Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Cccam cfg serveur yukleme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Cccam cfg serveur yukleme

slm arkadaslar bugun bir yeni serveur gecti elime ve onu dreambox uma flash fxp ile yukleyip onceki serveur leri silip yeni serveur u atmak istedim aciyorum ama yine hep ayni seyler duruyor aktarim basarisiz yani kisacasi komple siliyorum hepsini oyle kayit ediorum aciyorum yine ayni serveurler karsimda yardimlarinizi bekliorum
    Konu BYKUS tarafından (20-11-2011 Saat 02:52 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

guncellll,,,,,,,???

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cfg nin üstünddeyken saga tıkla çıkan menüden düzenle de oraya server bilgilerini yapıştır aktif olacaktır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cfg den çıkarken kaydetmeyi unutmayın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

t e ş e k k ü r l e r...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cengiz_66 bey ben sabri adali mumkunse beni facebook tan eklermisiniz sorcaklarim var tabi foruma uygunsa degilse beni bilgilendirin lutfen amacim sadece bilgi almak facebook ta sabri adali email Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu beyada tarafından (02-01-2012 Saat 20:52 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Benim var\etc içinde CCcam.cfg diye bir dosya yok.
    Kendim bu adla bir dosya yarattım ve edit ile içine C-line ekledim ama işe yaramadı.
    Neyi eksik yaptım?
    Chmod mu değişecek?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı BYKUS Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm arkadaslar bugun bir yeni serveur gecti elime ve onu dreambox uma flash fxp ile yukleyip onceki serveur leri silip yeni serveur u atmak istedim aciyorum ama yine hep ayni seyler duruyor aktarim basarisiz yani kisacasi komple siliyorum hepsini oyle kayit ediorum aciyorum yine ayni serveurler karsimda yardimlarinizi bekliorum
    kardeş onu yapmana gerek yok Ccam Lines Manager programını indir ayarlarını yap ip adresni yaz bağlan draemboxa sonra istediğin clineyi hem gönder hemde sil

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı eozbek Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Benim var\etc içinde CCcam.cfg diye bir dosya yok.
    Kendim bu adla bir dosya yarattım ve edit ile içine C-line ekledim ama işe yaramadı.
    Neyi eksik yaptım?
    Chmod mu değişecek?
    kardeş hepsini sil tekrar kurmayı dene varsa cile onu bir yere kaydet tabi sonra eklersin verdiğim program ile

Ccam Lines Manager

Kullanıcı Bilgi Menüsü

flash fxp ye sag tiklayin edit tiklayin icine girdi zaman bu cikar onunize

# CCcam team uvadi CCcam v2.3.0
    #
    # Special greets go to all our friends all over the world, you know who you are!
    #
    # Specjalne podziekowania dla Ludzi z Polski, dzieki ktorym jest duzo nowych funkcji w wersji 2.0.0
    # Ostatnim razem zapomnielismy o nich wspomniec w readme. DZieki Chlopaki!
    #

######################################################################
    # friends #
    ######################################################################
    # syntax for to add a friend user to CCcam with the max up hops limit (default = 5)
    # sharing of emus (default = 1), allow emm (default = 1), and optional
    # downshare limits per share (default = no limits) and optional
    # downshare limits per share based on caid:id:sid
    # and optional timeslots in which share is valid (to block channels on box of children after 19:00 for instance)
    # if no timeslot is defined 24 hrs a day is used
    # emus are shared only one level down, even if no limits given
    #
    # max username length 20
    # password length 'unlimited'
    #
    #F: <username> <password> <uphops> <shareemus> <allowemm> ( { caid:id(:downhops), caid:id(:downhops), ... } { caid:id:sid, caid:id:sid, ... } { begintime-endtime, ... } ) hostname/ip address
    #C: <hostname> <port> <username> <password> <wantemus> ( { caid:id(:uphops), caid:id(:uphops), ... } )
    #
    #note: if {} limits are added, <wantemus> cannot be omitted. Use either yes or no.
    #
    # example:
    #
    # C: someserver.somedomain 12000 user1 pass1
    onu bos olmali bu # isareti kaldir onun yerine serverini yukle <<<<<<<<<<<<<<<<< burayi dikkat et
    mesele:
    C:supersatforum.com 12000 amet memet
    sonra cikista solda yukarida file tikla oradan save edip cikin yeni serveriniz kaydedilmistir
    bukadar kolay demi
    Konu iboooo tarafından (07-01-2012 Saat 18:58 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri