PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kavak yelleri'ne konserli veda

fb.serkan
05-08-2011, 16:37
Dizinin son 7 bölümü için Seferihisar'da bulunan dizi ekibi, dizinin müziklerini yapan Pinhani Gurubu'nun konseriyle diziye veda etti.

Sığacık Teos Marina'da gerçekleşen konsere Seferihisar Kaymakamı Şakir Erden, Belediye Başkanı Tunç Soyer, dizinin ilk bölümünden itibaren rol alan tüm oyuncular ve yapım ekibi katıldı.

Konser öncesi Seferihisar Belediyesi tarafından verilen akşam yemeğinde buluşan ekip, ardından toplu halde konser alanına gitti.
Konserde dizi oyuncuları Sarp Apak, Pelin Karahan, Aslı Enver, İbrahim Kendirci ve Dağhan Külegeç, Belediye Başkanı Tunç Soyer'i sahneye davet ederek, kupa takdim etti.

Soyer, burada yaptığı konuşmada, ''Kavak Yelleri'nin Türk dizi tarihinde çok önemli bir kilometre taşı olduğunu'' söyleyerek, ''Ne mutlu ki onlara ev sahipliği yaptık. Onların hakkını Seferihisar hiçbir zaman ödeyemeyecek. Huzurlarınızda tüm ekibin önünde saygıyla eğiliyorum. Ayrıca sadece Seferihisar'ın tanıtımına katkı koymadılar bizim Orkinos Balık Çiftliği'ne karşı verdiğimiz mücadelede de yanımızda oldular. Kendilerine çok teşekkür ediyorum'' dedi.

Konuşmaların ardından başlayan konserde dizi oyuncuları konseri izlemeye gelenlerle birlikte dizinin şarkılarını seslendirdi. Konserde çekilen görüntülerin bir bölümünün dizinin son bölümünde yer alacağı belirtildi. AA
Medyatava