PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İŞte İsraİl GerÇeĞİ

salih333
26-07-2006, 01:16
arkadaşlar şu dosyaya bakın gözlerinize inanamayacaksınız

Only the registered members can see the link

Mehmet Kaynaklı
26-07-2006, 11:40
paylaşımınız ve hasssiyetiniz için teşekkürler:clap2:

COCA COLA NIN SAHIBI, CNN DE YAPTIGI AÇIKLAMA ILE TEMMUZ AYININ TÜM GELIRINI VE BUNDAN SONRAKI AYLARIN KAR PAYLARINI ISRAIL DONANMASINA DEVRETTIGINI AÇIKLADI!
Coca cola yine devrede!!.
Kapitalizmin ve Amerikan emperyalizminin simgesi olan Coca-Cola, sanki Amerikanın en çok vergi veren, Amerika'yı giriştiği tüm terör olaylarında destekleyen, Irak'ta, Afganistan'da, Filistin'de ve dünyanın heryerinde masumlara yönelik saldırıların mali destekçisi değilmiş gibi,
Asla Unutma!
ASLA UNUTMA!!!

Her Coca Cola Alışınızda,
Her Mac Donald's'a girişinizde,
Her CareFour Marketlerindeki alışverişinizde,
Her Nestle çikolata yediğinizde ya da Nescafe yudumladığınızda
Her Ariel Matik kullanışınızda yukardaki görüntülere ortak olacağınızı unutmayın!
Bugün bunları yapanların Yarın aynı şeyleri bizlere de yapacaklarını da unutmayın!!!
Bu Maili mümkün oldugunca tüm dostlarınıza Yaygınlaştırın!...

Vakkus
26-07-2006, 11:57
Katillere dur diyebilmek, onların ellerini kollarını bağlayabilmek, onları cezalandırabilmek, evet bunu okadar çok isteyen varki bu dünyada ama güç onların elinde değil malesef zalimlerin(Yahudi Lobileri) elinde, zalimlarin oyuncağı ve yalakalarında müslüman olduğu halde buna göz yuman bana dokunmayan YILAN bin yaşasın tipinde davranan ürdün,mısır,sudiarabistan ve diğer arap ülkelerinde.
Ama gün gelecek Allah onların cezasın elbet verecek.

umuter
26-07-2006, 12:29
şu an tv lerde israilin lübnan a yaptıklarını izledikçe o kadar sinir oluyorum ki anlatamam!!!! insanlar bu kadar mı duyarsızlaştı ALLAH ım yaa bu ne zulümdür yaaa adamlar çıkıyor dünyada istediği ülkeye giriyor saldırıyor istediğini yapıyor ve TÜM DÜNYA ülkeleri sadece seyretmekle yetiniyor bu kadar da olmaz gerçekten,
bizler OSMANLININ torunlarımıyız acaba diye düşünüyorum acaba atalarımız olsaydı bu yapılan zulümleri bu kadar duyarsızlıkla seyreder miydi?? yoksa canı pahasına da olsa bu zulmü durdurmaya çalışırdı bilmiyorum:'!!!!??????

pusan
26-07-2006, 14:21
Allah senden benden daha sefkatli merhametli ..onlara vakit verildi

Bizim yerimiz Cennet Dünya Degil...Amma onlar icin Cetin azab var ve ebedi..Sonu olmayan cikmak yok ..Herseyin güzelini O Allah (c.c)bilir..Bizler
sadece Dua ve yardim edelim

Inanin isterse Allahim ordulari melekler yerle bir eder kafirleri amma onlarida Rabbim yaratti onlarin yeri ve cenneti burasi (Dünya) mühlet verildi

Müslümanlar Allahin yasak ettigini yapiyorlar haramlar isleniyor.haramlar helal deniyor.. Zina Fuhus ve daha nice Günahlar isleniyor...gerisini sizler düsünün
bende dahil...OSMANLI nerde Haince Suudlar (Vehhabiler) tuzaklarla ingilizlerle
ortak is yapip OSMANLI devletini yiktilar... Daha neler

salih333
26-07-2006, 16:45
paylaşımınız ve hasssiyetiniz için teşekkürler:clap2:

TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR BU RAYA BİR MSJ YAZMAK BİLE MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE VERİLEN DESTEĞİ ORTAYA KOYMAKTADIR
FAKAT BEN COCACOLAY LA İLGİLİ HABERİ DAHA ÖNCE VERMİŞTİM FAKAT FORUM ADMİNLERİMİZDEN ERTEX74 TARAFINDAN EDİTLENMİŞTİR
NEDENİ İSE MARKA KARALAMAYA YÖNELİK DİYE
BİR MÜSLÜMAN BUNU YAPARMI SAYIN ADMİNİM SİZDEN ÖZÜRDİLİYEREK SORUYORUM COCACOLA DENEN MARKA MÜSLÜMAN KANI AKITIYOSA
BİZE NE BU MARKADAN FİLİSTİNDE ÖLEN ÇOCUKLARIN KANINA GİREN COCACOLA
MARKASINI BEN KARALIYORUM VE BU MARKA KOLA İÇMİYORUM ÇÜNKİ BİLİYORUM Kİ İÇTİĞİM HER COCACOLA BİR MÜSLÜMANIN KANINI AKTMAKTADIR
SAYIN ERTEX74 ADMİNİM UMARIM BU MSJ MI DA EDİTLEYEREK
MARKA KARALIYOSUN DİYE İSRAİL DENEN DEVLETE YARDIMCI OLMASSINIZ
SAYGILAR SUNARIM
SAYIN ERTEX 74 ADMİNİM BELKİ BENİ BU MSJ IM DAN DOLAYI BANLIYACAKSINIZ
AMA YUKARI LİNKTE VERDİĞİM DOSYAYI İNCELEDİĞİNİZDE GÖRECEKSİNİZ Kİ
COCACOLA NELER YAPIYOR
SAYGILAR SUNARIM HERKESE.......

salih333
26-07-2006, 16:51
COCALOYLALA İLGİLİ HABERİ YUKARIDAKİ LİNKTE VERMİŞTİM BAKABİLİRSİNİZ
SAYIN ADMİNİM ERTEX74 TARAFINDAN EDİTLENİP KARŞLIĞINDA BANA
VERDİĞİ CAVAPTIR
YUKARIDAKİ LİNKTEDİR
SAYGILAR SUNARIM

mesentr78
26-07-2006, 17:06
Allah razı olsun kardeşim.Verdiğin linkdeki (Only the registered members can see the link ) dosyayı bence tüm müslümanlara iletmek lazım.Arkadaşlar...lütfen maillerinizne ekli dosya ile arkadaşlarınıza yollayın.Kimse abd malı kullanmasın.

pusan
26-07-2006, 18:53
salih333
gardesim yahudilerin yapmadigi is yok ki..
hemen hep yiyecegimiz gidalarda onlarin isi var ......coca birak..nestle birak..
okadar üretim ile calisiyorlar ki ne yiyecegin yada ne giyecegin sasirirsin..giyimde bile onlarin eli var... saysam alkin durur.. avrupadaki gidalar ve yiyecekler...

kriptex
26-07-2006, 19:56
hitler bile bu yahudilerin kökünü kurutamadı bu katliamı yapanların yaptıranların bu na göz yuman ABD nin taaaaaaaaaaa ALLAH BEASINI VERSİN

salih333
27-07-2006, 00:48
arkadaşlar unutmayınki buraya yazdığınız her msj müslüman kardeşlerimize destek verecektir bizler bilinçli olduğumuz sürece
içtiğimiz her cocacola müslüman kardeşlerimizin kanını akıtmaktadır bunu hiç bir zaman unutmayalım

turhan081
27-07-2006, 10:56
Only the registered members can see the link dahaki coca cola alışınızda bunları göz önünde bulundurun....
:devilprv: :boese157: (Only the registered members can see the link)

Özgür Erge
27-07-2006, 11:14
konular birleştirilmiştir lütfen yeni konu açmadan önce araştırma yapınız

belçikalı
27-07-2006, 16:52
Arkadaşlar Bu konunun en doğru özetini dün akşam SKY Türkte yayınlanan Programada Sayın DEMİREL çok iyi yaptı !
Eger Programın Tekrarı bugün yayınlanır ise İzlemenizi Tavsiye ederim.
Ben ce Yakın Tarihin Canlı tanığından Doğrusunu öğrenmek gerek.
Ve olayın günümüzde de devam etmesinin, Ülkemizin Problemlere gark edilme nedenleri tek tek ve net olarak izah ediliyoır .
Sayın DEMİREL in Tavsiyelerine Şimdiki Yönetim de bulunan Hükümet vede yakın da oluşacak seçim de OY Kullanacak Ülesini seven Türk Vatandaşların dikkak etmeleri ben ce ülkemizin geleceği açısından önemli uyarılar içermekdir.

TARANTİNO
27-07-2006, 17:19
TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR BU RAYA BİR MSJ YAZMAK BİLE MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE VERİLEN DESTEĞİ ORTAYA KOYMAKTADIR
FAKAT BEN COCACOLAY LA İLGİLİ HABERİ DAHA ÖNCE VERMİŞTİM FAKAT FORUM ADMİNLERİMİZDEN ERTEX74 TARAFINDAN EDİTLENMİŞTİR
NEDENİ İSE MARKA KARALAMAYA YÖNELİK DİYE
BİR MÜSLÜMAN BUNU YAPARMI SAYIN ADMİNİM SİZDEN ÖZÜRDİLİYEREK SORUYORUM COCACOLA DENEN MARKA MÜSLÜMAN KANI AKITIYOSA
BİZE NE BU MARKADAN FİLİSTİNDE ÖLEN ÇOCUKLARIN KANINA GİREN COCACOLA
MARKASINI BEN KARALIYORUM VE BU MARKA KOLA İÇMİYORUM ÇÜNKİ BİLİYORUM Kİ İÇTİĞİM HER COCACOLA BİR MÜSLÜMANIN KANINI AKTMAKTADIR
SAYIN ERTEX74 ADMİNİM UMARIM BU MSJ MI DA EDİTLEYEREK
SAYGILAR SUNARIM
SAYIN ERTEX 74 ADMİNİM BELKİ BENİ BU MSJ IM DAN DOLAYI BANLIYACAKSINIZ
AMA YUKARI LİNKTE VERDİĞİM DOSYAYI İNCELEDİĞİNİZDE GÖRECEKSİNİZ Kİ
COCACOLA NELER YAPIYOR
SAYGILAR SUNARIM HERKESE.......Forum kuralları gayet açıktır...

1.Büyük yazıyla yazmak bağırmak anlamına gelir...!!!

2.Hiç bir yöneticiye şunu yaptın bunu yaptın tarzından hesap sorucu karalayıcı yazı yazılamaz...!!!

3.Amaç ne olursa olsun hiç bir kurum kuruluş hedef gösterilip karalanamaz...!!!

4."SAYIN ERTEX74 ADMİNİM UMARIM BU MSJ MI DA EDİTLEYEREK
SAYGILAR SUNARIM" Bir yöneticiyi mesajını editle diye aslı olmayan ithamlarda bulunmak ve birilerinin adına çalıştığını onlara yardım ettiğini ima etmek doğru bir davranış değildir ve tasvip edilemez...!!!

5.Banlama konusuna gelince...Yöneticilerin elindedir ve hiç bir sebepde göstermek zorunda da değillerdir...şimdi banlasak sizi bizi İsrail yada yahudileri tutup kolladığımızı söyleyip suçlayacaksınızdır...???

KONUYU KAPATIYORUM...

Not : Şayet cevap hakkınız olduğunu düşünürseniz konu açmak yerine bana Uslubuna uygun Pm yada Mail yazabilirsiniz...Sevgilerimle