dm600 kullanıyorum içersinde 160gb hdd var.cifs baglantısı ile agımdaki pc ile dosya paylaşımı yapıncaya kadar herşey normaldi.menü+dosya kipi dedigimde direk dmnin içiersindeki hdd,deki dosyalarıma ulaşabiliyordum.şimdi ise agdaki pc açıksa pc üzerinde paylaşıma açtıgım video ve resimleri görüyorum ama nekadar ugraşsamda dm,nin kendi hdd,sine ulaşamıyorum.herzaman pc açık olmasa sorun olmayacak ancak agdaki pc 18 saat civarı açık yani dm,nin hdd ulaşmak için ag kablosunu çekmem gerekiyor.(ama kayıt için bazı kanallarda mecbur net kablosu takılı olmak zorunda.ama kablo takılı iken kayıt dedigimde dm600 hdd görmüyor.ulaşılamayan hdd dolayı kayıt başarısız diyor)şimdi hem agdaki pc,deki dosyaları hemde dm600,deki hdd,i aynı anda kumanda etmem mümkünmü.yapılabiliyorsa nasıl.yardımcı olacak tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.saygılar

burada görünen işlemi yapmıştım.ancak resimde görünen yerde 2 tane daha maunt vardı onları yanlışlıkla silince dm600deki local hdd,e pc açıkken ulaşamıyorum