Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sevgili Süpersatforum uyeleri!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sevgili Süpersatforum uyeleri!!!

selamlar..
    supersatforum kuruldugu günden bu yana daimi bir şekilde istikrarlı olarak yayınına devam ediyor..
    bazen küçük çapta aksaklılıklar oldu forum 2 defa kaybettik yeniden kurduk bizleri yalnız bırakmadınız teşekkür ederiz..
    fakat supersatforum bir uydu forumu değil tamamen her türlü aktiviteye hazırlanmış bireysel değil ama genelleme olarak çok güzel topiclerden oluşmaktadır mutlaka size uygun bir topic vardır spor,finans,magazin vs. vs.
    sizlerden ricamız mümkün oldugu kadar diğer topiclerede girelim ortalarıda şenlendirelim sadece uyduya bagımlı kalmayalım bu forumda uydu haricindede güzel muhabbetler var..
    sizleri diğer topiclerede bekliyoruz..
    bu forum sizlerin azmiyle biryerlere geldi ve yine sizinle kalkınacaktır
    selametle..
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sen rahat ol cabbari bundan sonra ben her yerdeyim sen iste

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sen merak etme kardeş çalışmalar son hızla devam ediyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

banamı dedin arkadaşım yoksa

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gezel eğlenceli konular ekledim ama katılım çok düşük başka yerlere bakıyorum mesala ne dinşiyorsunuz topiği bir başka forumda 108 sayfaya ulaşmış diğerlerini söylememe gerek yok bu konular sohbet amaclı öğrenilecek bilgi belki yok ama uyduda bir kanal gitse topick rekeorlar kırabiliyor sohbet eğlence konularına katılımı çoğaltmamız gerekir benim düşüncem Cabbari arkadaşıma katılıyor ve destek veriyorum saygılar,

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yaw tabiki burası başka forumlardan biraz daha özeligi var bu halde online 44 kişi var ama boş uydu dan öte başka topiclerimiz de var cabbari yanındanyız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

burası çogu foruma göre en ilk yazılımları veren forum olarak tarihe geçmiştir bunu herkesten duyuyoruz ama bence sadece uyduyla yazılımla sınırlı kalmamalı diğer topiclerdede süper şeyler vr katılımı diğer taraflarada bekliyoruz..
    selametle..
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Valla uyelerimizden katılım bekliyoruz.Ama sadece bu demekle oluyor galiba.Herkestn ricamız sadece renkli arkadaşlarımız yazmasın uyelerimizinde katılım göstermesi..
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

olmuşken tam olsun forumu daha iyi işler bekliyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Forumu daha ileriye getirmek için üyelerimizin isteklerini her zaman göz önünde bulunduracagız.Katilim ne kadar fazla olursa paylaşım o kadar iyi olur.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri