PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SUPERSATFORUM 1 Cİ YAŞINI KUTLUYOR(Herkesin forum hakkında düşüncelerini bekliyorum)

Admin
26-07-2006, 20:50
Merhaba Arkadaşlar ;

27 temmuz 2005 tarihinde açtıgımız supersatforum bugün birinci yaşını doldurdu.(gece 12 den sonra :9)Acısıyla tatlısıyla tam 1 yıl geçti sizlerle..

1 Yıllık çercevede çok iyi işler yaptıgımıza inanıyorum ve bunun göstergesinide girenlerle ,üye olanlarla istatisliklerle şu an çok iyi bir yerde oldugumuzu biliyoruz.Bunda EMEGİ GEÇEN TÜM ARKADAŞLARIMA TEKRAR TEŞEKKURU BORÇ BİLİRİM

SupersatForum 1 yıl çercevesinde ara sıra kapanmalar yaşadı.Vbulletin upragade ederken versiyon uyuşmazlıgı( 3700 uye kaybettik) 1 mart 2006 da amerikalı server firmasının yanlışlıkla servere format atıp tum sitelerin sıfırlanması ( 3400 uye kaybettik)

Bir grupun forumu hacklemesi ve sitenin geriye dönülmesi falan .Bir server firmasına geçip server tarafından forumun banwiti düşürüp bir kaç zaman sizlerlerden ayrı kalması gibi pişmiş tavugun basına gelmeyenler bu forumun başına gelmiştir..AMA BUNDAN SONRA İNŞALLAH SORUN YAŞAMADAN GİDECEGİZ .ZATEN FORUMUN YEDEKLERİ GÜNLÜK ALINMAKTADIR VE SORUNSUZ SEKİLDE HIZLI BİR SERVER FİRMASINDAN YAYIN YAPMAKTADIR

Ama bizler yılmadan yolumuza devam ettik ve kararlıgımızla her gun sizlere ulaşıyoruz.Benim özellikle bu forumu açmamdaki en buyuk sebeb birilerine birşey ispat etmekten çok bilgiyi herkese verebilmekti

SupersatForum temelinde hiç bir firma ile bagımsız olarak kurulmuştur,halada öyle devam etmektedir.Forumdaki dizayn tamamen yönetimdeki arkadaşların oluşumu ile olmuştur.site renkleri, her görevlinin nikine özel avatarları.uyelerin rahat sececekleri 1000 avatar .yıldız sistemleri ,isim altı efektli yazılar ince ayrıntısına kadar düşünülmüş şu andada hala devam etmektedir.

Sitedeki yenilikler tum uyelere e mail yoluyla ulaştırılmaktadır.Bu sizlere cogu forumun yapmayacagı bir uygulamadır.

Sitemizdeki tumgörevli arkadaşlarımız turkiyeye ve dunyadan siteye gelenlere elinden geldigince hiç bir talep beklemeden herkese yardımcı olmaktadırlar..Yine teşekkur ediyorum kendilerine buradan bizlerin herzaman yanında oldukları için

Ayrıca sitemizde görev yapmış ve ayrılmış olan arkadaşlarımızada ayrıca teşekkur eder ne yaşandıysa yaşansın,onlara zamanında siteye desteklerinden dolay çok ama çok teşekkur ederim..

Supersatforum gelip geçici bir site degildir.Yarın kapanır gider düşüncesi ile açılmış bir site degildir .şu anda supersatforum sınırsız trafike sahip bir sitedir alan sorunu yoktur.(ayrıca bize desteklerinden dolayı server firması mehmet beye teşekkurler)

Arkadaşla benim yazacaklarım bunlar valla herşeyi anlttım gibi kendimizi övmek istemiyorum.Sizlerinde 1 yıl zarfında site ile yaşadıgınız olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi bekliyorum

muzo
26-07-2006, 21:12
İnşallah iyi bir şekilde kavgasız gürültüsüz birbirimize sevgi ve saygı çeçevesinde nice yıllara ulaşmak dileğiyle umarım bu birlik ve beraberlik le devam ederiz. Saygılar

soyluakif
26-07-2006, 21:15
20ci sende göstersin yavssssssssss

ertex74
26-07-2006, 21:19
Merhaba Arkadaşlar ;

27 temmuz 2005 tarihinde açtıgımız supersatforum bugün birinci yaşını doldurdu.(gece 12 den sonra :9)Acısıyla tatlısıyla tam 1 yıl geçti sizlerle..

1 Yıllık çercevede çok iyi işler yaptıgımıza inanıyorum ve bunun göstergesinide girenlerle ,üye olanlarla istatisliklerle şu an çok iyi bir yerde oldugumuzu biliyoruz.Bunda EMEGİ GEÇEN TÜM ARKADAŞLARIMA TEKRAR TEŞEKKURU BORÇ BİLİRİM

SupersatForum 1 yıl çercevesinde ara sıra kapanmalar yaşadı.Vbulletin upragade ederken versiyon uyuşmazlıgı( 3700 uye kaybettik) 1 mart 2006 da amerikalı server firmasının yanlışlıkla servere format atıp tum sitelerin sıfırlanması ( 3400 uye kaybettik)

Bir grupun forumu hacklemesi ve sitenin geriye dönülmesi falan .Bir server firmasına geçip server tarafından forumun banwiti düşürüp bir kaç zaman sizlerlerden ayrı kalması gibi pişmiş tavugun basına gelmeyenler bu forumun başına gelmiştir..

Ama bizler yılmadan yolumuza devam ettik ve kararlıgımızla her gun sizlere ulaşıyoruz.Benim özellikle bu forumu açmamdaki en buyuk sebeb birilerine birşey ispat etmekten çok bilgiyi herkese verebilmekti

SupersatForum temelinde hiç bir firma ile bagımsız olarak kurulmuştur,halada öyle devam etmektedir.Forumdaki dizayn tamamen yönetimdeki arkadaşların oluşumu ile olmuştur.site renkleri, her görevlinin nikine özel avatarları.uyelerin rahat sececekleri 1000 avatar .yıldız sistemleri ,isim altı efektli yazılar ince ayrıntısına kadar düşünülmüş şu andada hala devam etmektedir.

Sitedeki yenilikler tum uyelere e mail yoluyla ulaştırılmaktadır.Bu sizlere cogu forumun yapmayacagı bir uygulamadır.

Sitemizdeki tumgörevli arkadaşlarımız turkiyeye ve dunyadan siteye gelenlere elinden geldigince hiç bir talep beklemeden herkese yardımcı olmaktadırlar..Yine teşekkur ediyorum kendilerine buradan bizlerin herzaman yanında oldukları için

Ayrıca sitemizde görev yapmış ve ayrılmış olan arkadaşlarımızada ayrıca teşekkur eder ne yaşandıysa yaşansın,onlara zamanında siteye desteklerinden dolay çok ama çok teşekkur ederim..

Supersatforum gelip geçici bir site degildir.Yarın kapanır gider düşüncesi ile açılmış bir site degildir .şu anda supersatforum sınırsız trafike sahip bir sitedir alan sorunu yoktur.(ayrıca bize desteklerinden dolayı server firması mehmet beye teşekkurler)

Arkadaşla benim yazacaklarım bunlar valla herşeyi anlttım gibi kendimizi övmek istemiyorum.Sizlerinde 1 yıl zarfında site ile yaşadıgınız olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi bekliyorum
üstad söyliyecigini anlatmışsın bize laf kelime kalmamış katılıyorum size hepimize hayırlı olsun güzel günlere elele birlikte iyi degil en iyiye birlikte diyorum burdan emekleri gecen görevli arkadaşlarımıza ve üyelerimize teşekür ederiz bizleri yanlız bırakmadıkları için...
hatalarımızla sevablarımızla 1yılı doldurduk nice yıllara supersatforum...:45:

Admin
26-07-2006, 21:19
Soylu akif usta ben forum actgımız zaman bana ozamanlar destek olan abilerimizin başında gelir.Ama bir Abimiz vardı senin vizyonun yok sitene uye olan olmaz 2000 ci üye ben olacam demişti kaç 2000 ler geçti :) supersatforum benimde tahmin edemeyecegim çok sık girilen forumlar arasına girdi.Ne demiştik ilk bilen siz olun :)

justinyo
26-07-2006, 21:21
site ile biraz geç tanıştım ben ama kaon tabanlı cihazlarda bir numara bence emeği geçen tüm dostların ellerine sağlık.

gordonorko
26-07-2006, 21:23
Nİce Yillara En İyİ Dİleklerİmle

kristal
26-07-2006, 21:47
siteyi siz seviyeli kişilerle paylaşmaktan büyük mutluluk duydum geçen zaman içinde bunun için emeği geçen herkese sonsuz tşk ler.yeni yılınız hayırlı olsun nice yıllara.

soprano
26-07-2006, 21:49
herşeyden önce bize böyle kaliteli birsite kazandırdınız için teşekür ederim.çalışmalarınızın daim olmasını dilerim.SAYGILARIMLA

yxsdf
26-07-2006, 21:50
Hep birlikte nice yıllara SuperSatForum :45:
Forumu bugünlere getiren tüm ustalara teşekkürler :clap2: :clap2: :clap2:
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
70. yılınıda görmek dileğiyle :624ok:

Pastalarda benden buyrun :clap2: :00000002:
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

western32483
26-07-2006, 21:50
Sevgilii süpersat forum yöneticileri aranıza yeni katıldığım halde cok şey öğrendim sizlerden .......öncelikle forumun 1. yıl doğum gününü kutlar süper sat ta emeği gecenlere saygılar ve sevgilerimi sunarım.. daha nice yıllar temennisiyle...

Admin
26-07-2006, 21:55
Tum arkadaşlarıma teşekkur ederim umarım herkese faydalı olabildiysek ne mutlu bize

mudurdost
26-07-2006, 22:12
hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederiz nice yıllara

sinandalka
26-07-2006, 22:15
Sayin ArkadaŞlar Bende Form Uyesİ Olarak 1.yilinizi Kutluyorum Yanliz Bİr EleŞtİrİm Olacak Buraya Konulan Receiver Yazilimlarinin Bİraz Daha Cİddİ Bİr Şekİlde Kontrol Edİlerek Konulmasini Rİca Edİyorum Yalana Yazilima Gerek Yok Varsa Vardir Yoksa Yoktur Cv Ok Bİs Auto Tps Auto Full Ok Bunlara Gerek Varmi Bİlemİyorum Cunkİ Receiver Lara Yazilim DeĞİŞtİrmekten Receiverlar Kafayi Yedİ Sonucta Benİm Sunny 7010 Dci Gİbİ En Son Yazilimi Guncelledİm Hersey Guzel Kanallari Gezerken Goruntu Yesİk Oldu Ve Reset Atmaya Basladi Ne Yaptiysam Duzelmedİ Orjİnal Emusuz Yaziilimi Yukledİm Cİhaz Calisiyor Fakat Emu YukledİĞİm Zaman Yİne Reset Atiyor MesleĞİm Elektronİk Receiverda Herhangİ Bİr SoĞuk Lehİm Yok Ben Buna RaĞmen Cpu Flas İŞlemcİlerİn Lehİmlerİnİ Tazeledİm Buna RaĞmen Duzelmedİ Emu Suz Calisiyor Yardimlarinizi Beklİyorum Lutfen Konunun Uzmani Yanitlasin Yazilim Konusunda Bİraz Daha Cİddİyet Saygilar Sunarim Nİce Senele Basarilar

Sunny 7010 Dci 12.01.a5

hayro62
26-07-2006, 22:20
Only the registered members can see the link

1. YASINI KUTLARIM NICE YILLARA:45: :45: :45: :45: :45: :45:

umuter
26-07-2006, 22:20
tüm engellere rağmen bu engelli koşuyu atlatarak 1. yılında ipi göğüsleyen SÜPERSATFORUM diliyorum daha nice yıldönümlerine birçok yeni katılmış üyesiyle beraber ulaşır inşallah!!!
SERKAN ustam ve diğer tüm yardım eden arkadaşlar forumu her türlü zorluklardan kurtarıp ta bugüne kadar getirdiğiniz için ve her zor anında foruma girerek yanımızda olduğunu belli eden ve gösteren tüm üye arkadaşlara canı gönülden teşekkür ediyorum

NİCE YILLARA SÜPERSATFORUM

modern
26-07-2006, 22:21
İyiki Varsınız Nice Yıllara Hep Birlikte............

durmus
26-07-2006, 22:23
emeğinize ve çalışmalarınızı candan kutlayarak başarılarınızın devamını diliyorum

maçek
26-07-2006, 22:23
bu siteyi kuran ve emeği geçen herkese teşekkürler nice yıllara hep beraber

durmus
26-07-2006, 22:24
neta 650 da cı cihaza yeni keyler varmı el ile girebileceğim

okinava
26-07-2006, 22:29
ne zaman 1 yıl gecti anlamadım ben foruma kurulduktan çok kısa bir süre sonra üye olmuştum o sıralar çalışmamamdan da kaynaklanacak foruma sabah girip akşam çıkıyordum elimden geldigi kadar foruma birşeyler katmaya çalıştım şu an işim dolayısıyla pek pc başına oturamıyorum ama bu forumu çok seviyorum ilk zamanlar çok az üyemiz vardı ama forum kısa zamanda çok gelişti ufak sıfırlanmalar yasandı ama bundan sonra birşey olmaz başta serkan olmak üzere beni tanıyan tüm arkadasların ve forum üyelerinin yaş gününü kutluyorum nice yıllara

Özgür Erge
26-07-2006, 22:36
nice mutlu yıllara formu çok seviyorum inanınki işten geldiğim zaman hiç bişey yapmadan forma giriyorum çok seviyorum arkadaşlarımı...

Admin
26-07-2006, 22:41
nice mutlu yıllara formu çok seviyorum inanınki işten geldiğim zaman hiç bişey yapmadan forma giriyorum çok seviyorum arkadaşlarımı...
İnanın bende öyle sabah her zaman pc yi açarım bakarım foruma ne olmuş diye.Akşamda uye arkadaşlarımıza anladıgım konularda yardım ederim yani adminim diye yan gelip yatmam :00000004:

PowerVu
26-07-2006, 22:48
Supersat Forumun 1.Yaşını Kutlarım..!

Umarım Hep Beraber Nice Yıllara...!

umuter
26-07-2006, 22:49
İnanın bende öyle sabah her zaman pc yi açarım bakarım foruma ne olmuş diye.Akşamda uye arkadaşlarımıza anladıgım konularda yardım ederim yani adminim diye yan gelip yatmam :00000004:
vayyyy demek yan gelip yatan adminler var haa????????:8[1]::8[1]::8[1]:

tayfun2004x
26-07-2006, 22:51
nice yıllara arkadaşlar foruma yeni katıldım ama süper süpersatforuma 1ci yaşını kutlarım ustalarada başarılar dilerim emehe saygı

declan
26-07-2006, 22:57
Gönülden Tebrik Ediyorum.Ben daha bugün üye oldum sitenize.Önceki bir yılınızın keyfini çıkaramamanın bir burukluğu var üzerimde.Lakin daha uzun senelerce çok hoş ve kaliteli paylaşımlarla tekrar buluşmak üzere.Emeği olan herkese muvaffakiyetler diliyorum.

korfezden
26-07-2006, 22:57
iyi yıllar , güzel yarınlar ,bu ekibi kuranlara nice mutlu yıllar....
Herzaman yenılıklere ilklere imza atmanız dileğiyle

Özgür Erge
26-07-2006, 22:58

serkan abi bizide moderator yaptın diye bazen bende yatıyom napıyım görevli olduk :8[1]: :8[1]: şaka şaka iyiki varsınız böyle bir forumda görevli olmak beni onurlandırıyo :sunglasses2: :sunglasses2:

Admin
26-07-2006, 22:59
Gönülden Tebrik Ediyorum.Ben daha bugün üye oldum sitenize.Önceki bir yılınızın keyfini çıkaramamanın bir burukluğu var üzerimde.Lakin daha uzun senelerce çok hoş ve kaliteli paylaşımlarla tekrar buluşmak üzere.Emeği olan herkese muvaffakiyetler diliyorum.

resim super olmuş :45: :45:

herbal
26-07-2006, 22:59
nice yıllara diyorum çalışmalarınızda başarılar bütün emeklerinizine teşekkür ediyorum

boncuk
26-07-2006, 23:01
Birinci yılını kutlayan bu foruma üye olmaktan mutluluk duyuyorum. siz yöneticilere şükran borçluyum çalışmalarınızın devamını diliyor,saygılar sunuyorum.

ido16
26-07-2006, 23:06
nice yıllara

Özgür Erge
26-07-2006, 23:09

1. YASINI KUTLARIM NICE YILLARA:45: :45: :45: :45: :45: :45:

bu resimde baya güzel olmuş

terminator
26-07-2006, 23:09
Vay be demek 1 yıl geçti ne çabuk daha nice yıllara SÜPERSATFORUM.

kanberoğlu
26-07-2006, 23:11
Paylaşım, dostluk ve güven dolu nice yıllara hep birlikte ulaşmak dileğiyle kurucusundan adminine ,yöneticisinden forum üyelerine varıncaya kadar herkese nice yıllar.

holidey
26-07-2006, 23:14
hayırlı olsun........nice yıllara

kymco
26-07-2006, 23:23
super nice yıllara

kunduz
26-07-2006, 23:27
emeği geçen herkeze teşekkürler nice yıllara nice başarı dolu günlere

Özgür Erge
26-07-2006, 23:33
Ertex Hocam CEVABINIZI YanliŞ Yere YazmiŞiniz

ertex74
26-07-2006, 23:36
evet dalgınlıgıma geldi

emmi
26-07-2006, 23:37
Gençler, sizlerle bayağı birlikte olduk. Bana uzun hemde upuzun bir zaman gibi geliyor. Doğum gününz kutlu olsun. Yaşlı adam triplerime katlanırsanız dizlerle daha epey birlikte oluruz. Uzun seneler dileğimle.
Saygılar.:wave:

cosby
26-07-2006, 23:39
nice nice yıllara

hasantek
26-07-2006, 23:43
başarılarınızın devamı dileğile,

sakarya34
26-07-2006, 23:52
hep birlikte nice yılllara

samimis
26-07-2006, 23:53
bir mesaj da ben yazayım ne zamandır yoktum tatildeydim...
başarılarınızın devamı dileklerimle kutlu olsun...

RecepÇe
26-07-2006, 23:59
Supersatforumun kaliteli ve seviyeli çizgisini devam ettirebilirsek daha çok büyürüz... Nice yıllara, tüm arkadaşlara saygılar.....:49:

ukundakci
27-07-2006, 00:03
bu kaliteli forum sitesini kuran,kurulumuna katkıda bulunan herkese şükranlarımı sunuyorum.nice yıllara.

Commando
27-07-2006, 00:10
Bu siteyi kuran ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim. Nice yıllara hep beraber olma dileğiyle..

Admin
27-07-2006, 00:14
Sevgili arkadaşlarım forum içerisnde kurallar çercevesinde istedginiz bölümlere cevap yazabilirsiniz.Burasısadece ydu formatlı bir site degil.sohbetten .magazine gsm telefonuna,pc programlarına hatta itiraflara kadar geniş içerikli herzaman ailenizle girebileceginiz(küfür olmayan -***** olmayan bir sitedir) herşeyinizi paylaşabilirsiniz. sizlerin katılımları ile site boş kalmayacaktır.Unutmayın taraftarı maça gelmeyen takım kazanması çok zor sizlerinde katılımını bekliyoruz bu tirajı yakalarsak ve sizlerin bizlere aile gibi yaklaşımları olursa çok seviniriz

COEMAR
27-07-2006, 00:58
Sevgili arkadaşlarım forum içerisnde kurallar çercevesinde istedginiz bölümlere cevap yazabilirsiniz.Burasısadece ydu formatlı bir site degil.sohbetten .magazine gsm telefonuna,pc programlarına hatta itiraflara kadar geniş içerikli herzaman ailenizle girebileceginiz(küfür olmayan -***** olmayan bir sitedir) herşeyinizi paylaşabilirsiniz. sizlerin katılımları ile site boş kalmayacaktır.Unutmayın taraftarı maça gelmeyen takım kazanması çok zor sizlerinde katılımını bekliyoruz bu tirajı yakalarsak ve sizlerin bizlere aile gibi yaklaşımları olursa çok seviniriz
Sana katılmamak mümkün değil forumu her şekilde kullanmak lazım bütün konulara katılıbilir arkadaşlar konuları es geçmeden yüzeysel incelelemek lazım katkı oldukça büyüyebileceğiz.
Yeni yaşımız kutlu olsun nice seneleri görürüz umarım hep birlikte saygı ve sevgi çerçevesinde uzun yıllar beraber olmak dileğimle doğum günümüz kutlu olsun...:clap2:

hüseyin
27-07-2006, 01:06
süpersatforumdan diger üye arkadaşlar gibi bende çok yarlandım.bu forumdan yararlanmadım diyen yalanın daniskasını söylemiş olur...serkan yılmaz ve bu güne kadar biz üyelere hertürlü yardımı esirgemeyen forum yönetici arkadaşlara çok teşekürederim,SÜPERSATFORUM'u 1'ci yaş günü dolayısıyla kutlar,hep birlikte nice mutlu huzurlu ve sorunsuz yıllar diliyorum...tüm arkadaşlara selamlar

gürün
27-07-2006, 01:07
Nice,nice bir yıllara hep beraber.

SG_1907
27-07-2006, 01:18
siteyi bu günlere getirip bizlere sunan ustalara sonsuz teşekkürler,hep beraber nice senelere...:45:

terzi063
27-07-2006, 03:17
birinci yaş gününüz kutlu olsun
nice yıllar dilerim

burhanali
27-07-2006, 07:34
nice yıllara supersat forum paylaşımın tek adresi Only the registered members can see the link

siestagunay
27-07-2006, 09:51
HEP BIRLIKTE NICE YILLARA SUPERSATFORUM
SAYENİZDE BEN BU FORUMDAN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM
KENDİMİ DAHADA GELİŞTİRDİM
NiCe NiCe YıLlArA SUPERSATFORUM..

SERDAL 32
27-07-2006, 09:55
supersatforum ailesini kutlar
herşey için teşekkür ederim
nice yüzyıllara

ZİRVE
27-07-2006, 10:03
:clap2: nice mutlu yıllara hep beraber girmek kaydıla

ZİRVE
27-07-2006, 10:04
:clap2: nice mutlu yıllara hep beraber girmek kaydıyla

turhan081
27-07-2006, 10:05
nice mutlu yıllar geçirmek dileği ile.........

hallederiz
27-07-2006, 10:17
supersatforum ailesini kutlar
herşey için teşekkür ederim
nice yüzyıllara

rıfat
27-07-2006, 10:18
arkadaşlar supersatforum ailesi olarak bizimle paylaştığınız herşey için teşekkürler regaip kandili tüm islam alemine kutlu olsun tabiki 1.yaş gününüzde.

ilhann
27-07-2006, 10:36
yeni bir forum, yeni bir heyecan. çalışmalarınızın ve başarılarılarınızın uzun yıllar şimdiki gibi doğru ve dürüst bilgilerle sürmesi dileğimle ...

serefkh
27-07-2006, 10:56
nice yıllara.....

uzayelek
27-07-2006, 10:58
1ci yaş gününü kutlarım.siteyi yapan ve yöneten arkadaşlara teşekkür ederim.bizlerden emeğini saklamayan bie yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkürler.sağolun hep beraber nice uzun yıllara.

hdn24
27-07-2006, 11:11
:8[1]: nice mutlu yıllara.demekki forum doğru yolda

lulyak
27-07-2006, 11:12
Kutlu olsun ve Allah daha nice uzun yıllara erişmik nasib etsin!

murat70
27-07-2006, 11:23
nice yıllara

tornacı
27-07-2006, 11:25
Nice yıllara.Emeklerinize sağlık.

Vakkus
27-07-2006, 11:27
Foruma emeği geçen üyelerimizin yönetici arkadaşlarımızın ve bizleri ziyaret eden misafirlerimizin buluşma ve paylaşım noktası olan süpersatforumun 1. yaş gününü kutlarım daha nice senelere.
Saygılar.

antiochos
27-07-2006, 11:51
kaliteli ve seviyeli paylaşımlarla nice 10 yıllara

:clap2: :pepper: :clap2: :pepper:

alperyılmaz
27-07-2006, 11:52
acısıyla tatlısıyla bir yılı geride bıraktık cıkdıgımız bu yolda bizleri destekleyen tüm arkadaşlara bende buradan teşekkür etmek istiyorum.tüm mesajları tek tek okudum bakıyorum da herkes memnun inşallah bu her zaman böyle olacak... daha uzun yıllar burada beraber olacagız

ama benim de memnuniyetsizlikleri dile getirme hakkım var

1-neden bu forum cihaza yazılım atmak için pc ye bagladıgım da kendisi yazılımı bulup cihaza yollamıyor

2-cay saatlerim de neden cay servisi yapmıyor

3-havalar dıcak oldugun da beni serinletmiyor yada soguk oldugun da ısıtmıyor (klıma sorunu)

4-evde yanlız kaldıgım da yemek yapmıyor

5-arabamı neden yıkamıyor

evet serkan abi bunları ne zaman yapacak bu forum

cok şey istemedim heral de gülmeyin bunlar sadece benim düşüncelerim değil diger üye arkadaşlar öyle sanıyorum ki bunları merak ediyorlar :28: :8[1]:

saygılar

marki1
27-07-2006, 11:54
daha nice yıllara

musti78
27-07-2006, 12:04
forumun 1.yıl dönümünü kutlar, emeği geçen tüm arkadaşlara saygılar sunarım.
Nice yıllara

yceylanlar
27-07-2006, 12:04

SUPERSATFORUM 1 Cİ YAŞINI KUTLUYOR Regaib Kandiliniz Mübarek Olsun yceylanlar

yceylanlar
27-07-2006, 12:07
SUPERSATFORUM 1 Cİ YAŞINI KUTLUYOR Regaib Kandiliniz Mübarek Olsun üyeniz yceylanlar

ekrem336
27-07-2006, 12:12
sevgili supersatforum yöneticileri..nice yılları beraber geçirmek dileğiyle..doğum gününüz kutlu olsun..:)inşallah bundan böylede beraber kalırız..:)saygılarımla ekrem®

uzman_elhan
27-07-2006, 12:30
yeni yılınızı kutlarım ve her zaman iyilikle kalın...

Özgür Erge
27-07-2006, 12:33
acısıyla tatlısıyla bir yılı geride bıraktık cıkdıgımız bu yolda bizleri destekleyen tüm arkadaşlara bende buradan teşekkür etmek istiyorum.tüm mesajları tek tek okudum bakıyorum da herkes memnun inşallah bu her zaman böyle olacak... daha uzun yıllar burada beraber olacagız

ama benim de memnuniyetsizlikleri dile getirme hakkım var

1-neden bu forum cihaza yazılım atmak için pc ye bagladıgım da kendisi yazılımı bulup cihaza yollamıyor

2-cay saatlerim de neden cay servisi yapmıyor

3-havalar dıcak oldugun da beni serinletmiyor yada soguk oldugun da ısıtmıyor (klıma sorunu)

4-evde yanlız kaldıgım da yemek yapmıyor

5-arabamı neden yıkamıyor

evet serkan abi bunları ne zaman yapacak bu forum

cok şey istemedim heral de gülmeyin bunlar sadece benim düşüncelerim değil diger üye arkadaşlar öyle sanıyorum ki bunları merak ediyorlar :28: :8[1]:

saygılar

harbiden bizim forum bunları yapsa neler olur acaba:49: :49:

antigs28
27-07-2006, 12:39
supersatforumun daha iileriki senelerde de bizimle olması dileğiyle arkamızda bıraktığımız bir yıldan daha güzel bilgi ve konuları paylaşımcı ustalarla ileriki senelere taşınması istiyor ve 1. yılımızın kutlu olmasını diliyorum ayrıca herkezin kandili mutlu ve mübarekek olsun.... savaşsız kandiller.............

draculu45
27-07-2006, 12:42
süpersat forum ailesi nice yılara 1 ci yıldönümünüz kutlu olsun ben bu siteyi devamlı güncel ve dogruları yaptıkları için her zaman saygı duyuyorum

öğrenci
27-07-2006, 13:10
Başarılarınızın devamını diler ,emeği geçen herkese teşekkür ederim

yargıç_1
27-07-2006, 13:14
tüm supersatforum yöneticilerinin ve üyelerinin 1.yıl dönümünü kutlarım daha nice yıllara kavuşmak dileğiyle

ayhancomert
27-07-2006, 13:17
:45: ÇaliŞmalarinizda BaŞarilar Dİler.herkes Gİbİ Forumda Yenİklerde GÖrmeyİ İsterİz.

olcy
27-07-2006, 13:28
Sİtenin doğumunda ve hayatının devamında emegi geçen ve yeri geldiğinde sorduğumuz saçma sorulara katlanıp cevaplıyan üstatlara (ben çok sok yaptığıma eminim :P ) sonsuz teşekkürler.....Nice Senelere .......

Mehmet Kaynaklı
27-07-2006, 14:08
nice nice yıllara allah superin yolunu açık etsin

TARANTİNO
27-07-2006, 14:15
Soylu akif usta ben forum actgımız zaman bana ozamanlar destek olan abilerimizin başında gelir.Ama bir Abimiz vardı senin vizyonun yok sitene uye olan olmaz 2000 ci üye ben olacam demişti kaç 2000 ler geçti :) supersatforum benimde tahmin edemeyecegim çok sık girilen forumlar arasına girdi.Ne demiştik ilk bilen siz olun :)Ancak 600 yaparsınız daa diyordu...:00000002:

alperyılmaz
27-07-2006, 14:21
harbiden bizim forum bunları yapsa neler olur acaba:49: :49:

cok şeymi istemişim özgür arkadaşım iyi olmaz mı?

mehmet13
27-07-2006, 14:26
:28: :pepper: :bath:
Hep birlikte nice yıllara SuperSatForum :45:
Forumu bugünlere getiren tüm ustalara teşekkürler :clap2: :clap2: :clap2:
70. yılınıda görmek dileğiyle :624ok:

Pastalarda benden buyrun :clap2: :00000002:
nice mutlu yılaraişallah kavgasıs neşeli mutlu geçmesi dileklerimle nice nice senelere saygılar tümherkese

Özgür Erge
27-07-2006, 14:26
cok şeymi istemişim özgür arkadaşım iyi olmaz mı?

iyi olur tabiii paşalar gibi yaşarız :28: :8[1]:

bicilix
27-07-2006, 14:39
Nice yıllara. Doğum günün kutlu olsun "SUPERSATFORUM".
zaman ne çabuk geçiyor ben foruma üye olduğumda henüz daha 6 ayını bile doldurmamış henüz emekleyen bir bebekti. Şimdi ise daha 1. yaşında, bırakın yürümeyi koşturuyor. İnşallah hep böyle gider. Nice yıllara. İyi ki doğdun.

Özgür Erge
27-07-2006, 14:43
arkadaşlar süpersata üye olalı 10 ay felan olmuş bu sürede 1000 tane mesaj yazmışım :) bakalım 10 ay sonra 2000 olur mu acaba :49:

cıngene
27-07-2006, 14:54
Hepİmİze Hayirli UĞurlu Ve Bol Bol Şİflerle Dolu Olsun

alperyılmaz
27-07-2006, 14:55
bakarsın daha fazlada olabilir neden olmasın?

bilginemre
27-07-2006, 15:45
yeni yaşınızı kutlar.sağlıklı nice yıllara arkaşlar sitenin yapımında emeği geçen bütün arkadaşlara en içten dileklerimle mutlu yıllar der size çalışma hayatınızda başarılar dilerim.iyi çalışmalar ustalarım.....................

lececafe
27-07-2006, 17:55
forumu ayakta tutan tüm üyelerimize sonsuz teşekkürler başarılarınızın devam etmesi dileklerimle nice mutlu yıllara

ismailalper
27-07-2006, 18:58
:45: Yazı ve mesajım çok değildir ama Supersatforum u en fazla ziyaret edenlerden biriyimdir. Kaon la ilgili çok bilgiler edindim ve faydalandım.1.ci yaşınızı kutlar dha da büyüyerek nice senelere ulaşmanızı dilerim. İyi ki varsınız.

gebreci
27-07-2006, 19:21
Forumun ilk yaşını kutlarım, uzun yıllar beraber olmak dileklerimizi sunarım. Saygılar.

Admin
27-07-2006, 19:32
tum arkadaşlarımı tebrik ederim mesajlarınız için .Ayrıca alper yılmaza bir çift lafım var o dedigin şeyleri bana yapan daha çıkmadı evlenmek lazım :) en kolay yol :)

linux10
27-07-2006, 20:03
herkezin bilgisinin ortak olarak ortaya dokuldugu tek aliskanlik yapacak forum supersatforum daha iyi nice yillara yonetimimize tesekkurler:45:

Selçuklu73
27-07-2006, 20:26
seni tebrik ederim fiesta 73 ..
ben ertek 74 isterdimki sana bu nickle cevab yazayım ama aktivizyonum gelmedi .

Kurucularından biri olman nedeniyle haklı olarak gurur duyduğun forumunun birinci kuruluş yıldönümünde bende seni yürekten kutlarım sevgili dostum ertex 74...Ben fiesta73 bende senin gibi sanal ortamda tanındığım kullanıcı adım la burada seni kutlamak isterdim ama ne yazıkki benden kaynaklanmayan ve seninde bildiğin nedenlerden ötürü başka bir kullanıcı adıyla girmek zorunda kaldım. Tekrar senin şahsında süpersatforumun birinci yaşını tüm içtenliğimle kutlar daha nice yaş günlerinde sevdiklerinlle artan bir şekilde kutlaman temennisiyle saygılarımı sunarım.:clap2: :clap2: :clap2:

ertex74
27-07-2006, 20:41
Kurucularından biri olman nedeniyle haklı olarak gurur duyduğun forumunun birinci kuruluş yıldönümünde bende seni yürekten kutlarım sevgili dostum ertex 74...Ben fiesta73 bende senin gibi sanal ortamda tanındığım kullanıcı adım la burada seni kutlamak isterdim ama ne yazıkki benden kaynaklanmayan ve seninde bildiğin nedenlerden ötürü başka bir kullanıcı adıyla girmek zorunda kaldım. Tekrar senin şahsında süpersatforumun birinci yaşını tüm içtenliğimle kutlar daha nice yaş günlerinde sevdiklerinlle artan bir şekilde kutlaman temennisiyle saygılarımı sunarım.:clap2: :clap2: :clap2:
dilek ve temenilerine teşekür ederim.....
bizi hatırladıgın için ayrıca kandiliniz mubarek olsun..
saygılar..

Admin
27-07-2006, 20:50
Dilekleriniz için teşekkurler..Birinci mesajdada yazmıştım
Ayrıca sitemizde görev yapmış ve ayrılmış olan arkadaşlarımızada ayrıca teşekkur eder ne yaşandıysa yaşansın,onlara zamanında siteye desteklerinden dolayı çok ama çok teşekkur ederim

Herkesin regaip kandili kutlu olsun :45:

alabala
27-07-2006, 21:10
nine yıllara
ve bu yıllar içinde hep beraber olma dileğiyle...
EMEĞİNİZE SAYGI DUYUYORUM

niven
27-07-2006, 21:13
arkadaşlar tebrik ederim çok dinamiksiniz çok faydanlaıyorumz bu siteden başarılarınızın devamını diliyorum

Hakan Gül
27-07-2006, 21:14
Süpersatforumun 1.ci yaş dönümü herkese hayırlı olsun...Hep birlikte bu forumun 20'nci yaşını kutlamak dileğiyle...

ertuğrul
27-07-2006, 21:37
dostluk arkadaşlık sevgi saygı paylaşım yardım daha ne olsun ki
hepimizin birinci yılı kutlu olsun daha nice yıllara

Admin
27-07-2006, 21:37
Bu mubarek gecede regaip kandilini kutladık ve forumun dogum gununun bugun olmasıda çok tesaduf oldu .Umarım alınımızın akıyla bu mubarek gundede yolumuza devam edecez

eMpReSaRiO
27-07-2006, 21:38
perde arkasından perde önünden şu foruma bir zerre katkım oldu ise ne mutlu bana, ne mutlu yararlananlara.1. yaş gününüz kutlu olsun...

Admin
27-07-2006, 21:47
perde arkasından perde önünden şu foruma bir zerre katkım oldu ise ne mutlu bana, ne mutlu yararlananlara.1. yaş gününüz kutlu olsun...
Katkılarınız herzaman oldu sevgili hocam .Pek forumda ön perdede olmasada perde arkasında özellikle aciko kullanıcıları ve goldmaster 11000 kullanıcılarına çok faydanız oldu .Bilginizi ben tasıyarak uyelerimize vermenin mutlulugunu yasadık 5225 yazılımı gelecek verecez dedin ve bugun verdin herkese bir+ yazılım oldu binlerce kullanıcıya

saygılar:45:

alper22
27-07-2006, 22:13
süpersatforum'un birinci yaşını içtenliğimle kutlar.daha nice yaş günlerinde sevdiklerinle artan bir şekilde kutlaman temennisiyle saygılar sevgiler.bu forumda emeği geçen tüm arkadaşlara tşk

teoteo
27-07-2006, 22:17
bu formda emeği geçen ustalara,arkadaşlara nice birliktelik dileğiyle

sandu
27-07-2006, 22:21
nice yıllara,devamı diliyorum

pchastası
27-07-2006, 23:55
Emeği geçen tüm arkadaşlara teşkkür ederim. Nice yıllara...

eren1
28-07-2006, 00:46
Sizlerle tanışalı pek uzun zaman olmamasına ramen oldukca başarılı olduğunuzu ve daha da başarılı olabileceğinizi gördüm.Başarılarınızın sürekli ve başarılı olmasını dilerim.İyi ki varsınız.

ilhankucuk
28-07-2006, 01:06
basarılar dılemeyecegım cunku buna ıhtıyacınız yok sız cabalarınızla basarıyı kendınız ayakta tutuyorsunuz burada olmaktan mutluyum sızlere canı gonulden tesekkurlerımı sunuyor nıce yıllara dıyorum

tiryakiyim
28-07-2006, 09:32
:pepper: Kıskananlar çatlasın be ya.
:624ok: Kardeşler gerçekten çok güzel ve keyf aldığım bu forumda sizler ile beraber olmak ve bir şeyleri paylaşmak gerçekten çok harika
:clap2: NİCE NİCE SENELERE SUPERSATFORUM.:clap2:
:8[1]: En güzel paylaşımlar bu forumda olduğu müddetçe devamlılık her zaman olur.

vaneruydu
28-07-2006, 09:43
hayırlı oolsun supersatforum'a

cberat
28-07-2006, 09:46
merhaba arkadaşlar hepinizin 1. yılını kutlarım.....saygılar selamlar..

kararlı
28-07-2006, 09:54
hep birlikte nice yıllara

yilmaz35
28-07-2006, 10:57
daha nice güzel yıllara süpersin SÜPERSAT FORUM

DEMİCİLİ
28-07-2006, 11:28
Nice yıllara emeği geçenlere teşekürler

beklen501
28-07-2006, 11:56
nice yıllara hepinize helal olsun

SELSAN ELEKTİRK
28-07-2006, 12:02
süpersat forum ve üyeleri 1. yılımız hayırlıolsun nice yıllara

engin079
28-07-2006, 12:04
arkadaslar fazla yardımcı oldugumu sanmıyorum ama üstadlar hepbirlikte nice yıllara diyorum.:45:

anilsimer73
28-07-2006, 12:06
arkadaşlar hepinizin 1. yılını kutlar nice yıllara ....saygılar

sercan_x
28-07-2006, 12:22
arım bundan sonrada iyi,mutlu ve güzel günler geçirmek dileklerimle sayın modlar ve adminler sizinde emekleriniz ve çalışmalarınız için ayrıca saygılarımı sunuyorum:)

tevfik52
28-07-2006, 12:45
iyki varsınız bilgi paylaştıkça güzel.sizlerden çokşeler öyreniyoruz Doğum gününüz kutlu olsun Nice uzun yıllara.

kadirg
28-07-2006, 13:52
Nice yillara supersat .Dogum gününüz kutlu olsun.Happy Birdday to you....................................................

alperyılmaz
28-07-2006, 14:15
hepinize cok teşekkür ederiz arkadaşlar burası sizler le bu kadar güzel oldu bu güzellik tamamen sizlerin güzelliğidir :45: :sunglasses2:

karizma462
28-07-2006, 14:18
Nİce Mutlu Yillara Hep Beraber

kuzeyli55
28-07-2006, 16:04
nice yıllara bu siteyi kuranlara emeği gecen herkese sonsuz saygılar vede selamlar

krokodil
28-07-2006, 17:04
hayırlı olsun dostlarım. başarılarla dolu nice yıllara:clap2:

viva1
28-07-2006, 17:24
Sevgilii süpersat forum yöneticileri .....
sitenizi çok sonraları keşfettim.gercekten çok güzel,çokta faydalandım.
emeği gecen herkese çok teşekkür ederim.
daha nice yıllara diyorum.................

boraboy
28-07-2006, 17:39
EmeĞİ GeÇen BÜtÜn ArkadaŞlara TeŞekkÜr Ederİm BaŞarinizin Devamini Dİlerİm

ferhatelektroni
28-07-2006, 18:02
1 ci yaşını kutlar bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim

Meçhul
28-07-2006, 18:02
Bilgisayarla gerçek anlamda tanışmam 2003 yılında oldu.Forumları keşfetmem ise 2005 yılından itibaren.Şunu itiraf etmem gerekirki gerek uydu sistemleri konusunda gerekse bilgisayar hakkında şu an edindiğim bilgilerin %90'ını forumlar sayesinde öğrendim.Bazılarınca forumlardan elde edilen bilgilerin bedavacılık olduğu savunuluyor.Fakat ben buna katılmıyorum.Forumlar her türlü konunun işlendiği,tartışıldığı ve bir şeyler bilen birilerinin bildiklerini başkalarıyla paylaştığı bir nevi elektronik okullar diye düşünüyorum.Paylaşımcı arkadaşlar özverili şekilde elindekileri herkesle paylaşıyor öğretici oluyorlar.Kısıtlı imkanları olan kişilerde bu sayede en hesaplı ve en kısa yoldan kendilerini geliştirme imkanı buluyorlar.Bu yüzden forumlar günümüz şartlarında çok önemli bir görev üstleniyorlar.Bu sebeple başta Supersat Foruma emeği geçen bütün arkadaşlara olmak üzere düzgün ve seviyeli forumculuk yapan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.Supersat Forumun 1. yaş gününü kutluyor daha nice senelere hep beraber diyorum.Yaşasın forumlar,yaşasın Supersat Forum

yusuf
28-07-2006, 18:17
Saygı değer kardeşlerim yaş gününüz kutlu olsun.

sempatico
28-07-2006, 18:46
Arkadaşlar daha öncelri bazı forumlarda bu konularla ilgileniyordum tesadüfen rastladım ve üye oldum inanın site harika takip ediyorum ilk haber burda çıkıyor.Bu çalışmalarınızdan dolayı site yöneticilerini ve katkıda bulunan bütün üyeleri kutluyorum. emeği geçen tüm dostların ellerine sağlık

Nice Yıllara HepBeraber

huseyin55
28-07-2006, 18:51
[başarılarınızın devamını dilerim.

tike®
28-07-2006, 18:53
bu kadar bize destek olan üyemiz olduktan sonra sırtımız yere gelmez artık

Bandırmalı
28-07-2006, 18:59
Bende 1.yaşınızı kutlar başarılarınızın devamını dilerim.

MEHMET_35
28-07-2006, 19:13
:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: iyiki dogdun supersatforum......nice yıllar iyiki dogdun:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :pepper:

katliam_290
28-07-2006, 20:28
Bu sitenin oluşmasında emegi geçenlere çok teşekkürler sizlerle olmak çok güzel...

Admin
28-07-2006, 20:37
Tum yazan arkadaşlarımı tekrar teşekkur ediyorum dun 1 ylını kutladık bugun ise 2yılımıza gidecez hep beraber el ele .Mesajlarınız ve dilekleriniz bizler için çok önemliydi sizler sayesinde birdaha anladıkki dogru yer ve zamandaymışız.Tum üye ve görevli arkadaşlarımıza sonsuz tgeşekkurlerimi bir borç bilirim

Simba
30-07-2006, 14:00
Birazda geçkalmışta olsa forumun 1 yas gününü kutlarım herkese iyigunler

Simba
30-07-2006, 14:00
bu kadar bize destek olan üyemiz olduktan sonra sırtımız yere gelmez artık
bencede:45: :45:

Yaban Ali
30-07-2006, 15:00
Mutlu ve huzurlu yıllara hep beraber..

Sıkıntılı günlerde dahi hep pozitif enerji yayan; at kurtul saplantısından kendini arındırmış olarak basit hesap peşinde koşmadan ve zor günlerde çarkı döndürmekten başka amacı olmayan, sadece ileriye bakarak zor günlerin çok gerilerde kalmasını sağlayan, kısacası katkısını esirgemeyen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler..

Saygı ve sevgilerimle...