SupersatForum

SupersatForum (http://www.supersatforum.com/)
-   Teknoloji Gelişmeleri (http://www.supersatforum.com/teknoloji-gelismeleri/)
-   -   Google yeni YouTube Windows Phone uygulamasını engelledi (http://www.supersatforum.com/teknoloji-gelismeleri/151918-google-yeni-youtube-windows-phone-uygulamasini-engelledi.html)

Tekno Mod 16-08-2013 15:10

Google yeni YouTube Windows Phone uygulamasını engelledi
 
Arama motoru devi Google, dünyanın en büyük video portalı olan YouTube’nin de sahibi. Mobil platformda Youtube akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden özel uygulamalar üzerinden kolaylıkla izlenebiliyor. Bu uygulamalardan bir tanesi de geçtiğimiz günlerde Microsoft tarafından sunuldu.
Microsoft Windows Phone için yeni YouTube uygulamasını geçtiğimiz günlerde Windows Phone Store üzerinden yayınlandı. Ancak görülen o ki Google ve Microsoft arasında ki gerginlik devam ediyor. Google Microsoft’un Windows Phone Youtube uygulamasını engelledi.
Hatırlanacağı üzere bir süre öne Google ve Microsoft cephesinden birlikte Youtube uygulaması geliştirdikleri yönünde açıklama gelmişti. Daha önce de anlaşmazlık yaşadıklarını biliyoruz. Microsoft yaptığı açıklamada Google ile birlikte sorunun çözümü için çalışmalarını sürdürdüğünü açıkladı.
Microsoft’un yayınladığı yeni YouTube uygulaması gelen bilgilere göre Google‘ın hizmet şartlarını karşılamıyor.


Varsayılan Zaman Aralığı: GMT +2. Saat 16:46.


Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Copyright © 2005-2018 SupersatForum İnternational®, All Rights Reserved

iptv,iptv

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.2 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2019 DragonByte Technologies Ltd.
www.supersatforum.com Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir,
bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir,
yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız Bize Ulaşın linkinden bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.