Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: dreambox 800hd se orjinal mi yoksa vu+dou mu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart dreambox 800hd se orjinal mi yoksa vu+dou mu

2 cihaz arasında kaldım görüntü kalitesi hızlılık c cam ısınma sorunu olmayan tuner hatası vs bunları yaşamıyacağım cihaz hangisi bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum tşkler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

vu+dou görüntü kalitesi olarak diyorlar
    yanıklarda iz bırakmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eğer bu iki cihazdan birini alacaksan kesınlıkle VU DUO zaten ikisinin sınıfı bence farklı Dream 800 SE ancak SOLO ile karşılaştirılabilir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşkler volkan ustam senin yorumun benim için önemli

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aynen bende çok kararsız kaldım

dm 500 hd
    dm 800 hd se
    vu duo+ plus twin
    birde x trent et 9000 yorunlarınız ne dir arkdaşlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yalcinticaret Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    aynen bende çok kararsız kaldım

dm 500 hd
    dm 800 hd se
    vu duo+ plus twin
    birde x trent et 9000 yorunlarınız ne dir arkdaşlar
    bu kararsızlık işi aslında çok basit

Bu cihazların en büyük ortak noktaları CCcam ın cok iyi çalışması Lınux tabanlı olması FTP yazılımlı olmasıdır. Eklenti seçeneğinin olmasıdır.

Onun dışında HD cihaz alırken ilk dikkat edilmesi gereken nokta Görüntü kalitesidir. Bu cihazlar arasında en iyi görüntü şu an ET 9000 dedir. İkinci olarak VU gelir onda sonrada 500 ve 800 gelir.

Bunun tek sebebi Dream kendine has Enıgma 2 yazılımını kullanması ve enıgma 2 yazılımda halen en iyi göruntu yakalanmadı.

Ama Vu ve ET 9000 kendıne has yazılımları ve enıgma 2 tabanında hazırlana yazılımlarında görüntü daha iyi.

İkinci olarak ta hız algılama bu konudada dream berbat çok yavaş.

Üçüncü olarakta ısınma problemı ve adaptör meselesi. Yanı ben dreamı anlamış değilim cihazın içine hem harddisk takılabiliyor ama cihazın kasası küçüçük bunuda geçtim adaptörlü yapıyor adam gibi bır besleme devresi yapmıyorlar ve verdikleri adaptörlerde tamamen kapalı kasa içinde özellikle plastık ve yuksek ısıda cok cabuk bozuluyor.

Hee bu server enıgma işinin babası Dream onu kabul ederım ama bu yenı cihazlarda artık çok iyi bir seçenek haline geldi ve fiyat olarakta özellik olarakta cok büyük artıları var.

Örnek olarak

Dream 800 SE tek tunerli bır cihaz kasası küçüöçük besleme devresi yok fiyatı 1000 Tl
    VU DUO ise çift tunerli cok iyi bir kasa yapısına sahip güçlü bir besleme devresine sahip ayrıcada fiyat olarak ta daha ucuz 800 Se den daha iyi özellikte.
    Konu Volkan tarafından (30-04-2011 Saat 23:43 ) değiştirilmiştir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

açıklayıcı yaızn için teşekkürler yazına istinaden bir sorum daha olacak

görüntü kalitesi daha iyi dediğin için ozmaan

x trent et 9000 mi - vu dou+ birde clack teck et 9000 var bu x trendele aynı galiba

benim şöyle birdurumum var ayrıca haziran ayına almanyadan akrabalarım gelecek TR ye at valize gelsin yapacağım hangi cihaz gelsin bavul la

Kullanıcı Bilgi Menüsü

xtrent ile clarke tech aynı cihazlar yurtdışından getirtebilirsin ama yurtdışından gelen cihazın Türkiyede garanti şartları nasıl olur bunu bır araştır derim.

xtrent yutdışı fiyatı arasında pek fazla fark yok.

Vu da geçilecek bir model değil ama işte garanti şartları nelerdır. buna ir bak derim.
    Konu Volkan tarafından (01-05-2011 Saat 01:53 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhabaalar ben forumda yenıyım umarım burda aradıgım butun bılgılerı bulurum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cc12 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhabaalar ben forumda yenıyım umarım burda aradıgım butun bılgılerı bulurum
    burada aradığın herşeyi bulursun

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri