Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Önce Ben Geçecektim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Önce Ben Geçecektim...

Sürücülerin inadı araçları gişede sıkıştırdı.

Kartal'daki Samandıra gişelerinde aynı gişeden geçmek isteyen 2 inatçı sürücü gişelerde sıkıştı. Kazada bir sürücü yaralanırken, sıkışan araçlar 3 saatlik çalışmanın ardından çekildi.

İlginç kaza dün akşam saat 16.00 sıralarında Kartal'daki Samandıra gişelerinde meydana geldi.

Alınan bilgiye göre, Uğur Naci Taner ve Sezer Kaya isimli iki sürücü aynı gişelerden geçmek için inatlaştı. Aynı anda ilerlemeye çalışan sürücüler gişelere sıkışıp kaldı. Kaza nedeniyle inatçı sürücülerden Uğur Naci Taner hafif yaralanırken olay yerinde ilginç görüntüler ortaya çıktı.

ARAÇLAR 3 SAAT SONRA ÇEKİLDİ

Olayın ardından gişelere sağlık ekipleri sevk edildi. Ekipler yaralı sürücü Taner'in ilk müdahalesini olay yerinde yaptı. Daha sonra Taner, tedavi edilmek üzere Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Kazaya karışan sürücülerden Sezer Kaya, “Ben gişelerden geçerken soldaki araba benim önüme atladı. Önüme atlayınca otomatikman bariyerlere girdik. İkimiz de sıkıştık camlar falan patladı çok kötü bir durumdayız şu anda” dedi. Araçlar olay yerine sevk edilen dev vinçle üç saatlik çalışma sonucu çekildi.*

Alıntı.
    T24

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Cevabverilecek tarafından (23-05-2017 Saat 00:42 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayret ya bizim oradada cok adamların 1 saniye bekleme tahammülü yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iki inatçı yanyana gelmişler. inat başa bela. muhtemelen arabalarından indikten sonra bu aptalımsı hareketlerine pişman olmuşlardır. başka yerde örneği bile yok.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    iki inatçı yanyana gelmişler. inat başa bela. muhtemelen arabalarından indikten sonra bu aptalımsı hareketlerine pişman olmuşlardır. başka yerde örneği bile yok.
    Omürleri boyunca unutmazlar artık aslında hiç araba sürmemeleri gerekiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Akılsız başın cezasını hem ayaklar hemde cep çeker. keşke öğle olsa. huylu huyundan vazgeçmez derler. ama inşallah uslanmışlardır.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İnatçılık,kendini beğenmişlik,işlediği suça sahip çıkmama sanki ulusal karakterimiz olmuş...Tabandan tavana "ben bu konuda hata yaptım."diyen var mı?..Çok çok "aldatıldım" deyip işin içinden sıyrılmaya bakıyorlar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Maalesef başkalarının hakkına saygı tamamen bitmiş,şu hale bakın, 3 saniye müsaade etse geçecekler ,ama ne mümkün,sanki tabakhaneye,,,tööbe yarabbim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri