PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnternetten Üyelik Başvuru Avantajları

RizeLee53
23-07-2011, 19:27
İnternetten D smart üyelik başvurusu yapmanız durununda , aktivasyon ve kurulum ücretsizdir. D smart HD + maxi paket 29.99 TL'dir.

Only the registered members can see the link

D smart SD cihaz + giriş paket = 9,99 TL
D smart SD cihaz + eğlence paket = 19.99 TL
D smart SD cihaz + maxi paket = 29.99 TL
D smart SD cihaz + full paket = 39.99 TL

D smart HD cihaz + giriş paket = 19.99 TL
D smart HD cihaz + eğlence paket = 29.99 TL
D smart HD cihaz + maxi paket = 29.99 TL
D smart HD cihaz + full paket = 49.99 TL

D smart Plus cihaz + giriş paket = 29.99 TL
D smart Plus cihaz + eğlence paket = 39.99 TL
D smart Plus cihaz + maxi paket = 49.99 TL
D smart Plus cihaz + full paket = 59.99 TL

Buradan başvuru yapıp ücretleri kontrol edebilirsiniz...

D-Smart - Online Satış! (Only the registered members can see the link)

mert383
23-07-2011, 19:43
Rize li arkadaşım hoş geldin ,tf de gördüm ,geçmiş olsun ,boşver orayı bura daha güzel ,geldiğine sevindim ,paylaşımlarınla foruma renk katacağına inanıyorum :)

RizeLee53
23-07-2011, 19:49
Rize li arkadaşım hoş geldin ,tf de gördüm ,geçmiş olsun ,boşver orayı bura daha güzel ,geldiğine sevindim ,paylaşımlarınla foruma renk katacağına inanıyorum :)

Hoş gördüm arkadaşım , iyi dileklerin için teşekkürler :)

mert383
23-07-2011, 23:19
D smart HD cihaz + maxi paket = 29.99 TL

Arkadaşlar 3 ağustosta dt üyeliğim bitiyor..malum cihazsız kalacağım için bende DS nin bu kampanyasına geçmeyi düşünüyorum...Fiyat baya uygun 29.99 +aktivasyonda yok...

Yalnız daha önce webten üye olanlara aktivasyon ücreti yansımış ,sanırım bir yanlışlıok olmuş galiba ,baya kişinin başı ağrımış bende bu yüzden biraz çekiniyorum..şimdi daha önce bu kampanyadan yararlanan var mı kısa zamanda .bayi evemi geliyor,yoksa bizmi bayiden gidip alacağız..1 ağustosta geceyim diyorum bu kampanyaya hiç değilse ,maxi pakette güzel kanallar var,1 yıl dt izledikten sonra birazda ds nin tadına bakalım ,özledim Dıscovery channel HD ,animal planet HD ,HDmen (gece :) vs

RizeLee53
23-07-2011, 23:59
Başvuruyu buraya yapıyorsunuz ... D-Smart - Online Satış! (Only the registered members can see the link)

Başvuru Müşteri Hizmetlerine ulaşıyor (müşteri hizmetleri bilgileri teyid etmek için belki sizi arayabilir) , müşteri hizmetleride bulunduğunuz ildeki size en yakın D smart bayiye bilgilerinizi gönderiyor , bayi sizinle irtibata geçiyor , evinize gelip cihazı teslim edip , aktivasyon ve kurulum ücreti almadan sizinle evde sözleşme imzalıyor , işlemler bu kadar.

Bazı bayiler sizden ne koparırsak kardır , belki ücretsiz aktivasyondan haberi yoktur gibisinden para kopartmaya çalışabilirler , onlara internetten başvurduğunuz için aktivasyon ücretinin alınmadığını ve benden haksız bir para talep ediyorsunuz diye belirtin , hala ısrar ederlerse , hiç muhattap olmayın , tamam kardeşim deyip üye olmaktan vaz geçtiğinizi söyleyin , güle güle deyip bir güzel uğurlayın , sonrasında MH arayıp olan biteni anlatın , ben hala üye olmak istiyorum ama olamıyorum , benden haksız para talep ediliyor diye şikayet dilekçesini hazırlatın , sonra k£yifle olan biteni izleyin :)

Edit = Yahu anladık k£y yazmak yasaklanmış sitede ama , k£yif yazamayacakmıyız biz :)

mert383
24-07-2011, 00:18
Eyvallah bilgi için teşekkürler :)

RizeLee53
24-07-2011, 00:23
Eyvallah bilgi için teşekkürler :)

Önemi yok kardeş :) bu arada bayi eve gelmeden , bir tane nüfus cüzdanı fotokopisi bulundur evde , sonra ertesi gün birde bayiye uğrayıp onu teslim etmekle uğraşma :D

MUTAF
24-07-2011, 00:51
yılbaşına kadar mevdıt pvr dsmart ile devam. sonrasında sanırım dijiturk izlicem :)