Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: dreambox edit

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart dreambox edit

Selamlar, ustarlardan bi ricam olacak bende dreambox 500s var dreambox taki kanal ve buketler ile edit proğramı ile bağlanıp gördüklerim farklı proğram ile değiştirdiğim kanallar ise makinada yok lütfen yardım

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

açıklamanız biraz karışık olmuş. biraz daha düzgünn acıklarsanız yardımcı olabilir. Düzenlemiş olduğunuz listeyi kayıt edip cihaza yükledinizmi

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    açıklamanız biraz karışık olmuş. biraz daha düzgünn acıklarsanız yardımcı olabilir. Düzenlemiş olduğunuz listeyi kayıt edip cihaza yükledinizmi
    Bundan 2 yıl önce dreambox edit ile kanal listesini kendime göre listeleyip makinaya yüklemiştim. Daha sonra yeni server ve yeni imaj yükledim bilgisayardaki kanalları makinaya atmak için bağlandım bilgisayardaki kanal listesini gönderdim makinayı tekrar başlattım ancak kanallar benim gönderdiğim değil makinadaki kanallardı değişmedi daha sora edit proğramı ile kanalları indirdiğimdede ne benim gönderdiğim nede benim dreamboxtaki buketler ve kanalları aynı değil ilk 2 yıl önceki kanallar ve buketler geliyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ccanak28 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bundan 2 yıl önce dreambox edit ile kanal listesini kendime göre listeleyip makinaya yüklemiştim. Daha sonra yeni server ve yeni imaj yükledim bilgisayardaki kanalları makinaya atmak için bağlandım bilgisayardaki kanal listesini gönderdim makinayı tekrar başlattım ancak kanallar benim gönderdiğim değil makinadaki kanallardı değişmedi daha sora edit proğramı ile kanalları indirdiğimdede ne benim gönderdiğim nede benim dreamboxtaki buketler ve kanalları aynı değil ilk 2 yıl önceki kanallar ve buketler geliyor.
    yaptığınız hata çok basit siz dream edit programını acıp direk kanal listesini cihaza göndermişsiniz. İlk önce dream editi açtığınız zaman kanal listesini dream editte acın sonra ftp yi secip gönderin. Daha sonra cihazı fişten cekip taktığınız da yenı liste gelecektir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yaptığınız hata çok basit siz dream edit programını acıp direk kanal listesini cihaza göndermişsiniz. İlk önce dream editi açtığınız zaman kanal listesini dream editte acın sonra ftp yi secip gönderin. Daha sonra cihazı fişten cekip taktığınız da yenı liste gelecektir.
    üzgünüm olmadı. sanki makinada kanallar ayrı bir dosyada ben öğle yorumladım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

peki herhangi bir hata veriyormu. ayrıca pc de yüklü olan listeyi dream editte actığınızda sizin düzenlediğiniz kanalları görüyormusunuz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

peki herhangi bir hata veriyormu. ayrıca pc de yüklü olan listeyi dream editte actığınızda sizin düzenlediğiniz kanalları görüyormusunuz.
    hicbir hata vermiyor normal indirdi olarak gözüküyor. hayır hiçbir kanalı görmüyorum 2 yıl önceki liste geliyor. hep hatta farklı imaj yükledim az önce onda bile aynı kanal ve buketler geliyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın ccanak28,
    hangi imageyi kullanıyorsunuz.
    Konu selvi64 tarafından (27-01-2013 Saat 01:34 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ccanak28 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hicbir hata vermiyor normal indirdi olarak gözüküyor. hayır hiçbir kanalı görmüyorum 2 yıl önceki liste geliyor. hep hatta farklı imaj yükledim az önce onda bile aynı kanal ve buketler geliyor.
    dream editte ac kısmından kanal listesini açtığınızda eski kanalları görüyorsanız yüksek ihtimal pc de olan dosyanın içine cihazdaki kanal listesini kayıt etmişsiniz. İlk önce yükleyeceğiniz kanal listesinin yedeği varsa onu ayrı bir klasörde bir yere koyun sonra dream editi calışıtıp kanal listesini dream editte acın ve düzenlediğiniz listeyi görün eğer göremiyorsanız zaten cihaza yükleyemezsiniz bunun image ile alakası yok. İlk önce dediğim gibi listeyi dream editte görmeniz sonra FTP kısmında secip yüklemeniz gerekli

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı selvi64 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın ccanak28,
    hangi imageyi kullanıyorsunuz.
    gemini 4.7

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri