Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: yazılım sonrası göruntunun gıdıp gelmesı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart yazılım sonrası göruntunun gıdıp gelmesı

yanlıs yazılım attım görüntü arada gıdıp sınyal yok dıye gerı gelıyor cogu yerlere baktım kurufaya yukleyın ardından orj yazılım atın dedı attım
    defalarca yazılım attım hw sıne dıkkat ederek goruntu yıne aynı yardım edebılır mısınız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ekipmanlarınızda (Lnb-Kablo-Disecg ) sorun olabilir
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılım atmadan önce birşey yoktu takı yanlış yazılım atana dek

ardından kuru kafayı yukledım uzerıne kac tane yazılım denedım yınede aynı sorun devam etmekte

fişini cektgımızde blv19 yazıp ardından. ısaretı cıkıyordu en son olarak elektrık gelmıyor bısey yazmıyor
    Konu Editor tarafından (28-01-2015 Saat 20:50 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı devrim1672 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    fişini cektgımızde blv19 yazıp ardından. ısaretı cıkıyordu en son olarak elektrık gelmıyor bısey yazmıyor
    Cihaz malesef çökmüştür hiç birşey gelmiyorsa ugrasmayın o cihazla bence alın bir hd cihaz ***finize bakın artık sunnylere yazılım destekleri gelmiyor malesef

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı devrim1672 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yanlıs yazılım attım görüntü arada gıdıp sınyal yok dıye gerı gelıyor cogu yerlere baktım kurufaya yukleyın ardından orj yazılım atın dedı attım
    defalarca yazılım attım hw sıne dıkkat ederek goruntu yıne aynı yardım edebılır mısınız
    kusura bakma ama saygısızlık olmasın ..bazı işlerde işi ehline bırakmak lazım ..meslek üzerine dirsek çürütmek o kadar kolay degil diye bir deyim var mahalle agzı diyelim ...bu çok dogrudur ..
    bu işin ehli bir ustaya götürürseniz sorununuz hallolur ..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihazınıza İlk olarak Kurukafa dosyasınuı atın Sonra aşağıdaki linkteki EMUSUZ yazılımlardan cihazınıza uygun olanı KUP230 ile engineer modda yükleyin. Birde cihazınızn HW versiyonu ile model numarasını belirtirseniz daha iyi olur.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

EKİPMAN KONTROLÜ TAM MIDIR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bı denıyelım bakalım ( neler denemedık kı )

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tamdır lnb kabloda sıkıntı yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

butun uydu alıcılarının çinde aynı fabrıkada uretıldgını bılıyor muyduz sıparıs uzerı sonra gelsın bızım ulkeye made ın turkey malını yapıstırıp mıllete yuttur

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri