SupersatForum  

Pttcell 4-4-2 Kampanyası (21 TL)

 Gsm Operatörleri Katagorisinde ve  Türk Telekom Mobil Forumunda Bulunan  Pttcell 4-4-2 Kampanyası (21 TL) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...


Geri Git   SupersatForum > GSM MOBİL DÜNYA > Gsm Operatörleri > Türk Telekom Mobil
Özel Arama

Türk Telekom Mobil Avea VE Türk Telekom Tek isim Altında Birleşti. Turk Telekom Olarak Devam Edecektir

Konu Kapatıldı
 
LinkBack Konu Araçları Gösterim Biçimleri
Eski 18-12-2015, 00:26   #1 (permalink)
 
Avatarı
 
Katılım Tarihi: 11-09-06
Yaş: 38
Mesajlar: 8.866
Üye No: 13065
Uydu Alıcısı: Hiremco
Tuttuğu Takım: Galatasaray
Aldığı Beğeni: 404
Beğendikleri: 133
Varsayılan Pttcell 4-4-2 Kampanyası (21 TL)


Heryöne 400dk
Heryöne 400sms
2gb internet
12 ay taahüt ile 21tl

Pttcell | Pttcell 4-4-2 Kampanyası

Pttcell 4-4-2 Tarifesi'ne numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturalı ve/veya faturasız tarifelerden geçiş yapıp, 12 fatura dönemi boyunca tarifede kalma sözü vererek Kampanya’dan yararlanılabilir.
Tarifeye başarıyla kaydolan müşteriler, SMS ya da müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca ilgili tarifede kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir.
Pttcell 4-4-2 Tarifesi’ne gelen müşterilerimiz tarifeden ilk fatura dönemi 21 TL’ye yararlanmaktadır. Tarifeden 21 TL’ye yararlanmaya devam etmek isteyen müşterilerimizin 12 fatura dönemi tarifede kalma sözü vermesi gerekmektedir. Tarifenin taahhütsüz aylık sabit ücreti ikinci fatura dönemi itibarıyla 29 TL’dir.
Tarifede 12 fatura dönemi boyunca kalma sözü veren müşteriler için tarifenin aylık ücreti 12 fatura dönemi boyunca KDV ve ÖİV dahil 21 TL olacaktır.
İlk fatura dönemi içerisinde alınan kampanya talepleri bir sonraki fatura dönemi itibariyle başlar. İlk fatura dönemi içerisinde Kampanya'ya katılım talebinde bulunan müşterilere, talebin alındığı Kampanya kapsamında sunulacak olan taahhütlü indirimin bir sonraki fatura dönemi itibariyle başlayacağı bilgisi SMS yoluyla iletilecek ve ikinci fatura dönemi itibariyle Pttcell 4-4-2 Tarifesin'de bulunan hatlarına 12 fatura dönemi tarifede kalma sözüne karşılık 8TL aylık sabit ücret indirimi tanımlanacaktır.
Kampanyaya katılmak için “KAYIT” yazıp 1788’e kısa mesaj göndermek gerekmektedir. Müşterilerimize kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasından sonra bilgilendirici SMS yollanacaktır. Müşterilerimiz onay mesajını gönderdikleri fatura dönemi itibariyla kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminden faydalanmaya başlayacaktır.
Pttcell 4-4-2 Kampanyası’na katılan müşterilerimize kampanya kapsamında toplam 12 fatura dönemi boyunca tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden vergiler dâhil 8 TL indirim verilecektir.
Başka bir tarifeye geçiş yapılması halinde kampanya kapsamında sağlanan aylık ücret indirimi yeni tarife üzerinden devam etmez.
Kampanyaya kaydolan müşterilerimiz kayıt tarihinden itibaren 12 fatura dönemi içerisinde Pttcell 4-4-2 Tarifesi‘nden başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yapmaları, hattı üçüncü kişiye devretmeleri, hat iptali yapmaları veya hattın iptaline sebep olmaları, hattı başka bir operatöre taşıyıp ayrılmaları durumunda, cayma bedeli olarak son faturalarına yararlanılan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamından lehine olanı yansıtılacaktır.
Kampanya kapsamında belirtilen tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulmakta olan faturalı/faturasız tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitmediyse aylık sabit ücret indirimi gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık sabit ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık sabit ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
Müşterilerimiz kampanya kapsamında sunulan 8 TL aylık sabit ücret indiriminden, kampanyadan aktif olarak yararlanıldığı 12 fatura dönemi içerisinde yalnızca bir kez yararlanabilir.
Müşterilerimizin kampanyadan faydalanılabilmesi için hattın en geç 1 Haziran 2016 tarihinde Pttcell 4-4-2 Tarifesi’nde aktif olduktan sonra kampanyaya kayıt olması gerekmektedir.
Müşterilerimiz 13. fatura döneminden itibaren tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.
MUTAF Çevrimdışı  
Konu Kapatıldı

Etiketler
(21, kampanyası, pttcell, tl)


Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Konu Araçları
Gösterim Biçimleri

Yazım Kuralları
Yeni konu açma izniniz yok.
Mesajlara cevap yazma izniniz yok.
Mesajlarınıza dosya / resim ekleme izniniz yok.
Mesajınızı değiştirme izniniz bulunmuyor.

BB kod - Açık
Yüz İfadeleri are Açık
[IMG] kodları Açık
HTML kodları Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkVarsayılan Zaman Aralığı: GMT +2. Saat 23:27.Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Copyright © 2005-2019 SupersatForum İnternational®, All Rights Reserved
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.2 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2019 DragonByte Technologies Ltd.
www.supersatforum.com Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir,
bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir,
yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız Bize Ulaşın linkinden bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.