Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Kar Tutan Çanak Antenler Temizlenir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Kar Tutan Çanak Antenler Temizlenir

arkadaşlar sizler hiç karlı havalarda çanak anten temizledinizmi şahsen hoşuma gidiyor bu gün 4 5 tane temizledim ayarlama 20 lira temizlemede 20 lira hayırlı işler aman kaymayında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Gecen sene az kaldi catidan asaga dusuyordum. Son anda bacadaki bir demire tutunmustum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Gecen sene az kaldi catidan asaga dusuyordum. Son anda bacadaki bir demire tutunmustum.
    aman ustam dikkat adamlar boşuna ücret ödemiyorlar işin ucunda tehlike var :46:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

riskli bir iştir çanakla işiyle uğraşanlar dikkat etmesi lazım bide metrepol gibi yerlerde yüksek binalarda pencere kenarına kuruyorsunuz ben hiç bu işi yapmadım sırf böyle yerlere monte edildiği için sitelerinki harika şekilde korkmadan kuruyorsun heryer öyle değil

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hadi benden de bir anı; Mustafakemalpaşa ilçesinde zabıta memuruyum ve yılbaşı gecesi nöbetçiyim. Çok yoğun bir kar yağışı var, ilçenin en yüksek tepesi ve şehrin vericileri orda. Bende yeni memur olmuşum, kar da dize yakın. Yoğun kar yağışı ve ilçede tüm yayınlar gidiyor, saatta 24'e yakın espiriyle karışık sayın başkan ve müdürüm merkezi arayarak karı temizle diye emir veriyorlar, ama yoğun kardan bu emir bana yapılan bir şaka ve de akıl veriyorlar oraya anca itfaiye ve yol açma araçlarıyla gidebilirsin diye. Bizimde ana arter kardan temizlememiz bitti, ve ben çıkıyorum o tepeye. Ne mümkün vericilere yaklaşmak zaten tel örgüler olduğu için kar kar üstünde ( anahtar var bölgeye girmek için ) fakat çap büyük yaklaşamıyoruz. Her neyse soruyorum itfaiye çavuşuna tazyik yetermi diye, o da yetere ama çanağın yönü veya çanağa zarar verme tereddütü içersinde, sıkıyor bir çiçeğe üfler gibi itfaiye çavuşu ve kar kalmıyor tüm çanaklarda. Sonrasında Başkan dahil hayret telefonları çalıyor cebimde, hahahaaa onlarda beklemiyormuş yayın gelecek diye... Her neyse şaka ve olmaz istek gerçekleşiyor ve o kar da yayını alabiliryor yine koskoca ilçe...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çatıya çıkılmaz ulaşılabilir yerlerdekilerinide müşteri kendi temizliyor gerçi hiç gelende olmadı kardan dolayı göstermiyor diye çok yoğun bi kar'da olmadı zaten

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri