PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jeep Wrangler Ultimate Rescue

COEMAR
27-07-2006, 02:10
Jeep Wrangler Ultimate Rescue modeli benzersiz

Only the registered members can see the link Jeep Wrangler Ultimate Rescue modeli Wrangler’in her yere gidebilme, her şeyi yapabilme kabiliyetini zorlu bölgelerde benzersiz kurtarma özellikleriyle birleştirmektedir.
Only the registered members can see the link Jeep’in bu imaj aracı, 1998 model seri üretim Jeep Wrangler Sport temelinde geliştirilmiştir ve beş ileri otomatik şanzımanla donatılmış standart 4.0L Power Tech I-6 motorun Mopar Performance parçalarıyla modifiye edilmiş bir prototipine sahiptir.
İlk kez gün ışığına çıkan Mopar Power Tech Performance parçalarıyla modifiye edilmiş prototip motor gücünü ve torkunu %20 oranında artırarak 2,800 d/d’da 206 beygir gücü ve 247 lb-ft tork üretmektedir.
Power Tech Performance parçaları, yüksek performanslı eksantrik milinden, paslanmaz çelik headers tipi egzoz manifoldundan, serbest akışlı egzoz sisteminden ve bilgisayar kontrollü motor yönetim sistemi üzerinde yapılan modifikasyonlardan oluşmaktadır.
Wrangler Ultimate Rescue modelinin benzersiz özellikleri arasında, özel olarak geliştirilmiş Goodyear "Rock Climber" 31" lastikler ve Centerline "convo" 15" x 10" jantlar yer almaktadır.
Boru şeklindeki tamponun içerisinde, gerektiği taktirde lastikleri şişirmek amacı ile kullanılabilecek 150 psi basınçlı yedek hava depoları bulunmaktadır.
Boru tasarımı, boru şeklindeki dış koruma kafesi, kapılar, bagaj kapağı ve ekipman konsolunda da yer alarak aracın tamamında etkisini sürdürmektedir.
Wrangler Ultimate Rescue Mitsubishi ST111 uydu telefon sistemi, kurtarma operasyonları sırasında dış dünyadan kopmamasını sağlamak amacı ile, 5.6” renkli ekrana sahip Alpine Ses Yönlendirmeli Navigasyon Sistemi ( Voice Guidance Navigation System) ve Prince Corporation tarafından üretilen Autolink,® tavan konsolu ile donatılmıştır.
Bu sistem motorun kritik fonksiyonlarını izlemekte, altimetre, pusula, termometre ve eğim göstergesi işlevlerini içermektedir.
Only the registered members can see the link

Vakkus
27-07-2006, 11:38
Gerçekten çok güzel, arazi aracı dedinmi işte böyle olur.

muzo
27-07-2006, 11:48
Bununla dağ bayır gezecen

COEMAR
27-07-2006, 20:33
Suya falan dalacan bununla banamısın demez eski modellerinden kullandım valla canavar gibi adamlar bu işi biliyor:45: