Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Yardımcı olursanız Sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Yardımcı olursanız Sevinirim

Uzun araştırmalar sonucu en iyi uydu forumu ve paylaşım sitesinin burası olduğuna karar verdim ve az önce üye oldum yaklaşık 4 yıldır trident marka bir cihaz kullanıyorum ve ntvspor-trt kanallarındaki maçlarda şifreye giriyor hotbird uydusunda ise hiçbir şifreli kanalı izleyemiyorum ve artık uydu cihazımı yenilemek istiyorum siz arkadaşların tavsiyesine uyarak objektif gözle bana önereceğiniz uydu alıcılarına göre alım yapmayı düşünüyorum

aradığım özellikler:

1-Fiyat önemli değil , net bağlantım var ama kart paylaşımı ve o gibi şeylerden anlamam
    2- Hotbirddeki ***** içerikleri izleyebileceğim bir uydu alıcısı istiyorum

3- Emu yazılımı desteği olan bir uydu alıcısı istiyorum çünkü ; bildiğim kadarıyla DİGİ Tv emu larla izlenebiliyormuş

4- D-smart modülü almayı düşünüyorum uymluluk sorunu olmazsa sevinirim

5- trt 3 ve ntv gibi kanalların şifresini çözebilecek bir uydu alıcısı istiyorum malum dünya kupası yaklaşıyor..

6- bildiğim kadarıyla hotbird ydusu hariç birkaç uyduda da emu desteğiyle izlenebilen kanallar varmış bu uydularlada uyumluluk problemi olmayan bir uydu alıcısı istiyorum

7- Diyorsanız ki sen en iyisi kart paylaşımlı bir uydu alıcısı al o zaman kullanışı en basit kart paylaşımlı uydu cihazı hangisi

Önerdiğiniz uydu alıcısının fiyatını ve açtığı kanalları yazarsanız sevinirim

cevaplarınız için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1.Öncelikle zannedersem Dünya kupasını TR den hiçbir kanal yayınlamayacak.Dünya kupasını yayınlayacak Kanal Hotbird uydusundaki JSC SPORT kanallarıdır.Yada ben öyle biliyorum.

2.Kart paylaşımından anlamana gerek yok diye düşünüyorum.Sonuç itibariyle server satın alacaksın 6 aylık yada 1 yıllık servere veren kişi sana ne yapman gerektiğine dair teknik destekte verecektir.

3.Benim tavsiyem Dreambox 500s'tir.En basiti ve kullanışlısıdır.Full server aldıktan sonra full serverinde 6 aylık ücreti yerine göre değişir fakat ortalama 150.tl'dir.Bu serverle istediğin her kanalı rahatlıkla açar ve izlersin.Benden bu kadar faydalı olduysam ne mutlu bana

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yanlış bilgi vermeyelim arkadaşlar dünya kupasını TRT verecek ama biss şifreyelebilir...
    ELİNE,BELİNE,DİLİNE SAHİP OL. HZ.ALİ.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri