Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: vestel apro kanal dosyasını geri alma

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart vestel apro kanal dosyasını geri alma

arkadaşlar..üstadlar vestel apro kanal dosyasını pc ye nasıl geri alırız. menü 7777777 dosyaya giriyoruz sonrası nasıl arkadaşlar. yardımlarınızı bekliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tomas57 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar..üstadlar vestel apro kanal dosyasını pc ye nasıl geri alırız. menü 7777777 dosyaya giriyoruz sonrası nasıl arkadaşlar. yardımlarınızı bekliyorum.
    önce heyber terminal aç aktarım tıkla dosya gönder göz attan kanal dosya seç iletişim kuralı 1K Xmodem olacak menu 7777777 bas sadco dx dosya indir üzerine gel heyber terminal dosya gönder aynı anda cihaz kumadadan ok tuşa
    bas saygılar.......

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler üstadım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler üstadım
    verdiğim bilgi işine yaradıysa sevindim saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üstadım ben kendim tablo oluşturdum..bu tabloyu bilgisayarıma almak istiyorum.onu anlatmak istedim. sizin dediğinizi uygularsam bu işlem olmuyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üstadım ben kendim tablo oluşturdum..bu tabloyu bilgisayarıma almak istiyorum.onu anlatmak istedim. sizin dediğinizi uygularsam bu işlem olmuyor.
    DOSTUM servis menüsünden yeni menü de[menü+7777777] eski mavi menüde menü+929526 ]tuşlayıp servis menüsünden yeni menüde VERİTABANI İNDİR eski menüde [mavi menü]“L/R: DBCopy – OK: Upload PGM” a basıp westlinktende YÜKLEME ye basıyoruz . VESTEL LİNK 1,1 YÜKLEME LODERİ *** YÜKLEME KUTUSUNU TIKLA İŞLEM TAMAM

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri