Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Hava soğuk acemiyim yardımm!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087 Hava soğuk acemiyim yardımm!!!

Arkadaş biz güneydeyiz kar soguk nedir bilmeyiz alanyaya dogru duzgun yagmur bile yagmaz üç gündür bir soguk aman allahim donuyoruz alisik degiliz garip geliyor kalorifer kültürü yok klima yeter derdik idare etmiyor su buz gibi korkudan helaya gidemiyoruz agzim yüzüm catladi kremliyorum önerisi olan varmi sogukdan nasil korunacagiz
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı CABBARİ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaş biz güneydeyiz kar soguk nedir bilmeyiz alanyaya dogru duzgun yagmur bile yagmaz üç gündür bir soguk aman allahim donuyoruz alisik degiliz garip geliyor kalorifer kültürü yok klima yeter derdik idare etmiyor su buz gibi korkudan helaya gidemiyoruz agzim yüzüm catladi kremliyorum önerisi olan varmi sogukdan nasil korunacagiz
    Üstad neredesin ben KARABÜKTEYİM ve burası don altında evin kapı kilidi bile donmuş...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cabbari usta tek çözüm odun sobası soğukla ancak ya odun sobası yada çok kaliteli ve dışarıya asla duman sızmaz kömür sobası lazım, burasıda alanyadan daha soğuk 3 gündür kar yağıyor, ama birikmiyor acaip soğuk. inşallah atlatacaz.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cabbari usta tek çözüm odun sobası soğukla ancak ya odun sobası yada çok kaliteli ve dışarıya asla duman sızmaz kömür sobası lazım, burasıda alanyadan daha soğuk 3 gündür kar yağıyor, ama birikmiyor acaip soğuk. inşallah atlatacaz.
    ustad bazen sobanın içine girmek istiyorum o derece soğuk oluyor bazen...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Siz o taraflara sguk diyorsaniz sizleri SİVAS a davet ediyorum. Buraya bi gelinde soguk neymis ogrenin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

maalesef ülkemizin bir çok yerine şiddetli soğuk hakim, dün burda kar yağmur şiddetli ayaz vardı, bugün itibarı ile hava düne nazaran harika güneşli ve artı 10 derece böyle kalsa ne ala, hava durumu her an değişebilir, hazırlıklı olmak gerekir.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı CABBARİ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    adem ve havvadan beri insanların soğuk karşısında en etkili korunma yöntemi biryere uzanıp üzerini birşeyle örtüp ısınmak olmuş...fakat bu yöntemi insanoğlu genellikle eşli yapıp ısınma yoluna gitsede 9 ay sonra gelen sonuçlarına istemeye istemeyede olsa katlanmak zorunda kalıyor...istemeyerekte olsa diyorum çünki ısınmak amacıyla girilen yatak kızışma nedeniyl ailenin 5 yıllık kalkınma hamlesine darbe vurmuş olabiliyor bu riskli fakat en pratik yöntem olarak bilinsede bir diğer kendimce yöntem sürekli birşeylerin kaynatılıp ısıtıldığı tüplü veya doğalgazlı mutfaklarda ocaklardan ve fırınlardan çıkan ısının ortamı ne kadar ısıttığı hepimizce bilinen birşey,bunu yaz ayları daha net görüyoruz...bu mutfak olayını ısınmada avantaja çevirebilirsin...birkaç gününü evinin ortamını bilmemekle birlikte bu şekilde hamlelerle geçirebilirsin cabbari...şuan aklıma gelen önerilerim bunlar fakat alanya gibi yerde fazla soğuğun hüküm süreceğini zannetmiyorum....ilk önerimide biraz espiri düzeyinde yaptığımı belirteyim....sıcak günlerin biranönce gelmesi dileyiyle...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Siz o taraflara sguk diyorsaniz sizleri SİVAS a davet ediyorum. Buraya bi gelinde soguk neymis ogrenin
    Sivasın soğunu görmüş ve yaşamış biriyim ,hakkeden felaket soğuk :45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mert383 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sivasın soğunu görmüş ve yaşamış biriyim ,hakkeden felaket soğuk :45:
    Biz bosuna demiyoruz mert abi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Abi demekki bizimki soguk degil ne cileler varmis arkadaş
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri