SupersatForum  

Windows 7, XP’yi yendi

Windows işletim sistemi Katagorisinde ve  Windows 7 Forumunda Bulunan  Windows 7, XP’yi yendi Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Geri Git   SupersatForum > BİLGİSAYAR & WİNDOWS & OYUN > İşletim Sistemleri & Yazılım Ve Donanım > Windows işletim sistemi > Windows 7
Özel Arama

Windows 7 Windows 7 hakkında bilgiler özellikler ve Katılımsız Kurulumlar

Like Tree1Beğeni
  • 1 gönderen Tekno Mod

Cevap

LinkBack Konu Araçları Gösterim Biçimleri
Eski 03-08-2012, 20:10   #1 (permalink)
SF Moderators

Katılım Tarihi: 01-02-06
Üye No: 5
Uydu Alıcısı: Kullanmıyorum
Tuttuğu Takım: Takım Tutmuyorum
Aldığı Beğeni: 77
Beğendikleri: 1
Icon2 Windows 7, XP’yi yendi

2001 yılında piyasaya sürülen Windows XP, kullanıcılar tarafından çok benimsendi ve aradan geçen 11 yılın ardından hala en çok kullanılan işletim sistemi olmayı başardı.
XP’den sonra gelen Vista işletim sistemi, çeşitli sebeplerden ötürü pek beğenilmedi. Vista’dan sonra gelen Windows 7 işletim sistemi ise XP’nin tahtını sallamayı başardı ve kullanıcı sayısını günden güne arttırdı.
Sorunsuz çalışması ve kolay arayüzü sayesinde XP kadar sevilen ve benimsenen Windows 7, Net Applications’un verilerine göre Windows XP’yi geride bıraktı.
Temmuz ayı itibariyle yüzde 42.21 pazar payına ulaşan Windows 7, yüzde 42.86 pazar payına sahip olan Windows XP’yi bu ay içerisinde bazı kurumların Win7’ye geçmesiyle geride bırakacak. Net Applications’ın raporuna göre Windows Vista yüzde 6.60, OS X 10.6 ve 10.7 toplamda yüzde 5.75 Pazar payına sahip.

rselturk bunu beğendi.
Tekno Mod Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-04-2013, 23:48   #2 (permalink)

Katılım Tarihi: 04-04-13
Üye No: 149165
Tuttuğu Takım: Beşiktaş
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0

win7 oturdu ve xp yi geçmemesi için artık bir sebep yok. Bence Win7 de Xp gibi uzun ömürlü olacaktır. heleki win8 gördükten sonra
habdullah Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-04-2013, 23:52   #3 (permalink)

Katılım Tarihi: 06-24-11
Üye No: 116381
Tuttuğu Takım: Takım Tutmuyorum
Aldığı Beğeni: 39
Beğendikleri: 3

win 7 yüklediğin zaman birçok sürücüleri çalıştıramıyor xp sürücü bakımından süper

hakan_77 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Cevap

Etiketler
windows, xp’yi, yendi

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Gösterim Biçimleri

Yazım Kuralları
Yeni konu açma izniniz yok.
Mesajlara cevap yazma izniniz yok.
Mesajlarınıza dosya / resim ekleme izniniz yok.
Mesajınızı değiştirme izniniz bulunmuyor.

BB kod - Açık
Yüz İfadeleri are Açık
[IMG] kodları Açık
HTML kodları Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Varsayılan Zaman Aralığı: GMT +2. Saat 04:54.