Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: kablosuz internet ile paylaşım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart kablosuz internet ile paylaşım

arkadaşlar internete 3 kişi kablosuz olarak bağlanıyoruz..kart paylaşım destekli uydu alıcısı ile bilgisayardaki gereken programlarla kart paylaşımından yararlanabilir miyim ?yani uydu alıcısını modeme bağlamadan sadece bilgisayar ile çalışır mı bu sistem ?birde yumatu'larda bu işi yapacak cihaz var mı? teşekkürler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

uydu alıcın bunu desteklemeli. cihazın modelini yazmazsan kimse yardımcı olamaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım daha almadım, bunu almayı düşünüyorum yukarıda yazdığım durum var..modem bizim evde değil ama kablosuz internet yolu ile modemi uydu alıcısına takmadan sadece bilgisayar ile bağlantı kurarak paylaşımdan yararlanabilir miyim bunu merak ediyorum ? veya direk uydudan paylaşım yapan cihaz arıyorum..
    Konu antalyalı7 tarafından (09-08-2007 Saat 23:44 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı antalyalı7 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım daha almadım, bunu almayı düşünüyorum yukarıda yazdığım durum var..modem bizim evde değil ama kablosuz internet yolu ile modemi uydu alıcısına takmadan sadece bilgisayar ile bağlantı kurarak paylaşım yapabilir miyim bunu merak ediyorum ? veya direk uydudan paylaşım yapan cihaz arıyorum..
    Kardeş bari bu sorunu TUNCAY YILDIRIM'a sor...en azından hem forumdaki kumbara sisteminden istifade edersin hemde ne marka cihaz alman gerektiği konusunda sana yardımcı olur...

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çalışır arkadasım ben oyle kullanbıyorum gayet güzel çalışıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben yeni dreambox 500s aldım bunda olurmu
    :clap2:::present::puah:
    http://img117.imageshack.us/img117/731/cfv48319gq6.png
    türksün her zaman türklüğünü göster

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mehmet07 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    eVET OLUR
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

modem den port acmanız gerekebilir bunu yapabilecekmisiniz ayrıca kablosuz baglanıcam diyorsunuz wielless la yanlılmıyorum degilmi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mehmet07 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Hayır olmaz, o cihaz ethernetli, kablosuz modemle nası bağlantı kuracanki, araya varsa aparatı bilmiyorum ama sanmıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

konunun üzerinden zaman geçmiş ama
    sanırım sorununu accesspoint ile çözebilirsin

access point ne dersen ,
    aslında var olan bir wireless sinyali alıp kendi wireless vericisiyle daha ileri aktarmakdada kullanılır , bazı modellerinde wireless sinyali alıp rj 45 soketi ile (lan) ile pc ye veya cihazınıza bağlayabilirsiniz sanırım ?

fakat receiver ile modem adresleme nasıl olur denemedim _???

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri