Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: lnb tavsiye

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Crashs lnb tavsiye

arkadaşlar uzun süredir sabit duran hareketli çanağı kullanmaya başladım..bi kaç gün önce next çiftli lnb aldım...dün gece kar yağmaya başlayınca sinyal hepten gitti..(hotbırd)
    ,,.aynı anda sabit olan türksat çanakta sinyal sadece bazı frekanslarda yüzde on kadar düştü ama izlemeye engel olmadı ( humax 4 lü lnb) var..
    --anlayacağınız next berbat çıktı.(Next Çiftli LNB YE-666)
    ...kış bitti sayalır ilerleyen zamanda iyi bir lnb almak istiyorum....
    --araştırmalarımda genelde inverto tavsiye ediliyor...sizin fikriniz nedir ?

çanak 160 cm...(18"kollu motor)

next-2000-dpcıs-s-plus+1,60 cm-18"kollu
    everest dvb-s2
    filbox mdl

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çanağınız 2 mt üstü olsaydı flaşnlı ınvacom derdik ama 160 cm lik bi LNB için Inverto yada MTI işinizi görür.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu antenin hakkı bu lnb fakat piyasada bulabilirsen tek kelimeyle yaratılmış SHARP UNİVERSAL SİNGLE LOW NF 0.3 LNB

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ferman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu antenin hakkı bu lnb fakat piyasada bulabilirsen tek kelimeyle yaratılmış SHARP UNİVERSAL SİNGLE LOW NF 0.3 LNB
    Piyasada halen var ama 1000 TL gibi uçuk bir fiyat istiyorlar. Bana göre çok gerek yok. İnverto yada MTI çok çok işini görür. Gerekirse sünnetlemede yapar biraz daha sinyal çekimini artırır.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben sahsen next 1db lnb den cok memnum yada altarnatıf olarak sowmax ıkılı lnb yı tavsıye edebılırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Piyasada halen var ama 1000 TL gibi uçuk bir fiyat istiyorlar. Bana göre çok gerek yok. İnverto yada MTI çok çok işini görür. Gerekirse sünnetlemede yapar biraz daha sinyal çekimini artırır.
    iyiki zamanında 2 adet almışım birini kulanmaktayım digerini kulanmaktayım yedek kalsın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

SHARP UNİVERSAL SİNGLE LOW NF 0.3 LNB 19.2 astra uydusuna ayarlı yaklaşık 450 kanal almaktadır konum itibariyle
    Konu ferman tarafından (24-03-2015 Saat 13:25 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ilerleyen günlerde antenin farklı resimlerini yakın cekimlerini paylaşacagım inşallah
    Konu ferman tarafından (24-03-2015 Saat 13:27 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende 120lik çanak var astra uydusunu biraz zayıf çekiyor lnb next daha iyisi varmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

BLACK Ultra Single 40mm LNB bu lnb gayet çekimi iyi

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri