleri girebilirsiniz. Ayrıca tek kanalın k.eylerini girmek için o kanalın üzerine gelin. Kanalı normal olarak tvde izlerken kumandanızdaki sağ ses açma tuşunun yanında ince uzun PAGE tuşuna bastığınızda sadece o kanalın şifre tablosu açılacaktır. Oradan da gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

5- VİDEO GÖRÜNTÜ AYARLARI:
TVnizde herhangi bir kanalı izlerken kumandanızdan 0(sıfır) tuşuna bastığınızda karşınıza video ayarları çıkacaktır. Buradan alıcınız üzerinden ışık+renk+parlaklık vb. ayarlarınızı yapıp ok.eyleyerek çıkın. Kanalın ses menüsünü TÜRKÇE yapmak içinde herhangi bir kanalı izlerken kırmızı tuşa basın. İzlediğiniz kanalın ses menüsü ekrana gelir. Orada dil seçenekleri varsa istediğiniz dilin üzerine gelip tamam (o***leyin) diyerek seçebilirsiniz.

6- HAZIR KANAL LİSTESİ:
Arkadaşlar sizler için bir kanal listesi hazırladım. Herhangi bir şekilde fabrika ayarlarına döndüğünüzde veya yazılım güncellerken bu kanal listesini aşağıda verdiğim loderle yükleyebilirsiniz. Her türlü yüklemelerinizde alıcınızı stanby(uyku) durumunda olsun. Aksi taktirde loderiniz çalışmaz. Kanal listesini yüklerken ELHAN ustanın resimli anlatımlarından yaralanabilirsiniz. Bu kanal listesinde TÜRKSAT 2A + SİRİUS + THOR uyduları bulunmaktadır. Bu uydulardan herhangi birinin çanağı olmayanlar genel ayarlar bölümünden kanal listesini sil bölümünden o uyduyu listeden silebilirler. Bu işlem sonunda silmek istediğiniz uydunun tüm kanallar otomatikmen silinecektir. Diğer iki uydu listesi kalır. Zaten önemli olanda Türksat ve Thor uyduları. Kanal sayıları epeyce fazla. Sıralamaları çok uzun sürüyor ve yorucu. Kanal listesindeki tüm boş tipler temizlenmiştir. Güle güle kullanın.

7- ELLE KANAL GİRME:
Kurulumdan kanal ayarlarına varınız. Türksat uydusunun üzerine tamam deyince hafif sararacaktır. Ses açma tuşunun sağıyla yan taraftaki sayfaya geçiyorsunuz. Frekansın yazılı olduğu ilk satıra yeni gelen kanalın frekans bilgilerini örneğin önce 12729 yazıp alt satıra H yazarak alttaki SR bölümünede 30000 yazıp o***leyip çıkarsınız. Yeni kanalı taratmak için sağ taraftaki sayfaya geçip ilk satırı o***leyince sol tarafta kanal listesinde taratmak istediğiniz kanal frekansını o***leyip kumandadaki mavi tuşla aramayı başlatın. Açılan pencerelerden hayırları o***leyin. Kanalınız taranacaktır. Ayrıca tüm uyduları bir defada taratmak için uydu tablosunda taratmak istediğiniz uyduların üzerine gelerek o***e basın sarı renge dönüşecektir. Tip aramayı kapatın ve mavi tuşla aramayı başlatın.

Bilgilerinize.

Hepinize kolay gelsin.:45:
Saygılar.
Eklenen Dosyalar
Dosya Biçimi: rar RL_100CSX 3.17 YAZILIMI.rar (1.13 MB, 679 kez İndirildi)
dunyayetmez, wolfan, musti0064 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Bu mesaj emmi tarafından değiştirildi (02-10-2009 saat 00:50).
emmi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-04-2008, 21:57   #2 (permalink)
 
Avatarı
 
Katılım Tarihi: 12-27-06
Yaş: 43
Mesajlar: 629
Üye No: 15725
Uydu Alıcısı: GoldMaster
Tuttuğu Takım: Galatasaray
Aldığı Beğeni: 166
Beğendikleri: 98
Varsayılan

emmi ustam artık goldmaster 11000 serisini bırakıp redline'ye geçmişsin, bize kim yardım edecek şimdi kanal düzenleme ve softcam atmada
orun0774 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-04-2008, 22:10   #3 (permalink)
 
Katılım Tarihi: 09-29-07
Mesajlar: 289
Üye No: 24506
Uydu Alıcısı: Next-NextStar
Tuttuğu Takım: Fenerbahce
Aldığı Beğeni: 34
Beğendikleri: 2
Varsayılan

sevgili emmi kendi yaptığımız kanal listesini nasıl pc atacağız bari onuda sana zahmet açıklasan.

aslanpençesi bunu beğendi.
erdal1988 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-2008, 01:10   #4 (permalink)
 
Katılım Tarihi: 03-11-06
Yaş: 61
Mesajlar: 2.408
Üye No: 2493
Uydu Alıcısı: Redline
Tuttuğu Takım: Galatasaray
Aldığı Beğeni: 21
Beğendikleri: 3
Varsayılan

http://www.supersatforum.com/redline...si-t43658.html

Yukarıdaki linkte uzman_elhan arkadaşımız resimli olarak anlatmış serdar1988 kardeş. Hazırladığım kanal listesi uydudan gelen değil, bizzat iki gün kendimin uğraşıp hazırladığı kanal listesidir. Türk ve yabancı kanallar kategorilerine göre sıralanmıştır. Malum kanallar 550 den sonraya dizilmiştir. Yabancı haber kanalları TRT1'in altındadır. Onlardan sonra filim ve spor kanalları vardır. Yüklerken alıcının stanby durumunda olmasına dikkat edin ve displayında sayma bitip end yazıncaya kadar alıcıya müdahele etmeyin. Kendi kanal listenizi bs.a atmak için loderi çalıştırdıktan sonra loderin ortasındaki seçeneklerden alttan ikincisini (UPLAND....yazan yeri) tıkla, starta bas. Loderin sağ tarafındaki gösterge çubuğu yukarıya kadar varıncaya kadar ve alıcının ön panelinde END yazıncaya kadar müdahele etmeyin.

Orun0774 arkadaşım GM şirketi yazılım vermeyince mecbur kaldım alıcıyı değiştirmeye. Bizleri kandırdılar napalım, buda bize akıl parası olsun artık. Kanal listesi ve softcam hazırlamaya gelince artık elinde bu alıcıdan olan bir arkadaş yardımcı olur. Zaten kanal listesinin omurgası ordadır. Onun üzerinde eklemeler yaparsınız artık. Ama ben yine sizlere yardımcı olmak adına orda olacağım. Merak etmeyin.
Saygılar.

Bu mesaj emmi tarafından değiştirildi (16-04-2008 saat 01:15).
emmi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-06-2009, 15:55   #5 (permalink)
 
Katılım Tarihi: 03-11-06
Yaş: 61
Mesajlar: 2.408
Üye No: 2493
Uydu Alıcısı: Redline
Tuttuğu Takım: Galatasaray
Aldığı Beğeni: 21
Beğendikleri: 3
Muhahaha Türksat+thor+sirius içerikli softcam

Arkadaşlar, Türksat+ Thor+ Sirius uydularını içeren kanal listesi ve softcam 1. mesajda güncellenmiştir.

Verilen dosyayı yüklemeden önce yapacaklarınız:
1- Alıcınızı fabrika ayarlarlarına geriniz. (getirmesenizde olur)
2- Sistem bölümüne girerek güncellemeyi "PCden güncelleme yapın.
3- Alıcı kapalıyken RS 232 kablosunu bağlayın.
4- Elektrik düğmesini arkadan açın ve kumandadan sol üstteki kırmızı tuşla uyku durumuna getirin. Alıcı üzerindeki POWER tuşuylada yapabilirsiniz.
5- Verdiğim dosyanın içindeki CXdatabase dosyasını masa üstüne sürükleyerek taşıyın. Ve "upgrade exe" yi çalıştırın.
6- Setporttan BS bağlantınızı seçin. Dowland Program yazan yeri tıklayın. Openi tıklayın ve masa üstüne çıkardığınız dosyayı bulup tıklayın.
7- Starta basın ve loderin sağ yan tarafında mavi gösterge yukarı doğru yükselecektir.
8- Alıcının ön panelinde "END" yazısı belirince alıcınızı artık çıkarabilirsiniz.

Yüklemeden sonra yapacaklarınız:
1- Alıcıyı TVye bağladıktan sonra Sistem bölümüne girerek gereken ayarlamaları yapıp çıkın.
2- Herhangi bir kanalı izlerken 0 (sıfır) tuşuna basın ve oradan ışık, parlaklık, renk gibi ayarlarınızı (varsayılana dokunmadan çıkın.
3- Artık yeni kanal listenizle Kanallarınızı izleyebilirsiniz.
4- Kumanda üzerindeki beyaz tuşa basıp H harfini ön panelde gördüğünüzde 000 tuşlayın açık yazısını görünceye kadar.
5- Verdiğim kanal listesi şu an kendimin izlediği güncel listedir. Sizlerde 128 den sonraki Türk kanalları içerisinden istediğinizi istediğiniz sıra koyabilirsiniz. Malum kanallar ise 254. sıradan başlayıp DOQ kanalına kadar olanlardır. Tüm bu anlattıklarım 10 dakikanızı bile almaz. Bilgilerinize.:45:
Herkese iyi seyirler.
Saygılar.

Bu mesaj emmi tarafından değiştirildi (02-10-2009 saat 01:28).
emmi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-09-2009, 00:05   #6 (permalink)
 
Katılım Tarihi: 03-11-06
Yaş: 61
Mesajlar: 2.408
Üye No: 2493
Uydu Alıcısı: Redline
Tuttuğu Takım: Galatasaray
Aldığı Beğeni: 21
Beğendikleri: 3
Varsayılan

Arkadaşlar, RL 100 CSX kanal listesi güncellenmiştir. Dosyanın içinde şimdi kullandığımız yazılım ve yükleme loderi bulunmaktadır. Kolay gelsin, iyi seyirler.
Saygılar.
emmi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-10-2009, 01:25   #7 (permalink)
 
Katılım Tarihi: 03-11-06
Yaş: 61
Mesajlar: 2.408
Üye No: 2493
Uydu Alıcısı: Redline
Tuttuğu Takım: Galatasaray
Aldığı Beğeni: 21
Beğendikleri: 3
Varsayılan

Arkadaşlar, softcamı yeniden güncelledim. Öncekini Eyül başlarında hazırlamıştım. Akşam kendimde yükledim ama bayağı değişiklikler olmuş. Onun için şu an TÜRKSAT+SİRİUS+THOR uydularının kanal listeleri verilmiştir. Yeni olanlar için Yükleme işi:
Alıcınızı TVden sökmeden önce orada SİSTEM AYARLARINDAN güncellemeyi PC yapın. Elektrik fişini prize takın. Alıcıyı power tuşuyla uyku (saat) konumuna getirin. RS 232 kablosunu takın.
1- Dosyayı formumuzdan masa üstüne indirip açın.
2- Dosya içindeki yükleme loderini çalıştırın (açın), en altta ugrapte yazanı.
3- Comport ayarını yapın. RS 232 kablosu bs.da hangi porta bağlıysa onu ayarlayın. Genellikle 1.si olur.
4- Açılışta gördüğünüz noktanın altındaki yeri tıklayıp, işaretliyorsunuz.
5- Open yazan yere tıkla. Açılan sayfada oto olarak yükleyeceğin kanal listesi dosyasını göreceksiniz. üzerine iki kere tıklayın.
6- Son olarakta STARTa basın. Loderin sağ tarafında mavi gösterge yukarıya kadar çıkacaktır. Alıcınızın ön panelinde END yazısını gördüğünüzde işlem tamamlanmış demektir.
7- Yüklemeden sonra *** güncellemesi yapmanız gerekmez. Sadece diğer ayarlarınızı yapın.
8- Formumuzdan indirdiğiniz dosyanın ilk sırasındaki dosya RL 100 CSX- 200 yazılımıdır. Onu çok gerekmedikçe yüklemeyin. Yazılım yükleme:
1- Yukarıdaki işlemlerin aynısı yapılır. Ancak loderin açılışında gördüğünüz noktaya dokunmayın yeter. OPENe bastığınızda bu sefer ilk sıradaki yazılımı size gösterecektir.
2- Eğer yazılım yüklediyseniz DİGİ TV yi izleyemezsiniz. Çünkü bu yazılımdaki *** tablosunda DİGİ paketin sırası 19 ve 20'sir. Şimdikinde ise ilk sıradadır.
3- Alıcınızı çalıştırdığınızda kendini güncelleyecektir. Ve NAGRA listesinin sonuna UNİKOWN diye iki satır açacaktır. Doğal olarak olarakta bu paketi izleyemiyeceksiniz.
4- Bu surumda sonradan eklenen bu iki satırı silin. 19 ve 20. satırlara şu an aktif olan ***leri girin. DİGİ paketi açılacaktır. Sonrada diğer ayarlarınızı yaparsınız.
5- Yukarıdaki dört madde yazılım yüklediğinizde yapılacaktır. Yukarıda açıkladığım bilgilerin bir çoğunu dün akşam deneyerek buldum. Sizlerlede paylaşayım dedim.
Herkese kolay gelsin. İyi günlerde izleyin.
Saygılar.
emmi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-01-2010, 13:16   #8 (permalink)
 
Avatarı
 
Katılım Tarihi: 07-05-07
Mesajlar: 85
Üye No: 21916
Uydu Alıcısı: Redline
Tuttuğu Takım: Fenerbahce
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 1
Varsayılan

slm ustalar bende redline br 1500 twng li var bu makineyle eutılsat 16 hangi kanalları seredebilirim
krtln Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-01-2010, 13:32   #9 (permalink)
 
Avatarı
 
Katılım Tarihi: 07-05-07
Mesajlar: 85
Üye No: 21916
Uydu Alıcısı: Redline
Tuttuğu Takım: Fenerbahce
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 1
Varsayılan

cevap veren yokmu ustalar bizahmet
krtln Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-02-2010, 19:26   #10 (permalink)
 
Katılım Tarihi: 02-07-10
Mesajlar: 3
Üye No: 87149
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Varsayılan

çok güzel uydular..
teaser230230 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-03-2010, 11:57   #11 (permalink)
 
Katılım Tarihi: 03-09-10
Mesajlar: 3
Üye No: 89800
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Varsayılan

Bende de RL100CSX var fakat uzunca bir suredir uydudan guncelleme yapamiyorum, merkezi sisteme gectikten sonra bazi kanallarin sinyal oldukca dustu. Ben yazilimi PC uzerinden atmak istiyorum fakat en son ne surumde yazilim cikti onu bir turlu bulamadim, sizler biliyorsaniz en guncel yazilimin surumunu memnun kalirim.
zeybek81 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-03-2010, 12:17   #12 (permalink)
 
Katılım Tarihi: 11-26-09
Mesajlar: 3
Üye No: 80612
Uydu Alıcısı: Next-NextStar
Tuttuğu Takım: Galatasaray
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 1
Varsayılan

bendede rl100csx var enson yazılımı güncelledim uydudan şimdi number one ve fashion tvde ses var görüntüyok
cambaz48 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-03-2010, 13:28   #13 (permalink)
 
Katılım Tarihi: 01-25-10
Mesajlar: 3
Üye No: 85874
Tuttuğu Takım: Fenerbahçe
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Varsayılan

bu cihaz idman tvyi açıyormu
ataseven1972 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-03-2010, 15:35   #14 (permalink)
 
Avatarı
 
Katılım Tarihi: 02-09-08
Yaş: 42
Mesajlar: 278
Üye No: 32055
Uydu Alıcısı: Samsung
Tuttuğu Takım: Fenerbahce
Aldığı Beğeni: 3
Beğendikleri: 34
Varsayılan

açıyor.ama biraz uğraştırıyor tabi
doctor_duman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-03-2010, 20:10   #15 (permalink)
 
Katılım Tarihi: 08-23-09
Mesajlar: 64
Üye No: 73014
Tuttuğu Takım: Galatasaray
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Varsayılan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi doctor_duman
açıyor.ama biraz uğraştırıyor tabi
nasıl açıyor arkadaşım
slayt_42 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-03-2010, 00:05   #16 (permalink)
 
Katılım Tarihi: 08-28-06
Yaş: 41
Mesajlar: 10
Üye No: 9448
Uydu Alıcısı: AzBox
Tuttuğu Takım: Galatasaray
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 1
Varsayılan starway

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi slayt_42
nasıl açıyor arkadaşım
starwaya çeviriliyormu bucihaz
kaya32 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-03-2010, 00:07   #17 (permalink)
 
Katılım Tarihi: 08-28-06
Yaş: 41
Mesajlar: 10
Üye No: 9448
Uydu Alıcısı: AzBox
Tuttuğu Takım: Galatasaray
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 1
Varsayılan

arkadaşlar bendebisıtarvay var bucihazın menusu aynı acaba yazılımı oluyormu bunların birbirine
kaya32 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-12-2010, 14:30   #18 (permalink)
 
Avatarı
 
Katılım Tarihi: 05-22-10
Yaş: 37
Mesajlar: 1.362
Üye No: 94584
Tuttuğu Takım: Kayserispor
Aldığı Beğeni: 14
Beğendikleri: 0
Varsayılan rl 100 csx için softcam ***

;Upload ***......
;
;========================================================================================
;========================================================================================
;=== VIACCESS 1 ===
;========================================================================================
;
V 007C00 08 AFAA50ACBBD8263B ;TPS France 13°
V 007C00 09 2015E1763FE9ED27 ;TPS France 13°
V 007C00 0A 1AA95722DA2222AA ;TPS France 13°
V 007C00 0B 4FC06186E48C357C ;TPS France 13°
V 007C00 0C 8A00CB94FB8A492D ;TPS France 13°
V 007C00 0D 124B6C81861E02B3 ;TPS France 13°
V 007C00 0E CE2F7EBA0AA4DD51 ;TPS France 13°
V 008000 08 8BE3AA259E563833 ;FTCable 13&19°
V 008000 09 45DC000DAB93E261 ;FTCable 13&19°
V 001C10 08 03A857610B5F1269 ;GlobeCast Fr.7
V 001C10 09 F7CFC642B984CBD1 ;GlobeCast Fr.°
V 007400 08 2FB60239D4D8C4D6 ;CFi-MCM 13°E,5
V 007800 08 5B141E389C46245F ;CSN/UPC TV
V 007800 09 606C85DA02419061 ;CSN/UPC TV
V 007800 0A 7115CE2EF8364220 ;CSN/UPC TV
V 008400 08 3C42D4C8C0A11B9C ;MCM Europe 13°
V 008400 09 4642E2963B949864 ;MCM Europe 13°
V 008400 0A 19BDA5C7540F9C97 ;MCM Europe 13°
V 008C00 08 D0496329C929AA67 ;Canal+ Fr. 19°
V 008C00 09 03CEF99055284928 ;Canal+ Fr. 19°
V 008C10 08 F737A9B67E3A517C ;Canal+ Fr. 19°
V 009400 08 8BE8E0A4010498B6 ;SRG Swiss 13°E
V 009400 09 14AB8313F1C0D3EF ;SRG Swiss 13°E
V 009400 0A F8D443B6FB8E342B ;SRG Swiss 13°E
V 009400 0B 04D0E9976689087F ;SRG Swiss 13°E
V 009400 0C C5DA341976844443 ;SRG Swiss 13°E
V 009400 0D B2B8291EC85D8241 ;SRG Swiss 13°E
V 009400 0E 00845B90DBB31DBE ;SRG Swiss 13°E
V 009400 0F A3F3F891C7282F25 ;SRG Swiss 13°E
V 009C00 08 2B5A0503F8432354 ;SVT Europa 5°E
V 009C00 09 0401EA9115B387E1 ;SVT Europa 5°E
V 009C00 0A 7FE1126A7014BC3F ;SVT Europa 5°E
V 009C00 0B 3A5BE2D3DA3771FB ;SVT Europa 5°E
V 009C00 0C 37EA1A0C29A63227 ;SVT Europa 5°E
V 009C00 0D 909B72081E915ECD ;SVT Europa 5°E
V 009C00 0E DF99D379EF1C8CC5 ;SVT Europa 5°E
V 009C00 0F 9CD193B975A84329 ;SVT Europa 5°E
V 00A000 08 6926CA06E0FCDE39 ;BBC Prime 13°E
V 00A000 09 88A5B4154285BDD7 ;BBC Prime 13°E
V 00A000 0A 45C01B149712D665 ;BBC Prime 13°E
V 00B000 08 9834036002337360 ;TvSlovenia 13°
V 00B000 09 0006E38D7EC8EC94 ;TvSlovenia 13°
V 00B000 0A FB62D6A6CB3E9516 ;TvSlovenia 13°
V 00B000 0B 4E95549C58B6A157 ;TvSlovenia 13°
V 00B000 0C 40A001DA21428426 ;TvSlovenia 13°
V 00B000 0D 900FD4B811D3047F ;TvSlovenia 13°
V 00B000 0E EBB4B8847AD43EB2 ;TvSlovenia 13°
V 00B000 0F EE2EBEBC55F0C58A ;TvSlovenia 13°
V 010C40 08 C9DFA9D67B941785 ;ViasatEurope 5
V 010C40 09 FA964D4F8133DC9B ;ViasatEurope 5
V 010C40 0A B47E1352D0AFDAB9 ;ViasatEurope 5
V 010C40 0B 1C4DF60F17D4C057 ;ViasatEurope 5
V 010C40 0C EF4CAD6A237C3B93 ;ViasatEurope 5
V 010C40 0D 40907E94B5BB0A9B ;ViasatEurope 5
V 010C40 0E C07E4DF41E4F557D ;ViasatEurope 5
V 010C40 0F 718CAEAD70FF0EDB ;ViasatEurope 5
V 011C00 08 7333CB322DEAA5E5 ;EuroSport 13°E
V 00E800 08 74681A84CCC600DF ;GlobeCastEspan
V 00E810 08 FAAA5389B5630B21 ;GlobeCastEspan
V 011400 08 72F239EA9FC723CB ;Taipei Int 97°
V 00B800 08 557EDFEBA29A5682 ;Era Bouquet166
;========================================================================================
;=== Nagravision ===
;========================================================================================
;
N 1811 00 E1031C6E17A06EA8 ;Mediapark 30°W
N 1811 01 D3B77ECD6082374A ;Mediapark 30°W
N 1911 00 E1031C6E17A06EA8 ;Mediapark 30°W
N 1911 01 D3B77ECD6082374A ;Mediapark 30°W
N 2C01 00 ACD64FC6CB2A46D0 ;SABC 68°E
N 2C01 01 DE482B9063E9C654 ;SABC 68°E
N 2D01 00 ACD64FC6CB2A46D0 ;SABC 68°E
N 2D01 01 DE482B9063E9C654 ;SABC 68°E
N 4F01 00 849BE457E57949B4 ;Dream TV 146°E
N 4F01 01 26ED93A0A611F0EB ;Dream TV 146°E
N A401 00 CAAAE88F16DF269A ;AntennaHungari
N A401 01 79B593B47D13FB5E ;AntennaHungari
N A501 00 CAAAE88F16DF269A ;AntennaHungari
N A501 01 79B593B47D13FB5E ;AntennaHungari
N C001 00 0CA66DFFEFE94EC8 ;GlobeCast 95°W
N C001 01 2A9349EAA7B915EE ;GlobeCast 95°W
N C101 00 0CA66DFFEFE94EC8 ;GlobeCast 95°W
N C101 01 2A9349EAA7B915EE ;GlobeCast 95°W
N 4201 00 79E93F290EBF55DA ;TVE America 30
N 4201 01 69DCF5833947E9BC ;TVE America 30
N 4301 00 79E93F290EBF55DA ;TVE America 30
N 4301 01 69DCF5833947E9BC ;TVE America 30
N 2201 00 5048642CA765F582 ;Multicanal 30
N 2201 01 B0DD709B554A033C ;Multicanal 30
N 2301 00 5048642CA765F582 ;Multicanal 30
N 2301 01 B0DD709B554A033C ;Multicanal 30
N 3C01 00 FA1E93353AA81F4A ;Visavision 8°
N 3C01 01 309B960BA75539F4 ;Visavision 8°
N 3D01 00 FA1E93353AA81F4A ;Visavision 8°
N 3D01 01 309B960BA75539F4 ;Visavision 8°
N 4601 00 8A55AB4C2528E01F ;Euskaltel
N 4601 01 126C7172CA6DAB32 ;Euskaltel
N 4701 00 8A55AB4C2528E01F ;Euskaltel
N 4701 01 126C7172CA6DAB32 ;Euskaltel
N EE01 00 427DF30E9542C0C4 ;B4U Movies 68°
N EE01 01 427DF30E9542C0C4 ;B4U Movies 68°
N EF01 00 427DF30E9542C0C4 ;B4U Movies 68°
N EF01 01 427DF30E9542C0C4 ;B4U Movies 68°
N 9501 00 8AF3876E42365EDF ;HONG KONG TV C
N 9501 01 26E8354B73B06F65 ;HONG KONG TV C
N 7301 00 892BDD68F92A0AA1 ;Cabelcom (Swis
N 7301 01 0A648625B3DDD8D3 ;Cabelcom (Swis
N 3B01 00 6CD106545161C467 ;Teleclub (Swis
N 3B01 01 95428679AD31FB49 ;Teleclub (Swis
;========================================================================================
;=== Irdeto or Betacrypt ===
;========================================================================================
;
I 00 00 04BB4867324021B7 ;ORF 19°E
I 00 02 A2809E50D9204E21 ;ORF 19°E
I 00 04 07011564B93CB04C ;ORF 19°E
I 00 05 B9DC19BBD68A5C32 ;ORF 19°E
I 00 06 AFF5191ACE66AC1A ;ORF 19°E
I 00 07 478FA2058A4E863F ;ORF 19°E
I 00 08 82931AB0EC8594C1 ;Aurora 156°E
I 00 0A 4BFEAC1A47633733 ;Aurora 156°E
I 00 0C CFA9320F78596D67 ;ORF 19°E
I 00 0E 1F52CD5A08AA6A0C ;ORF 19°E
I 00 10 8A94115A67967967 ;ORF 19°E
;========================================================================================
;=== SECA 1 & 2 ===
;========================================================================================
;
S 002A 0C 69C0263393270D67 ;MediaTech 4°W
S 002A 0D A4E703EDF8490340 ;MediaTech 4°W
S 002A 0E 4578D399FB03D7E4 ;MediaTech 4°W
S 0030 0C 7574CF96712132A4 ;Rai 13°E
S 0030 0D 61F99D585E9E6343 ;Rai 13°E
S 0030 0E 57327DC2A862B1FB ;Rai 13°E
S 02E2 0C 69C0263393270D67 ;Rai 13°E S 02E2 0D ABEF11A324857FCA ;Rai 13°E S 02E2 0E 57327DC2A862B1FB ;Rai 13°E S 006A 0C 04AB8A947FA5CAB5 ;C+NL 19°E
S 006A 0D 7CE8C575812595A7 ;C+NL 19°E S 006A 0E 7E36C0A6A08A5150 ;C+NL 19°E S 0080 0C AACC2F0D6D4F459A ;CSAT ***
S 0080 0D 8CB29FA83E777865 ;CSN 19°E
S 0080 0E 5396A05D977F0D9F ;CSN 19°E
S 0081 0C 27AAD5AC07B15B44 ;C+ France 19°E
S 0081 0D EBB2D59B12A41264 ;C+ France 19°E
S 0081 0E 41231879DF1445A9 ;C+ France 19°E
S 0084 0C BB5411B39D363DAB ;NC *** update
S 0084 0D E7679CA2BE30488B ;CableNumerique
S 0084 0E E37B10CC2B1A6E33 ;CableNumerique
S 0085 0C 9DD2F45137623BCC ;NC2 *** updat
S 0086 0C CB5AE7E997BE8ABB ; S 0086 0D A86B4FB1E3EE3FC3 ; S 0086 0E 04DD486EEE8D90CE ; S 0064 0C 41F2AA4A7F4E93BE ;Digital+ 19°E
S 0064 0D AA3D0BE005EB9BE0 ;Digital+ 19°E
S 0064 0E BAFF4A959FD5A467 ;Digital+ 19°E
S 0067 0E 5186934059041C4F ;Digital+ 19°E
S 0065 0C 22861270FF790D5E ;Cyfra+ 13°E
S 0065 0D D3D1A34D52E98BBA ;Cyfra+ 13°E
S 0065 0E D02F36F0C5B42F23 ;Cyfra+ 13°E
;========================================================================================
;=== AES *** and VIACCESS 2 ===
;========================================================================================
;
V 007C00 01 469BD410EDA25E0150EE5A174B393A7D ;TPS Test V 015000 08 B9A6A007025F906DDCEDCCA3F4E150CD ;ART 13°E ***
V 01AC00 08 421197DEAA0637EF8BFC7E7A15AC97D9 ;RTv 13°E ***
V 01AC00 0A DC436678E46990DB1B6089799FAC8051 ;RTV 13°E ***
V 016C00 09 FCA327E93DD34D45F3EA0F482375468F ;CSkyNet ***
V 016C00 0A D16E25B4C5F9996F51D1283B387907A0 ;CSkyNet ***
V 016C20 09 0FE456ADA10FF1DFC6FF7FC38F7B3686 ;CSkyNet ***
V 016C20 0A 765B5687D01D71EBF946C107CDFAA118 ;CSkyNet ***
V 017010 09 4F65E04F6971B8DB2C9736016EBB8B1F ;TrueWorld ***
V 017010 0A 2E398E9F70C29345E59DAEC8D0574289 ;TrueWorld ***
V 017010 0B 0105915F4E7D79650FBD54D67412560B ;TrueWorld ***
V 017010 0C 473B03AE5E598A753385A5D037DBDD40 ;TrueWorld ***
V 017010 0D 1D8F2FE8238E1C831F5B749EA50113DD ;TrueWorld ***
V 017010 0E 926B46FAEBEBF9FD5F7498F400485CF6 ;TrueWorld ***
V 012810 0F 802A283780419F1CCD006D9883014F32 ;TBL 88°E ***
V 019410 08 BEE9EE687D6C03978749A4FE32B567D2 ;Ntv 5°E ***
;========================================================================================
;=== CONAX ===
;========================================================================================
;
;========================================================================================
;=== BISS ***, Index = SATELLITE DEGREE ===
;========================================================================================
;
B 1FFE 11919:24444:V:042:0001 1000000000000000 ;TRT1 42°E
B 1FFF 11919:24444:V:042:002A 1000000000000000 ;TRT3 42°E
B 1FFB 11054:30000:H:042:0000 A021230035461400 ;NTVSPOR
B 1FFF 11054:30000:H:042:002A A021230035461400 ;NTVSPOR B 1FF3 11054:30000:H:042:0000 DEA91198CAF9E3E6 ;NBA TV
B 1FFF 11794:05632:H:042:0000 1100000000000000 ;STAR
B 1FFF 12679:08888:V:042:0000 1000000000000000 ;24
B 1FFF 12022:05380:H:042:0000 1000000000000000 ;FOX
B 1FFF 11804:24444:V:042:0000 BACD19A003200920 ;TNT B 1FFF 11766:27500:H:005:0000 1909060011766000 ;ETET
B 1FFF 12073:27500:H:005:19AA 11223366445566FF ;EOSK-Odessa
B 1FFF 11156:03978:H:007:0000 0208000A0207040D ;EAljazeera
B 1FFF 12717:07036:H:010:0000 1324356CACBDEF58 ;EMGM(10E)
B 1FFF 10992:27500:V:013:0000 596137F1115384E8 ;ERai Africa /
B 1FFF 11296:27500:H:013:0000 2000200000200000 ;ESat 2000
B 1FFF 12673:27500:V:013:0000 1234560065432100 ;ETVM Marocco
B 1FFF 11061:05722:H:016:0000 27121049208517BC ;EGeographic
B 1FFF 11862:27500:V:026:0000 1A2B3C004D5E6F00 ;EAbu Dhabi TV
B 1FFF 11919:27500:H:026:0000 1212123612121236 ;EMBC Int
B 1FFF 11139:04883:V:033:0000 0107060E246968F5 ;ENickelodeon B
B 1FFF 11512:30000:H:039:0000 1A6B1C001D95FF00 ;ENTN
B 1FFF 03675:33484:V:040:0000 0327022C106251C3 ;ERussian chann
B 1FFF 03873:04340:V:040:0000 0327022C106251C3 ;ERussian chann
B 1FFF 04112:04285:V:040:0000 0327022C106251C3 ;ERussian chann
B 1FF9 11892:12800:H:042:0003 0C30C3FF0C30C3FF ;EDiscorvery
B 1FFF 11054:30000:H:042:0000 A021230035461400 ;NTV B 1FFF 11831:06666:V:042:0000 1000000000000000 ;TV8
B 1FFF 11804:24444:V:042:0000 BACD19A00320092C ;RED TV
B 1FFF 12595:02500:V:042:0000 DBA54500FDE36200 ;ERustavi
B 1FFF 12605:02962:V:042:0000 0020050000195600 ;EGeorgian TV
B 1FFA 12609:03700:V:042:0000 1000001000000000 ;EImedi TV
B 1FFF 12021:05380:H:042:0000 1000000000000000 ;EFox TV
B 1FFF 03962:08570:H:049:0000 0327022C106251C3 ;ELatest RTR+
B 1FFF 03940:07500:V:049:0000 0327022C106251C3 ;EGTRK Pomorie
B 1FFF 11158:05785:V:053:0000 10091932362462BC ;EMINSK TV
B 1FFF 11044:44951:V:053:0004 C12345006789AB00 ;ESTS
B 1FFF 11044:44951:V:053:0006 D12345006789AB00 ;EDomashniy
B 1FFF 11176:03333:H:062:0001 C48DAF008FDA9700 ;Ekanal D
B 1FFF 11555:27500:V:062:0000 1111111111111111 ;EIRB3 - 62¡ãE
B 1FFF 03913:06510:V:068:0000 123ABC08456DEFA1 ;EKBSWORLD
B 1FFF 12640:22000:V:075:012C 1234569C789ABCCE ;EHOME+7
B 1FFF 12704:03900:V:075:0000 95F819A6A6F5932E ;ENTS B 1FFF 11044:44950:V:053:0000 D12345006789AB00 ;ETelekanal Ros
B 1FFF 11463:03200:V:080:0000 0327020010625100 ;ETelekanal Ros
B 1FFF 03525:31106:V:080:0000 0327020010625100 ;ETelekanal Ros
B 1FFA 03562:03224:V:080:0000 69A42E3B10000010 ;ETVR Muji
B 1FFF 03570:04275:V:080:0000 0327022C106251C3 ;EGTRK Altai
B 1FFF 03576:04275:V:080:0000 0327022C106251C3 ;EGTRK Buryatiy
B 1FFF 03582:04285:V:080:0000 0327022C106251C3 ;ETRK Irkutsk
B 1FFF 03675:33483:V:080:0000 0327022C106251C3 ;ETelekanal Ros
B 1FFF 03645:28000:H:090:0017 2608390012043800 ;ESport
B 1FFF 03582:04275:H:090:0000 0327022C106251C3 ;EGTRK Chita
B 1FFF 03594:04275:H:090:0000 0327022C106251C3 ;EGTRK Bira
B 1FFF 03730:04285:H:090:0000 0327022C106251C3 ;EDVTRK Dalnevo
B 1FFF 03918:04275:H:090:0000 0327022C106251C3 ;EGTRK El Altai
B 1FFF 03923:03570:H:090:0000 0327022C106251C3 ;ETelekanal Ros
B 1FFF 10723:27500:H:004:0005 ABCDEF67FEDCBA94 ;WMegasport
B 1FFF 10723:27500:H:004:0007 1A2B3C004D5E6F00 ;W1plus1(4W)
B 1FFF 10723:27500:H:004:0004 107220A215050721 ;WTV KYIV
B 1FFF 11423:02894:H:004:0000 0000000000000000 ;W5KANALAS
B 1FFF 12149:27500:H:007:0000 1010103010101030 ;WAL RIYADIAH
B 1FFF 11518:04630:V:011:0000 0000000000000200 ;WAlternativna
B 1FFF 12645:03255:H:015:0000 BBEF01ABE67E2084 ;WEarth TV
B 1FFF 11518:03744:H:015:0000 01201536835300D6 ;WNBC
B 1FFF 11517:05632:V:027:0000 1A2B3C814D5E6F1A ;WNBA TV Intels
B 1FFF 12073:27500:H:005:0000 1A2B3C814D5E6F1A ;1+1 B 1FFF 10968:11200:H:042:0002 1212121212121212 ;ITV B 1FFF 10968:11200:H:042:002A 1234560065432100 ;Idman
B 1FFF 11919:24444:V:042:000C 1000000000000000 ;TRT3
;========================================================================================
;=== Nagravision 2 ===
;========================================================================================
;
N 4001 00 CFD4EC569B206B84D87DB67338E79E00 ;D+ 27-10-2007
N 4001 01 EA0A40308801604F78FFCA23C4E7D184 ;D+ 27-10-2007
N 4101 00 CFD4EC569B206B84D87DB67338E79E00 ;D+ 27-10-2007
N 4101 01 EA0A40308801604F78FFCA23C4E7D184 ;D+ 27-10-2007
N 4102 00 87E03610F7451EFFE2C092CD663D3FE6 ;D+ 12-08-2007
N 4102 01 5E0BFEFD3EF3D7AEB11FC280D696ADC3 ;D+ 20-08-2007
N 4801 00 D62B7C5915E1FC1A592E5E31FB6EBB82 ;Tv Cabo 16-08-
N 4801 01 D788CCB708A4D48DB264F14A933E58A7 ;Tv Cabo 24-08-
N 4901 00 D62B7C5915E1FC1A592E5E31FB6EBB82 ;Tv Cabo 16-08-
N 4901 01 D788CCB708A4D48DB264F14A933E58A7 ;Tv Cabo 24-08-
N 0101 00 E870B00A8E0A3DC5F359C35F1ADA195C ;Dish Network N 0101 01 719C607104C139AE88FFF05ED24CF3FC ;Dish Network N 0901 00 D1150C8E6682D98090A9202037078708 ;Bell ExpressVu
N 0901 01 0CB70AF95075F35B31EC79975CD7CE1A ;Bell ExpressVu
N 7101 00 516F4660E7FB6E5D2EC94433ED43D40E ;Polsat 21-09-2
N 7101 01 53ED41E3D6BB3731E8339523CEF8E86A ;Polsat 15-09-2
N 0501 00 7B9D9AEC5D0C03217310C2B0FAAA704F ;Premiere 11/10
N 0501 01 1E25A5ACF59C021CAA20428DD52886F2 ;Premiere 15/10
N 2111 00 88ED602708F46BB78066396E78A98596 ;DigiTV N 2111 01 EA92E8BE88EBFDD836C8601DCF102077 ;DigiTV N 1101 00 9AF11CE0871C97911FFF4099851B867D ; N 1101 01 9AF11CE0871C97911FFF4099851B867D ; N C102 00 9B01E52A0A03C720A9387170BDD85D37 ;TV GLOBO 04/1
N C102 01 9B01E52A0A03C720A9387170BDD85D37 ;TV GLOBO 04/1
;========================================================================================
;=== Const DW ===
;========================================================================================
;
D 0500:020910:36B2:0192:1E16::1D5EF26DC08B97E254B0A1A5512A3BB6 ;***viewPlus
D 0500:020910:36B4:0194:1E18::BBAFE751979F523B0A0032EC9A3CD3A9 ;***view247
D 0500:020910:36B5:0195:1E19::006659BFD2438A9FAEFE5905E08F8EFD ;***viewDP
D 0500:020910:36B3:0193:1E17::0AAF5A1339A8492A3F2E309D376D1DC1 ;***viewExtra D 0500:020910:36B8:0198:1E1C::F9A238D3E5E6AA75129E43F3B0910E4F ;***viewClimax
D 0500:020910:36BB:019B:1E1F::87FE1E00111031000000000000000000 ;***view Tv
D 0500:020910:36BA:019A:1E1E::0AAF5A1339A8492A3F2E309D376D1DC1 ;***viewExtreme
D 0500:020910:36BC:019C:1E20::FBD2FECB01A9F19B7255955C145DD445 ;***viewGay
D 0500:020910:36B6:0196:1E1A::494A5DF0410D78C6D8DFD00000000000 ;***viewSpecial
D 0500:020910:36B7:0197:1E1B::731676FF5D757E50C1E201A47A45E6A5 ;***viewHot
D 0500:020910:36B9:0199:1E1D::3FF0C1F058B37A85D0AEE361BDBD5ED8 ;***viewInter
D 0500:020910:36B1:019C:1E20::B43C9A8A42E24F730000000000000000 ;***viewInfo
D 0500:025100:3787:0B5C:0CEB::12EEBFBF01C00CCD985F877E8D3F9763 ;***OnTV Gold (
D 0500:025100:378C:0CF0:0CF3::05255C866A5DF9C013C2F6CB2296EFA7 ;***OnTV Silver
D 0500:025100:378B:088E:0CEC::C07D3C79E8092B1CE982A00B5C1A6AE0 ;***OnTV Diamon
D 0500:025100:378D:0CE4:0CED::8C26A25476F02389BE69385F74A7BDD8 ;***OnTV Crysta
D 0500:025100:3787:0200:1DB1::12EEBFBF01C00CCD985F877E8D3F9763 ;***OnTV Gold (
D 0500:025100:3859:0514:1E46::05255C866A5DF9C013C2F6CB2296EFA7 ;***OnTV Silver
D 0500:025100:3791:0100:1DB2::C07D3C79E8092B1CE982A00B5C1A6AE0 ;***OnTV Diamon
D 0500:025100:37F5:020A:1E14::8C26A25476F02389BE69385F74A7BDD8 ;***OnTV Crysta
D 0500:024400:0086:0910:0652::127DA8373B49AB2F0A413681331965B1 ;FreexTV (13.0E
D 0500:024400:0082:1200:0650::2BD94D51D674F943E5DC8F50E46367AE ;FreexTV 2 (13.
D 0500:024400:21B8:0C80:14B4::36A79E7B4AE5F928EE8D83FE2F06E51A ;XDream TV (13.
D 0500:024400:21AD:0096:0BEA::273169C187C60D5AF5942BB40F2AAAE3 ;French Lover (
D 0500:024400:3786:085C:0B58::9CB4AAFADBCC53FA8AB2DC18D59767D3 ;DorcelTV
D 0500:023B00:35CD:002C:0520::48A72211ACE39E2D50837F52B12D08E6 ;S1
D 0500:023B00:35C1:002A:0521::823841FBF453ABF292952C530E5463C5 ;S2
D 0500:023B00:35C2:0029:0522::2419F8354205266DCA0CE4BAA9A28CD7 ;S3
D 0500:023B00:35C3:0025:0523::918F3050024C48960669F867C0476970 ;S5
D 0500:023B00:35C6:0030:0524::4881440D90326F31185755C46D2513A5 ;S6
D 0500:022F00:0041:0BC2:1393::A887E00F37C7CAC8FF9FCA68925C3826 ;Discovery Trav
D 0500:022F00:0043:0BC4:1395::F53408315E04B6183187A65E8E47E8BD ;Discovery Worl
D 0500:022F00:0046:0BC7:1394::78984D5D10A516CBA13412E7A46F3B4E ;Discovery Scie
D 0500:022F00:003C:0BBD:138E::3F6DBA66AA7735566E290AA1A98A1043 ;Boomerang (4.8
D 0500:022F00:003D:0BBE:138F::3275C0674AC4404E66EED327D20E11F1 ;Cartoon Networ
D 0500:022F00:003E:0BBF:1390::EBC4CA7955D70733882700AF6846FAA8 ;Viasat Explore
D 0500:022F00:0037:0BB8:1389::08CCEFC3B18C458213AAF4B107F32923 ;Hallmark (4.8E
D 0500:022F00:0039:0BBA:138B::31B4725735F3C5ED73662B04CED63BDF ;Jetix (4.8E)
D 0500:022F00:003B:0BBC:138D::33E797B1BBE908AC74E7BB1661D0D90A ;Minimax (4.8E)
D 0500:022F00:0045:0BC6:1397::309318DB126067D9A6501D13CF92A203 ;Movies 24 (4.8
D 0500:022F00:003A:0BBB:138C::C1D957F14AD3708D29BD381E7B44FAB9 ;Romantica (4.8
D 0500:022F00:0044:0BC5:1396:3885DB88350471A2011FA2BD00CC7A3 ;TCM (4.8E)
D 0500:022F00:0038:0BB9:138A::1914FD2A762231C9A31200B5EDD88348 ;TVR Cultural (
D 0500:022F00:001A:00D4:1D59::63205FE2B0E31DB0E25FDD1E2F20B403 ;Antena 1 (4,8E
D 0500:022F00:001D:00D7:1D5B::E069FE47989A083A6904FB6876FE55C9 ;Pro Cinema (4,
D 0500:022F00:001B:00D5:1D58::964E6A4EECFD8A736ABC90B6B1CA9611 ;Pro TV (4,8E) D 0500:022F00:0013:00CD:1D51::6CE081CD389E5228CB7176B273BAE411 ;National TV (4
D 0500:022F00:0018:00D2:1D56::3605336E2F66A0358A51DAB5916705FD ;Animal Planet
D 0500:022F00:0016:00D0:1D54::2A888F414F3667EC6A199A1D2D660B9E ;FreeXTV (4,8E)
D 0500:022F00:001E:00D8:1D5C::79CA6AAD6189705AAB9B6FB5AC8C336B ;HBO Comedy (4,
D 0500:022F00:0012:00CB:1D50::0AA34BF88CC586D760DCFD3987EA6FE0 ;Sport1 (4,8E) D 0500:022F00:0010:064B:1D4D::6D79D5BBDE17776CE3965DD6C435241D ;TV1000 (4,8E) D 0500:022F00:0017:00D1:1D55::C2344E44382DE247EE5F78C56FF9B921 ;X Dream TV (4,
D 0500:022F00:0019:00D3:1D57::A7BC85E89F24480B26F05066C4224D33 ;Discovery (4,8
D 0500:022F00:0015:00CF:1D53::16B48B55348035E93DE1FE1C33905B1E ;Cinemax (4,8E)
D 0500:022F00:001F:00D9:1D5D::70A90C25DFFB5F39841C56F6CF5E94C1 ;HBO (4,8E)
D 0500:022F00:0011:00CA:1D4E::7F0ABD46687EA98F3F6CD37E78D00A52 ;B1 (4,8E)
D 0500:022F00:001C:00D6:1D5E::6B0E70E9FD4FFA46E7648BD65D76FED1 ;Acasa TV (4,8E
D 1803:000000:332E:0022:011B:839F00116E4CBC5D1A369DDE5BAEE8D ;Polsat Play (1
D 1803:000000:3332:0026:015B::C43E696B33173B857DCC246D07BAEBAC ;Polsat Café (1
D 0500:030700:20F5:00ED:14B8::4C3AE2680D3A8FD6C6CB2A766B71EB4E ;JSC Sports +1 D 0500:030700:20F6:00EE:1648::CA0530FFCA933D9AB215440BB5B2D43B ;JSC Sports +2 D 0500:030700:20F7:00EF:1710::97A94383278885348688E2F0936902FE ;JSC Sports +3 D 0500:030700:20F8:00FA:17D8::2881CB74723DB66505BB6B2B7E3CCE88 ;JSC Sports +4 D 0500:030700:20F9:00FB:183C::E6BC6B0D220EFA2A6FB0BCDB5DBAC8DF ;JSC Sports +5 D 0500:030700:20FA:00FC:18A0::7099727B0E8214A433879A54AC1EC58F ;JSC Sports +6 D 0500:030700:20FB:00FD:1904::B7A918780C89972C14A4DF97CF0BC8A2 ;JSC Sports +7 D 0500:030700:20FC:00FE:1968::84B11A4F71318C2E54A111066B82826F ;JSC Sports +8 D 0500:020810:0201:040C:087C::44D63F59B635F5E08984ABB8AAFD6B12 ;Gulli (13E)
D 0500:020810:01F7:0402:058A::9E2D602BD3C55CF4B622E9C15C926755 ;France2 (13E) D 0500:020810:021A:0418:058C::EC827FED50C13E4F7D359E50AF9187C7 ;France3 (13E) D 0500:020810:021B:0419:058B::56860BE743C8D8E3975ADBCCF67EDD51 ;France4 (13E) D 0500:020810:0218:0416:08EA::CC8427B3FCCA9E2840FCACC8938D15D2 ;O.sport info (
D 0500:020810:01FF:040A:0525::495027C0E3B040D3B77FE11701E29B7E ;AB3 (13E)
D 0500:020810:0200:040B:0526:612745C17A116CE6FEA328B404641C7 ;AB4 (13E)
D 0500:020810:021D:041B:0851::E35AE421BADEFB935EC9587F26F3E6FF ;CINE FIRST (13
D 0500:020810:01FB:0406:0523::F34894CF695B965A59F1AEF8779BC8DA ;CINE FX (13E) D 0500:020810:01FA:0405:0522::A17A2C47C16A648FF467AC0746DBED0E ;CINE POLAR (13
D 0500:020810:01F5:0400:0800::40FA60B820F7A37D882D3F79FFD2E290 ;M6 (13E)
D 0500:020810:01F6:0401:051F::44F6CBB7140E55B0D680F40F414E7B9A ;NRJ12 (13E)
D 0500:020810:01F9:0404:0588::E498AC4BFE63533F061692B38766880D ;TMC (13E)
D 0500:020810:01FD:0408:0524::139FABE75527681643C91B2078287831 ;Virgin 17 (13E
D 0500:020810:01F8:0403:0803::8B0337908EFEB5EC4B2118D8CA50D426 ;W9 (13E)
D 0500:020000:00C9:0400:0641::8A63DFCCEA81339E3D311E8C018CEF7C ;AB1 {13°E}
D 0500:020800:00D6:0404:0605::710137A9F22D9EBD4DE2396892FB56E3 ;XXL {13°E}
D 0500:020800:00DB:0413:073C::65770DE9BAF5C3729090AACA8F5E2714 ;LCP {13°E}
D 0500:020810:00C8:040C:0640::6C3425C55CB226343ACF5861EC45FE2F ;RTL9 {13°E}
D 0500:021110:00D2:0409:0712::9FE64BD0385570FDA31D82429BF49928 ;Action {13°E} D 0500:021110:00D3:040A:0713::30A245177E0E2CB8CC64C1F19890426A ;Mangas {13°E} D 0500:021110:00CF:0406:0701::6C3425C55CB226343ACF5861EC45FE2F ;Escales {13°E}
D 0500:020810:00CB:0402:0517::C4A347AEFC9434C469F0BF18A59BD515 ;Animaux {13°E}
D 0500:020800:00D9:0411:073A::14CEEDCFE1B73AD245E8AFDC5F78C49B ;France 5 {13°E
D 0500:020800:00DA:0412:073B::9FD63EB3D61C170964932B2249AD4339 ;France Ô {13°E
D 0500:020800:00CC:0403:0604::129A7420840D1CAD5F5E753276367622 ;Chasse&Peche {
D 0500:021110:00D4:040B:0714:37E2E7FE222E2E6E27097E9C131E7D9 ;Encyclopedia {
D 0500:021110:00D0:0407:0710::6C3425C55CB226343ACF5861EC45FE2F ;Toute l'Histoi
D 0961:000000:C357:0106:0505::86FA870733F2AFD40000000000000000 ;FoxNews
D 0500:021C00:0011:0517:0702::695688479D840728E66292DAAB86A9DA ;Redlight
D 0100:000065:12C2:03EA:05DE::2A1BCF143913ACF8E8DA2AEC4FCE4865 ;Canal+Film
D 0000:000000:0002:0020:0000::12121212121212121212121212121212 ;ITV AZERBAYCAN
;========================================================================================
;=== Cryptoworks ===
;========================================================================================
W D050C 80 F5B7E5E82B600D8216D353EDFB189B13 ;EasyTv W D03C0 80 B752C3BE0BDEEB8A32A3E73E6358F044 ;Digiturk W D03C0 81 28E3AF36BBC2BC92407DAAC238D12ADF ;Digiturk W D03C4 80 00B534FF032F8A5EAC0AE63E9970EB74 ;LigTv W D03C4 81 BCF21587220E44E3CF51604333E25F54 ;LigTv W D0020 00 A40403143ECB6220DA180E54851451EF ;Kingstone W D0030 00 BDD3A8E93764FFDB1D3866CF974A4077 ;Kingstone W D03B0 00 38B69B35FE1DF0F36AF332D08BFF1B92 ;Extramusic W D03B0 01 4308CC4A2B65558D99EE2AADE4426638 ;Extramusic W D01E4 01 6FA503319D8497D691E1224AA446A9AC ;JSTV W D0404 00 0000000000000000759734DD42CFC824 ;DMC W D0404 01 245D6DFA62A19F9308E66EA836E94027 ;DMC W D0360 01 A480401A1D2F3E494B44477ED73BFE41 ;Turner W D0360 00 1920374F9517C271D09BB6D689BCE3D3 ;Turner W D035C 01 6BA593381EA4B68E48AF0B8FEEE5B7D6 ;Turner W D035C 00 839704927CDAC26369F58557EFCD51AB ;Turner W D03A0 00 2179387D6246099FB2E9733BDB4E1B78 ;British Teleco
W D0320 00 EAD03EEB2025F16FC486300E1E84A828 ;Slovak Link W D0308 00 D049D9A9E2C2AA9F322EF6FE4568D90A ;Czech Link W D0308 01 0C166AA1F15E802356E5869E23F41D4C ;Czech Link W D0304 00 725591A19F0C8F38973778FF7E577C04 ;Czech Link W D0304 01 15442AF4F45DA45A02CFFE37CEC2B607 ;Czech Link W D0504 00 07165DF9AC226C9A38460C26A2D84FBF ;ORF W D050C 00 65D4E6D537E3AD184DF4D5796A8F8AED ;EasyTv W D0010 00 1B2905A326B497D4529A730AB43D549D ;MTV Networks W D0010 01 13B1A843DABD77436A2D56DAB436B3A9 ;MTV Networks ;========================================================================================
;=== IRDETO2 ===
;========================================================================================
I 0604 06 694BC9396C861917D39317059B5D4804 ;ShowTime (7°W)
I 0604 08 E0B4593F5C4CEDEFC3CD79C598AC2E67 ;ShowTime (7°W)
I 0000 EE 1212C53F73797E12051312B28610D644 ;AKA
__________________
Şehidime " KELLE "Diyenin..İmanından Şüphe Ederim!!!!!!
ercişsat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-12-2010, 00:33   #19 (permalink)
 
Avatarı
 
Katılım Tarihi: 05-14-10
Yaş: 62
Mesajlar: 90
Üye No: 94224
Uydu Alıcısı: D Smart
Tuttuğu Takım: Besiktas
Aldığı Beğeni: 2
Beğendikleri: 6
Varsayılan

bir değil bin teşekkürü haketin bu kadar emeğe allah razı olsun.
zeusxs Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-01-2011, 21:14   #20 (permalink)
 
Avatarı
 
Katılım Tarihi: 11-30-09
Mesajlar: 104
Üye No: 80909
Tuttuğu Takım: Fenerbahçe
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Varsayılan

arkadaşlar redline rl 100 csx 'e uydudan güncelleme yokmu.
kesmin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Cevap

Etiketler
bilmek, hakkında, redlİne, rl-100csx, İstedikleriniz


Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Konu Araçları
Gösterim Biçimleri

Yazım Kuralları
Yeni konu açma izniniz yok.
Mesajlara cevap yazma izniniz yok.
Mesajlarınıza dosya / resim ekleme izniniz yok.
Mesajınızı değiştirme izniniz bulunmuyor.

BB kod - Açık
Yüz İfadeleri are Açık
[IMG] kodları Açık
HTML kodları Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkVarsayılan Zaman Aralığı: GMT +2. Saat 21:45.Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.

Copyright © 2005-2018 SupersatForum İnternational®, All Rights Reserved

iptv,iptv
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.2 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd.
www.supersatforum.com Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir,
bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir,
yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız Bize Ulaşın linkinden bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.