Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Bios şifresi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Bios şifresi

Sevgili arkadaşlar.Bilgisayarıma açılışta bir şifre koydum ama kaydettiğim şifre ile açılışta yazdığım şifre uyuşmuyor.Galiba yanlışlıkla bir harf fazladan yazmışım. Pc şimdi açılmıyor. Anakart pilini çıkarmam tehlikeli olur mu (MSI 865 Neo 2 anakartım)Yani hardisklerimdeki bilgiler filan gider mi pili çıkarıp yerine tekrar takınca ? Beni acele bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.
    Konu ayran tarafından (03-12-2009 Saat 22:10 ) değiştirilmiştir. Sebep: konu günceliği sona ermiştir.!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

pili çıkar tak bişi olmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok sağol Mehmet KAYNAKLI arkadaşım. İlgine teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mustafacan22 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sevgili arkadaşlar.Bilgisayarıma açılışta bir şifre koydum ama kaydettiğim şifre ile açılışta yazdığım şifre uyuşmuyor.Galiba yanlışlıkla bir harf fazladan yazmışım. Pc şimdi açılmıyor. Anakart pilini çıkarmam tehlikeli olur mu (MSI 865 Neo 2 anakartım)Yani hardisklerimdeki bilgiler filan gider mi pili çıkarıp yerine tekrar takınca ? Beni acele bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.
    Hiçbirşey olmaz çıkar biraz bekle sonra tak.Eğer tarih saat sıfırlarsa yani ilk ayarlandığı zaman aralığına dönerse bunları bios dan tekrer girersin olur biter.
    Saygılar,

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri