Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Kavgada kim haklı ? FB & Federasyon

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kavgada kim haklı ? FB & Federasyon

:49:

Fenerbahçe ile Futbol Federasyonu arasındaki gerilim Fortis Türkiye Kupası yarı final rövanş maçı sonrası alevlendi. Sarı lacivertli kulüp hakkının yenildiğini söylüyor ve Futbol Federasyonu'na tepki gösteriyor. Yaşanan kavgada kim haklı?

(arkadaşlar bu konu tamamen hürriyet online'dan alıntıdır,hosuma gitti,güzel bir tartısma olacağını düşündüm.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kanaryam1950 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    :49:

Fenerbahçe ile Futbol Federasyonu arasındaki gerilim Fortis Türkiye Kupası yarı final rövanş maçı sonrası alevlendi. Sarı lacivertli kulüp hakkının yenildiğini söylüyor ve Futbol Federasyonu'na tepki gösteriyor. Yaşanan kavgada kim haklı?

(arkadaşlar bu konu tamamen hürriyet online'dan alıntıdır,hosuma gitti,güzel bir tartısma olacağını düşündüm.
    fener:45: :45: :45: :45: :45: :45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

fener

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bence verilen cezalar az bile fener abartıyo olayları.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet fener şampiyon olamıyacagını anlayınca olayları iyice abartı.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

müsade ederseniz benim bir önerim olacak,lütfen değerlendirmeleri objektif olarak ,yada kendi tutğunuz takıma yapılmış gibi görüp öyle değerlendirelim lütfen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeşim ben fenerbahçeliyim siz bjknin 100. yılındaki hakem lerin haksız yere penaltılar vermesi her maçta bjknin en az 3 tane penaltı çekmesi bunları kimse yamıyor şimdi de fener sırf şampiyon olmasın diye bjk gol atana kadar maç bitmiyor fenerbahçenin çok hakkı yeniyor bence nelert neler oluyor ama oluyorsa hala niye bu ligde mücadele ediyor değilmi bırakacaksanız bırakın bunların hepside siyaset gibi geliyor bana lig başladı başlıyalı olan pozisyonları değerlendirildi en az 20 tane penaltı verilmemiş fenerin ofsayt olmayan ofsayt olmuş daha neler neler bu fenerbahçe türkiyenin takımı ama herke4sin birşeyleri zoruna gidiyor kardeşim niye gsninde bjkninde stadı belli ben gebzeliliyim gebze stadı o stadlara 5 çeker ister şampiyon olsun ister olması ister kupayı alsın ister almasın ben fenerbahçeliyim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

konu başka bölüme taşınmıştı....bu bölge kilitlensin bari.....yorum yazılıyo hala daha...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri