SupersatForum

SupersatForum (http://www.supersatforum.com/)
-   Turkcell (http://www.supersatforum.com/turkcell/)
-   -   Oğuzhan attı, GollerCepte’de en çok onun golü izlendi (http://www.supersatforum.com/turkcell/181514-oguzhan-atti-gollercepte-de-en-cok-onun-golu-izlendi.html)

demirdoven 04-04-2017 14:03

Oğuzhan attı, GollerCepte’de en çok onun golü izlendi
 
Beşiktaş’ı Gençlerbirliği karşısında 1-0 öne geçiren golü 11 bin 835 kişi izledi

Oğuzhan attı, GollerCepte’de en çok onun golü izlendi

Spor Toto Süper Lig’in resmi iletişim ve teknoloji sponsoru Turkcell’in taraftar uygulaması GollerCepte üzerinden 26. haftada atılan 23 gol, 87 bin 162 kez izlendi. Uygulamanın en çok takip edilen karşılaşması ise Beşiktaş-Gençlerbirliği maçı oldu.

Spor Toto Süper Lig’in resmi iletişim ve teknoloji sponsoru olan Turkcell’in GollerCepte uygulamasında 26. haftanın en popüler golü Beşiktaş’ın yıldızı Oğuzhan Özyakup’tan geldi. GollerCepte uygulaması üzerinden Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında atılan 23 gol, 87 bin 162 kez izlenirken siyah-beyazlıları Gençlerbirliği karşısında 1-0 öne geçiren gol, 11 bin 835 kez takip edildi.
30 bin 500 kişi izledi
Geçen sezon toplamda 6 milyon 232 bin 388 videoyu GollerCepte uygulaması sayesinde cep telefonlarından izleyen futbolseverlerin, bu hafta gol ve özetleriyle birlikte en çok takip ettiği karşılaşma Beşiktaş-Gençlerbirliği maçı oldu. İstanbul’da oynanan ve 3-0 ev sahibi ekibin kazandığı maçın özeti, GollerCepte uygulaması sayesinde 30 bin 586 kez izlendi.
En çok izlenen video: ‘Adana öncesi sürpriz gelişmeler!’
Tüm operatörlere açık olan GollerCepte uygulaması üzerinden Süper Lig’in 26. haftasındaki karşılaşmalar toplam 100 bin 752 kişi tarafından takip edildi. Süper Lig maçları dışında GollerCepte uygulamasının en çok takip edilen videosu ‘Adana öncesi sürpriz gelişmeler!’ oldu. Bu video, uygulama üzerinden 13 bin 159 kişi tarafından izlendi.
Tüm operatörlere açık
Gollerle birlikte Avrupa’dan maç özetleri ve takımların haberlerinin de yer aldığı taraftarlar uygulaması Apple ve Google uygulama dükkânlarından ya da GC yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek indirilebiliyor. GollerCepte kullanıcılarına videolar haricinde seçtikleri takımla ilgili birçok bilgi de SMS ile anında ceplerine geliyor. Taraftarlar ayrıca, Goller Cepte adresine de ücretsiz olarak ulaşabiliyor.
Android: bit.ly/goller-cepte
iOS: bit.ly/goller_cepte


Varsayılan Zaman Aralığı: GMT +2. Saat 10:13.


Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Copyright © 2005-2018 SupersatForum İnternational®, All Rights Reserved

iptv,iptv

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.2 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2019 DragonByte Technologies Ltd.
www.supersatforum.com Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir,
bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir,
yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız Bize Ulaşın linkinden bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.