PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çok acil!

rondine
26-07-2011, 17:28
yeni windows 7 kurdum ilk kurdugum gün mfaraj dan izleyebiliyor kayıt edebiliyordum sonra ve şimdi mfaraj ip aratıyorum sadece pcnin buluyor dmnin bulmuyor ama dmye ftp ve internet tarayıcısından ip yazdıgıdma girebiliyorum ama pcden izleyemeyip kaydedemiyorum:Vistada da aynı sorun vardı.Nasıl halledebilirim.İletişim kutusundada alttaki iki nokta yeşil üsttekiler kırmızı yanıyo bi yardım lütfen :(

Admin
26-07-2011, 19:17
Daha önce xp mi kullanıyordunuz?

rondine
26-07-2011, 19:19
hayır vista , vistadada önceden calsııyordu sonradan aynısını yaptı

Admin
26-07-2011, 19:26
Bendede aynı durumlar oluyor dreambox cihazların pc ye kaydetme özelligi bir türlü rayında gitmiyor diyebilirim bunun tamamen programla olabilecegini düşünüyorum programı kaldırın tekrar deneyin bence

rondine
26-07-2011, 19:32
maalesef 3 kere kaldırdım kurdum olmadı,ip görmüyor :/ keske olsa :(

mrt05
13-09-2011, 13:12
arkdaşlar 2 senedir dreambox 500 s kullanıyorum ne yaptıysam pcden izleyemedim bağlantı yapılıyor kanal listesi geliyor görüntü gelmiyor windows 7 ultimate kullanıyorum (xp de çalışmadı) sorum şu programı kurarken bitme aşamasında şu uyarıyı alıyorum ''An error occurred while registering the file C:/Windows/system32/wshom.ocx''windows xp de de aynısı oluyordu bu hatadanmı acaba izleyemiyorum yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkürler