Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Vestel 4k tv hakkında görüşleriniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5 Vestel 4k tv hakkında görüşleriniz?

Merhabalar ben vestel 4k tv almak istiyorum ama kararsız kaldım çözünürlüğü ile hızlılığı kalitesi ile dahili uydusu ile nasıl birşey bilmiyorum öneriyormusunuz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vestel 4k televizyonlar çok güzel yabancı markalar daha fazla vermeyin 50-55 inç 4k lar araştırın Benim kullandığım 50ub8300 1000hz 60 çok güzel görüntü vereyor.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ) inceleyebilirsin.
    PHİLİPS 40PFL6606K--NEXT MACHİNA 3D GRİ KASA

UYDULAR: 46e-42e-39e-23e-19e-16e-13e-9e-7e-4.8e---1.0w-30w

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı erenlerli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Vestel 4k televizyonlar çok güzel yabancı markalar daha fazla vermeyin 50-55 inç 4k lar araştırın Benim kullandığım 50ub8300 1000hz 60 çok güzel görüntü vereyor.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ) inceleyebilirsin.
    140 ekran almayı düşünüyorum ama çözünürlük ve kalite konusunda iyi olmadığı söyleniyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı 21serdar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    140 ekran almayı düşünüyorum ama çözünürlük ve kalite konusunda iyi olmadığı söyleniyor.
    bende 109 ekranı var cok memnunum goruntu kaliteside cok iyi demeye bakmayın millette vestel düşmanlııgı var vestelin ekran panellerini samsung yapıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

elektronikçi bir şahıs olarak ben babama vestel 4k 140 ekran aldım. babam gil çok memnun. ama ben şahsen kendime zor durumda olmadan almam. kalite yok denilecek kadar düşük bugün vesteli bir samsung veya lg televizyonu ile kıyaslamak yanlış olur. ama aynı özellikli bu tv'yi samsung veya lg alamayı düşünürseniz. fiat yaklaşık 5 bin tl. vestel 4k 140 ekran şimdiki fiatı nedir bilmiyorum. ama 3 bin tl. fazla olmadığını düşünüyorum. kısacası tv'ye çok fazla para vermeden en iyi tv seçimi bu olsa gerek. yani kötünün en ucuzu.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben 48ua9300 modelini kullanıyorum ve genel anlamda memnunum.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Elektronik marketlerde çeşitli markaların tv lerini incelerseniz vestel 4k tv lerin diğer markalardan geri olmadığının farkına varabilirsiniz. Fiyatıda en az aynı ekran ve özellikteki tv lerden %25-30 daha uygundur.
    PHİLİPS 40PFL6606K--NEXT MACHİNA 3D GRİ KASA

UYDULAR: 46e-42e-39e-23e-19e-16e-13e-9e-7e-4.8e---1.0w-30w

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    elektronikçi bir şahıs olarak ben babama vestel 4k 140 ekran aldım. babam gil çok memnun. ama ben şahsen kendime zor durumda olmadan almam. kalite yok denilecek kadar düşük bugün vesteli bir samsung veya lg televizyonu ile kıyaslamak yanlış olur. ama aynı özellikli bu tv'yi samsung veya lg alamayı düşünürseniz. fiat yaklaşık 5 bin tl. vestel 4k 140 ekran şimdiki fiatı nedir bilmiyorum. ama 3 bin tl. fazla olmadığını düşünüyorum. kısacası tv'ye çok fazla para vermeden en iyi tv seçimi bu olsa gerek. yani kötünün en ucuzu.
    hocam bende diyorum ki almışken iyi birşey alalalım.Tamam 3 bin tl ama 3 bin tl az değildir sonradan pişmanlık kötüdür.Vestel hakkında iyi yorum alamadım görüntü kalitesi uygulamaları hızlılığı sönük gibi.Bazı arkadaşlar ''vestel kötü değil öyle gösteriliyor'' desede gerçekler var bende kararsız kaldım pişman olmayacağım ama bütçeme uygun bir tv almak istiyorum yani 3000 ila 3500 arası.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Beyefendi siz illede 4k bir televizyon almayı düşünüyorsanız ve güzel bir tv almak istiyorsanız ya 4k samsung yada 4k LG marka tv alın. bu iki marka çok güzel. bütçe olarak yaklaşık 5 bin tl ayarlamanız lazım. yok ama siz çok fazla para harcamayıp güzel olan bir led tv almayı düşünüyorsanız 4k olması şart değilse o zaman beko led tv alın onların görüntüsü vestelden 10 kat daha iyi. yinede son karar sizin ama şunu unutmayalım elektronik işi bir şanstır. belki çok memnun kalırsınız, belkide hiç memnun kalmasınız. 4k şart değilse beko tv'yi tavsiye ediyorum.

Nötig.. Bakınız vestel 4k led tv'ler kötü değil sadece içerden ekran ışıklandırmasını ben yetersiz gördüm, zira size şunuda söyleyeyim ben bir sürü yerli marka led tv açtım içlerinden lg kart veya samsung kart kullandığınıda gördüm, vestel 4k tv'nin sadece kanal yayın kalitesi düşükse görüntüyü kötü gösteriyor, samsung ve lg televizyonlarda dikkatli bakıldığında yine kalitesiz yayın türü hakimse aynı kalite ordada düşük gösterir. vestel 4k led tv'lerda yayın hd ve 4k ise veya kanal yayınının kalitesi yanii ekran formatı yüksekse görüntü mükemmel gözükür. vestel 4k aslında düşünülür. ve alınır. bir tv'ye ben şahsen 2 bin tl bile vermem ve kendinden uyduluda kullanmam. mesela bende evde kendinden uydulu var. ama ben harici resiver kullanıyorum. birde şunu hatırlatmak isterim kendiden uydulu olan bütün tv'ler kanalda kanala geçişler 3-5 saniye sürüyor. ve kanal yükleme kanal taşıma. tv kurma allamında en iyisi vesteldir. bana göre kullanım açısından vestel bir numara samsung lg beş para etmez. sistem olarak çok karmaşık. istediğin herşeyi hemen yapamıyorsun. tv' kurman kanal taşıman 3 saat. tabii eğer temiz iş yapacaksan. sağlıcakla kalın.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben geçen ay 140 ekran 4 k vesteli mediamark tan 2100 tl ye aldım bir günlüğüne kampanya yapmışlardı.2800 den 2100 tl ye indirmişlerdi oğlan yakında düğün yapacak
    tv si aradan çıkmış oldu daha televizyonu açmadım vestel türü bi çok tv kurdum görüntü kalitesi samsung gibi değil ama genede iyi sayılır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri