PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zuhal Topal Beyaz TV de

fb.serkan
27-07-2011, 15:55
Zuhal Topal Beyaz TV de

Star TV’de “Zuhal Topal'la İzdivaç” programını yapan Zuhal Topal, yeni bir programla önümüzdeki sezonda Beyaz TV’de olacak.

Topal, evlenmek üzere olan gelin adayları ile müstakbel kayınvalidelerini Beyaz TV ekranlarında bir araya getirecek.

Gelin adayları tüm hünerlerini ekran önünde sergileyecek.

Topal’ın yeni programı 15 Ağustos 2011 tarihinden itibaren Beyaz TV’de.
Medyatava

unalarman
27-07-2011, 16:24
Daha önce yaptığı proğram kadar tutacağını zannetmiyorum.

fb.serkan
10-08-2011, 11:12
ZUHAL TOPAL BEYAZ TV'DE NASIL BİR PROGRAM SUNACAK?
Geçtiğimiz sene Star TV'de "Zuhal Topal'la İzdivaç" programını sunan Zuhal Topal, yeni sezonda Beyaz TV'de farklı bir kadın programına imza atacak...

Only the registered members can see the link

ZUHAL TOPAL BEYAZ TV'DE 4/4 KADINI ARAYACAK
En iyi ben giyerim, en iyi ben pişiririm, en iyi ben bilirim diyen hamarat kadınlar Beyaz TV ekranlarında yarışacak.

Kadınlar, her etapta yeni bir iddia sergilerken, Zuhal Topal ve jürisi en hamarat kadınları seçecek.

4/4 Kadın 4 etapta seçilecek.
Programın “En İyi Ben Bilirim” isimli ilk etabında magazin, püf noktası ve genel kültür sorularıyla yarışmacıların bilgileri sınanacak.

“En İyi Ben Yaparım” etabında, yarışmacıların çamaşır, bulaşık, ütü gibi ev işlerine olan kabiliyetleri ortaya çıkacak.

“En İyi Ben Pişiririm” etabında yarışmacılar yemek yapmayı deneyecek.

Günün son etabında ise “En İyi Ben Giyerim” diyen yarışmacılar, kendilerine verilen kıyafetlerden kombinasyon yapıp jüriden tam puan almaya çalışacak.

Yarışmacıların amacı, her etapta marifetlerini sergileyip jüriyi etkilemek olacak.

Cuma günü haftanın finalinde birinci belli olacak.

Canlı yayında 4/4 kadını arayan Zuhal Topal, hafta içi her gün saat 15:00’te Beyaz TV’de.

Medyatava

RizeLee53
10-08-2011, 12:24
Bu iğrenç programları her gördüğümde sinirlerim oynuyordu , hele şükür hiç izlemediğim bir kanala gitmiş :)

coco035
10-08-2011, 12:41
çok şükür kurtulduk bende hiç izlemediğim kanal ohhhhhhhhhhh

aliharbiye
10-08-2011, 13:14
beyaz tvyi izliyorum favori kanallar arsına almışım ve zuhal hanımın star tvde yayınlanan izdivaç programını sırf onun için ara sıra izliyorum hani tiyatrodan geldiyi için olsa gerek çoğu zaman bizi bir an olsun sıkınlarımızdan uzak tuttuğu için izliyordum evet, umarım güzel bir şeyler yaparda beyaz tvyi izleyenler sıkılmaz, iii bir program bekleriz saygılarımla aliharbiye