PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ***c A F E A S L A N ***

fiesta73
03-01-2006, 23:55
*** C A F E A S L A N ***
Only the registered members can see the link

Yeni Cafemiz tüm Galatasaraylı dostlarımıza hayırlı olsun. Bundan sonra yeni cafemizde sadece bir şeyler içmek için değil galatasarayımızı da konuşmak onun geleceği üzerine sohbetler etmek üzere geleceğiz bu cafeye. Gazetelerde çıkan bundan önceki cafe mizin müşterilerimizin yani galatasaraylı dostlarımın borç bırakması üzerine iflas ettiği haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Hiç bir Galatasaraylı borç bırakmaz. sadece tadilat nedeniyle bu üne kadar kapalı kalmıştır. Şimdi yeniden sizlere layık bir durumda hizmet vereceğiz buna kimsenin şüphesi olmasın

umsado
04-01-2006, 02:08
En nihayet cafemiz açılmış Allaha şükür.Çaylar kimden beyler?

fiesta73
04-01-2006, 11:35
Tüm Galatasaraylı dostlarıma 2006 nın şans getirmesi dileğiyle herkese günaydın. Açılışımızın şerefine ilk çaylar benden...:gift:

Yaban Ali
04-01-2006, 11:44
Hayırlı olsun. Her ne kadar GS lı olmasakta gelir çayınızı içer, o sıcak havayı teneffüs ederiz.

alperyılmaz
04-01-2006, 12:34
oooo caemiz acılmış yueniden en güzel haberlerden biri bu yakışır bize herkese selamlar

fa77
04-01-2006, 12:41
ben zift gibi alayım :)
hayırlı olsun

fiesta73
04-01-2006, 12:57
ben zift gibi alayım :)
hayırlı olsun
Yaa bırak artık şu zift gibi çayı. bir yandan zararı vr diye sigarayı bırakıyor diğer yandan çayın demini arttıtırıyorsun.
Yok oğlum sakın bir daha fa77 ye demli çay yok. sigarayla birlikte demliçay da tarih olacak artık. hadi afiyet olsun.
Çaylarınızı yudumlarken şu okan konusunda ne düşünüyorsunuz?. Kanımca bu ekonomik krizde kimseyi alamayacağımıza göre ben okan'ın alınışına sevindim.bize hayli faydası olacağı kanısındayım. Siz ne düşünüyorsunuz?

fa77
04-01-2006, 13:01
Yaa bırak artık şu zift gibi çayı. bir yandan zararı vr diye sigarayı bırakıyor diğer yandan çayın demini arttıtırıyorsun.
Yok oğlum sakın bir daha fa77 ye demli çay yok. sigarayla birlikte demliçay da tarih olacak artık. hadi afiyet olsun.
Çaylarınızı yudumlarken şu okan konusunda ne düşünüyorsunuz?. Kanımca bu ekonomik krizde kimseyi alamayacağımıza göre ben okan'ın alınışına sevindim.bize hayli faydası olacağı kanısındayım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Ne sigarası ne bırakması :spying: hiç eski dost bırakılırmı ben bıraksamda o beni bırakmıyor :( okan konusuna gelince faydalı olsaydı beşiktaşa olurdu :conversation:
Bu arada çay açık olmuş şöyle şekersiz bi zift gibi çay daha alayım.....:laugh:

fiesta73
04-01-2006, 13:30
Ne sigarası ne bırakması :spying: hiç eski dost bırakılırmı ben bıraksamda o beni bırakmıyor :( okan konusuna gelince faydalı olsaydı beşiktaşa olurdu :conversation:
Bu arada çay açık olmuş şöyle şekersiz bi zift gibi çay daha alayım.....:laugh:
Sen çok yalan söylemeye başladın... :stop2: Benim tepemi attırma başka forumlarda sigarayı bıraktığına dair yazdığın mesajları bulup getiririm.:yes: ona göre.:sunglasses2:

CABBARİ
04-01-2006, 13:42
selamun aleyküm cafe milletinin milletinin insanları:):)
tüm bardaklar dolsuuuun:):)

fa77
04-01-2006, 13:43
Sen çok yalan söylemeye başladın... :stop2: Benim tepemi attırma başka forumlarda sigarayı bıraktığına dair yazdığın mesajları bulup getiririm.:yes: ona göre.:sunglasses2:
ne yalanı ya abicim :( bizzat kendim bu forum silinmeden önce burada 21 aralık 2005 tarihinde yeşilaycılar cafe diye konu açtım 31 aralık gecesi ise maalesef çevrem sağolsun sigaraya tekrar başladım eğer bana 31 aralıktan sonra hangi foruma sigarayı bıraktım diye yazı yazdığımı gösterirsen kendi kendimi forum aleminden birdaha dönmemek üzere ömür boyu banlarım :(
ne yapayım 20 kez denedim olmuyor bırakamıyorum :(

okinava
04-01-2006, 21:49

öncelikle kafe hayırlı ugurlu olsun allah bol kazanç versin ben yani okan gs ye faydalı olacagım hehe

fa77
05-01-2006, 11:53
öncelikle kafe hayırlı ugurlu olsun allah bol kazanç versin ben yani okan gs ye faydalı olacagım hehe
o okan bu okan mı :spying: :laugh: :spying:

fiesta73
05-01-2006, 12:12
ne yalanı ya abicim :( bizzat kendim bu forum silinmeden önce burada 21 aralık 2005 tarihinde yeşilaycılar cafe diye konu açtım 31 aralık gecesi ise maalesef çevrem sağolsun sigaraya tekrar başladım eğer bana 31 aralıktan sonra hangi foruma sigarayı bıraktım diye yazı yazdığımı gösterirsen kendi kendimi forum aleminden birdaha dönmemek üzere ömür boyu banlarım :(
ne yapayım 20 kez denedim olmuyor bırakamıyorum :(
Bana hikaye anlatma. 31 ocak gecesi sigaraya tekrar başlamış. aynı gece yanımda millet fosur fosur sigara içip kadehini kaldırarak sağlığınıza dediği zaman bende mukabelede bulunarak kadehimi sigarasız bir yeni yıla girişimin şerefine kaldırıyordum.
Hele senin gözünün önünde, herkesin sahip olmak için dünyaları verebileceği bir "fatih'in" varken sigarayı bırakma nedeni olarak. Sen bıraktığın sigaraya geri dönüyorsun. Git allahını seversen ya...:angry8: Senin yaptığın akıllı adam işi değil. Sana yeni bir öneride bulunacağım sigara paketinin üzerine fatihin resmini yapıştır. bakalım o zaman sigarayı yakabilecekmisin? Kal sağlıcakla diyeceğim ama sigarayla nereye kadar sağlıklı kalınırsa...:nono: :nono:

fa77
05-01-2006, 12:25
Bana hikaye anlatma. 31 ocak gecesi sigaraya tekrar başlamış. aynı gece yanımda millet fosur fosur sigara içip kadehini kaldırarak sağlığınıza dediği zaman bende mukabelede bulunarak kadehimi sigarasız bir yeni yıla girişimin şerefine kaldırıyordum.
Hele senin gözünün önünde, herkesin sahip olmak için dünyaları verebileceği bir "fatih'in" varken sigarayı bırakma nedeni olarak. Sen bıraktığın sigaraya geri dönüyorsun. Git allahını seversen ya...:angry8: Senin yaptığın akıllı adam işi değil. Sana yeni bir öneride bulunacağım sigara paketinin üzerine fatihin resmini yapıştır. bakalım o zaman sigarayı yakabilecekmisin? Kal sağlıcakla diyeceğim ama sigarayla nereye kadar sağlıklı kalınırsa...:nono: :nono:
bir kadeh içki 100 paket sigaraya bedeldir benden sana acizane bu bilgiyi vereyim babacım en azından ben sağlığına diyerek kadeh kaldırmıyorum
sigara konusuna gelince sen bırakmışsın mükkemmel bişi bu ama ben 1 sene içmedim 9 ay içmedim 3 ay içmedim 1 ay içmedim 1 hafta içmedim 3 gün içmedim 5 gün içmedim içmedim de içmedim ama olmuyor ben onu bıraksamda o beni bırakmıyor fatih konusuna gelince o babasını sigara içerken kesinlikle göremiyecek hatta kokusundan bile nefret edecek buda benim babalık vazifem :gift:
seni seviyorum babacım kal sağlıcakla:rotate1:

fiesta73
05-01-2006, 16:21
Senin galatasaraya olan katkını bilemem ama bu foruma yaptığın katkının yarısı kadar katkıyı okan koç galatasaraya yapsın biz şampiyon oluruz. tabii diğerleride ilk yarıdaki gibi yüreklerini sahaya yansıtırlarsa. sen bu foruma çok lazımsın.:praying: :praying:

fa77
05-01-2006, 16:27
ya sabahtan beri çay veren yok oğlum getir şurdan bi su baride üstüne bi bardak su içelim :)

okinava
05-01-2006, 23:14
eee cafemiz büyüdü ben bi acılı adana alayım artık yemek çeşitlerimiz de mevcuttur yalnız herzamanki üstümde para yok hesabı fiesta abinin hesabına yazın o bana kızmaz Only the registered members can see the link

musti57
06-01-2006, 12:07
eee cafemiz büyüdü ben bi acılı adana alayım artık yemek çeşitlerimiz de mevcuttur yalnız herzamanki üstümde para yok hesabı fiesta abinin hesabına yazın o bana kızmaz Only the registered members can see the link
Fiesta abiniz azıcık benim de gerçek ortamda abim olur. benide buraya o üye yapmıştı. dün bana telefon etti siteye gir yeni yazılımlar verildi diye önce giremedim üyeliğim silinmiş fakat sonra yeniden üye oldum ve girdim bir de baktım fiesta54 banlanmış. kendisiyle konuştşm ama sadece gülüyor. ne diyeyim o gülüyorsa bende gülerim.:laugh:

fa77
06-01-2006, 12:39
Fiesta abiniz azıcık benim de gerçek ortamda abim olur. benide buraya o üye yapmıştı. dün bana telefon etti siteye gir yeni yazılımlar verildi diye önce giremedim üyeliğim silinmiş fakat sonra yeniden üye oldum ve girdim bir de baktım fiesta54 banlanmış. kendisiyle konuştşm ama sadece gülüyor. ne diyeyim o gülüyorsa bende gülerim.:laugh:

kim banlanmış banlanan kimse yok yaw sen bi çay içte için ısınsın arkadaşım :gift:
sevgiler.....

alperyılmaz
06-01-2006, 12:43
kim banlanmış banlanan kimse yok yaw sen bi çay içte için ısınsın arkadaşım :gift:
sevgiler.....

faa77 arkadaşım bence sen bir cay iç hehheee

fa77
06-01-2006, 12:46
faa77 arkadaşım bence sen bir cay iç hehheee
nassı yani ya banned member yazmıyor :(

alperyılmaz
06-01-2006, 12:50

Only the registered members can see the link burada ok

musti57
06-01-2006, 12:57
sevgiler.....
arkadaşım fiesta54 banlandı ya ben onu söyledim. çay için ise sağol.beizim oraya da seni beklerim diyeceğim ama maalesef bizim cafe yok. kurunca seni davet ederim. tabii fiesta54 gibi fanatik değilsen gelirsin. iyi günler.:sunglasses2:

yealmax
06-01-2006, 13:39
bensiz banlanayım deme sakın:nono:

fiesta73
06-01-2006, 13:56
bensiz banlanayım deme sakın:nono:
selam canım nasılsın diye sormayacağım nasıl olduğunu biliyorum. merak etme sen. görüşmek dileğiyle kal sağlıcakla uçsuz bucaksız mavi ortamda.:victory:

Yaban Ali
06-01-2006, 15:20
bir kadeh içki 100 paket sigaraya bedeldir benden sana acizane bu bilgiyi vereyim babacım en azından ben sağlığına diyerek kadeh kaldırmıyorum
sigara konusuna gelince sen bırakmışsın mükkemmel bişi bu ama ben 1 sene içmedim 9 ay içmedim 3 ay içmedim 1 ay içmedim 1 hafta içmedim 3 gün içmedim 5 gün içmedim içmedim de içmedim ama olmuyor ben onu bıraksamda o beni bırakmıyor fatih konusuna gelince o babasını sigara içerken kesinlikle göremiyecek hatta kokusundan bile nefret edecek buda benim babalık vazifem :gift:
seni seviyorum babacım kal sağlıcakla:rotate1:
Sigara, içkiden daha zaralı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. İçkide zaralıdır ama sigara kadar değil. İkisi birlikte ise yok edicidirler..

CABBARİ
10-01-2006, 13:20
selamlar
varsa bir gsli arkadaşımdan bayram çayı alabilirim:)):
selametle..

umsado
10-01-2006, 13:43
selamlar
varsa bir gsli arkadaşımdan bayram çayı alabilirim:)):
selametle..

Elinsaf cabbari ya bırakta bayram günü adamlar tatil yapsınlar.Nöbetçi olarak senle ben yeteriz.

fa77
13-01-2006, 22:32
zift gibi bi çay lütfen bjk palasta pahlava yedimde anca keser :)

CABBARİ
14-01-2006, 11:10
selamlar aslan parçaları...
geçmiş bayramınız mubarek olsun....
selametle..

alperyılmaz
14-01-2006, 11:32
dondum br cay veren yokmu yahu hava cok soguk bir çay içelimde içimiz ısınsın....

CABBARİ
14-01-2006, 12:59
dondum br cay veren yokmu yahu hava cok soguk bir çay içelimde içimiz ısınsın....
olmazmı var tabi buyur:):)
selametle..

alperyılmaz
14-01-2006, 13:00
ooo abi ayıp oldu ama sagol cok üşümüştüm kusuruma bakmazsın inşallah hüüüüppp ohh içim ısındı...

CABBARİ
14-01-2006, 13:07
ooo abi ayıp oldu ama sagol cok üşümüştüm kusuruma bakmazsın inşallah hüüüüppp ohh içim ısındı...
yok canım sen yabancımısın afiyet olsun:)

Hakan Gül
14-01-2006, 13:09
ben fenerbahçeliyim ama cimbomlular misafirperverdir banada bi çay veririsiniz artık

alperyılmaz
14-01-2006, 13:10
olmaz mı buyur iç bizde herkese yer var otur gel ısınırsın bizim ortamımız sıcaktır buzları eritir hoş geldin...

Hakan Gül
14-01-2006, 13:11
olmaz mı buyur iç bizde herkese yer var otur gel ısınırsın bizim ortamımız sıcaktır buzları eritir hoş geldin...
aman abi zahmet etmeseydin ellerine sağlık zaten yakında bende cafe kuracam

alperyılmaz
14-01-2006, 13:25
rakip ha senin niye geldiğin şimdi anlaşıldı dekorumuza bakıyorsun değilmi senigidi seni... herşeyi yaparsın dekoru cafeyi ama bu sıcaklıgı bizim çaylarin tadını hiç bir yerde bulamazsın....

Hakan Gül
14-01-2006, 13:39
yok abi amacım taklitcilik değil sadece esinleniyorum hehehe:spying:

alperyılmaz
14-01-2006, 13:44
şaka şaka ac hakan yakışır sana serbest

fa77
15-01-2006, 01:39
cafe kanarya açılmış bi çay içelim dedik bayat çıktı gecenin bi vakti midemizi bozduk çekin şurdan aslan kanı bi çay

alperyılmaz
16-01-2006, 12:33
daha cafe yi acan olmamiş ocagı yakayım bari şimdi millet gelir...

Hakan Gül
16-01-2006, 12:38
cafe kanarya açılmış bi çay içelim dedik bayat çıktı gecenin bi vakti midemizi bozduk çekin şurdan aslan kanı bi çay
yaaw abi cafenin kötü reklamını yapma bizim çaylar daha güzel sen gel bi tadına bak belki cafeye ortakda olursun

fa77
16-01-2006, 13:21
yaaw abi cafenin kötü reklamını yapma bizim çaylar daha güzel sen gel bi tadına bak belki cafeye ortakda olursun

yok yok grip mırip bulaşır kalsın almıyayım nede olsa kanatlı takımsınız :spying: :spying: :spying: :spying: :spying: :victory:

Hakan Gül
16-01-2006, 13:22
yok yok grip mırip bulaşır kalsın almıyayım nede olsa kanatlı takımsınız :spying: :spying: :spying: :spying: :spying: :victory:
yok abi olurmu yok grip mrip hiç kanaryalarda grip çıktığını duydun mu sen :yes:

fa77
16-01-2006, 13:24
yok abi olurmu yok grip mrip hiç kanaryalarda grip çıktığını duydun mu sen :yes:

daha dün açlıktan binlerce kuş öldü yaw millet yem bile atmaz oldu sen gel boşver bizim çayımızı iç en kötü deli aslan hastalığı bulaşır :laugh:

Hakan Gül
16-01-2006, 13:26
daha dün açlıktan binlerce kuş öldü yaw millet yem bile atmaz oldu sen gel boşver bizim çayımızı iç en kötü deli aslan hastalığı bulaşır :laugh:
abi sen gel etme eyleme benim cafeye ortak ol gül gibi geçiniriz hasılatıda paylaşırız:bye bye:

fa77
16-01-2006, 13:28
abi sen gel etme eyleme benim cafeye ortak ol gül gibi geçiniriz hasılatıda paylaşırız:bye bye:
sen fenerli bi ortak bulsana yaw ben buranın gönül ortağıyım bizim parayla pulla işimiz olmaz :bananalama: :victory:

Hakan Gül
16-01-2006, 13:29
sen fenerli bi ortak bulsana yaw ben buranın gönül ortağıyım bizim parayla pulla işimiz olmaz :bananalama: :victory:
forumda fenerli yokki

fa77
16-01-2006, 13:32
forumda fenerli yokki

hah şunu bileydin dostum:spying: :victory: :spying:

Hakan Gül
16-01-2006, 13:34
hah şunu bileydin dostum:spying: :victory: :spying:
bikaç tane var ama onlarda ortada yok:( :( :(

CABBARİ
16-01-2006, 13:51
selamlar..
aslan parçaları nasıllar acaba?
selametle..

fa77
16-01-2006, 13:51
selamlar..
aslan parçaları nasıllar acaba?
selametle..

oooooooooo çekin cabbari beye bir çay :sunglasses2:

alperyılmaz
16-01-2006, 16:08
hakan hemen karamsarlığa düşme acılır işler ilk günler olur böyle şeyler...

fa77
16-01-2006, 16:10
ben bi çaydaha alayım ya canım çekti :)

lupi91
16-01-2006, 18:45
Cafe Nİz Hayirli Olsun Bana Da Bİr Çay Verİn İÇİm Isinsin

CABBARİ
16-01-2006, 18:46
Cafe Nİz Hayirli Olsun Bana Da Bİr Çay Verİn İÇİm Isinsin
aramıza hoşgeldiniz buyurun içiniz ısınsın..
sizdemi sarıkırmızı renklere gönül verenlerdensiniz??
selametle..

fa77
17-01-2006, 12:59
oooooof çay bitmiş
nescafeler benden buyrun yanında da birer diet etimek e biz zengin kulüp değiliz malum başkan burayada el attı galiba :( biz öyle baklava iskender dağıtamayız bunları yemek isteyen bjk palasa gitsin matrağa selamımı söylesin o sizi karşılar :)

fiesta73
22-01-2006, 14:32
Yuhhh olsun size emi başta fa77 olmak üzere tüm cim bomlular. iyiki yangın nedeniyle şuradan uzak kaldık. ocakçı kaçmış. yeni gelenin ise elinden çayu içilmezdi onuda ben kovdum. artık buraya erkek çaycı almak yok. aslan yattığı yerden belli oluyorsa buraya bayan eli değmeli o yüzden de yeni cafe müdireniz artık bayan. evet melek73 cafe sorumlusudur ve kendisi bir bayan çaycı bulacaktır. artık cafe cim bom sevgili melek73' ün ellerinde çok daha mükemmel bir hizmet verecektir. herkese hayırlı olsun...

yealmax
22-01-2006, 14:58
abi ben daha yeni geldim valla bakıyom sağa sola kımse yok neyse

ekestek91
22-01-2006, 16:51
bugunkü GaLaTaSaRaY maçında takımımıza basarılar dilememızın faydalı olmıyacağı kanaatındeyım
çünkü yeniceğımızı zaten bılıyorum
...

draculu45
22-01-2006, 22:30
merhaba tüm gs li arkadaslar bu aksam konya macını izlerken kahroldum ya bu memlekette adam gibi mac yönetecek hakem kalmadımı metin tokap önünde bir metre bile yok konyalı futbolcu topu elle kesiyor devam diyor yazıklar olsunbe sana bu düdüğü ve formayı giydiren camianın basındaki insanlara bir takımın hakkıyla bukadar oynanır ama kimsenin adını bilmediği genc yetenek aydın tüm engellemelere ragmen biz böyle atarız dercesine öyle bir gol attıki herkesi imrendirdi ayagına saglık be kardes yıkılmadık ayaktayız zalimlere ve hainlere karsi herkese saygılar sen sevdamsın be cim bomum

ekestek91
22-01-2006, 23:05
arkadaslar ben sonlara doğru bıraktım mac 0-0 mı 0-1 mı bıttı
cunku benım telefonuma konyaspor 0-1 galatasaray dedı
doğrumu acaba

ekestek91
22-01-2006, 23:07
tabii inşallah doğrudur
:((
...

umsado
22-01-2006, 23:08
tabii inşallah doğrudur
:((
...

Evet kardeşim doğru.Cimbom 1-0 yendi.Gol 90+2 genç Aydın.

fa77
23-01-2006, 10:48
ben acilen sahlep alayım iliklerime kadar dondum
melek73 neredesin cafenin yeni sorumlusu nerde bu yaw:(

ekestek91
23-01-2006, 14:23
arkadasım o nası bır hakemlık yonetmesı ımıs walla dıyer hakemlerın bu macı ızledıkten sonra hakemlık kokartlarını sokup atmaları lazım derım ben ...

ekestek91
23-01-2006, 14:24
ayrıca dunun serefıne bugunku caylar benden olsun fa77 sahlep soledım gelıyor ...

fiesta73
23-01-2006, 14:46
ayrıca dunun serefıne bugunku caylar benden olsun fa77 sahlep soledım gelıyor ...
hani bana...:nono: banada orta şekerli bir kahve söyle bakim.:sunglasses2:

tike®
24-01-2006, 11:36
yokmu şu soğukta sıcak bir çay ısmarlayacak :)

fa77
24-01-2006, 11:43
yokmu şu soğukta sıcak bir çay ısmarlayacak :)

ocakçı donmuş maalesef yok :(
ama gel ben sana boğaza nazır bi çay ısmarlıyayım :gift:

fiesta73
06-03-2006, 12:37
Hadi bakalım fa77, liderliğin şerefine açık bir çay lütfen. çarşambaya az kaldı fenerim nerde, kupada onu yenmezsem.... Ç I L D I R A C A Ğ I M...:praying: :praying: :praying:

reis1905
06-03-2006, 13:00
Bana da bir Cafe Crown lütfen... Fındıklı olsun...

fiesta73
06-03-2006, 13:37
Bana da bir Cafe Crown lütfen... Fındıklı olsun...
Finduğumuz bitmiştir. hafta sonu karadenize gidip 3 puan artı 3 çuval finduk alacağız. şimdilik ÜÇÜ bir arada ile idare ediver...:smiles10

fa77
06-03-2006, 15:34
Finduğumuz bitmiştir. hafta sonu karadenize gidip 3 puan artı 3 çuval finduk alacağız. şimdilik ÜÇÜ bir arada ile idare ediver...:smiles10

:smiles10 :hello: :smiles10 :hello: :smiles10 :hello: :pepper:

ekestek91
06-03-2006, 20:21
arkadaslar herkesın mesaj sayısı dusmus neden acaba??

reis1905
09-03-2006, 14:09
Kimse tahrikkar yazılar yazmazsa banlanmaz... burası hiçbir zaman sahipsiz olmadı olmayacak da...Sevgiler...

musti57
09-03-2006, 14:14
Kimse tahrikkar yazılar yazmazsa banlanmaz... burası hiçbir zaman sahipsiz olmadı olmayacak da...Sevgiler...

zamanında sende tahrikkar yazılar yazdığın için mi banlanmıştın. Ve tahrikkar yazı yazdığını ima ettiğin ve şu anda aramızda olmayıp seni savunan o kişiler yani fiesta ve fa77 sayesinde banın kalkmıştı ne çabuk unuttun reis1905. seni alkışlıyorum. çok vefalıymışsın...:clap2: :clap2: :clap2:

alperyılmaz
09-03-2006, 14:21
fazla ileri gidersen sende gideceksin şimdi o zmana kendine arka cıkacak birileirni arayacaksın demedi deme.....bak banlanacagını nasılda biliyorsun dostum "sonunu düşünen kahraman olamaz" bunu duymuşsundur senin sonun düşünüyorsun banlanacagını demekki senden de birşey olmaz.....

musti57
09-03-2006, 14:38
fazla ileri gidersen sende gideceksin şimdi o zmana kendine arka cıkacak birileirni arayacaksın demedi deme.....bak banlanacagını nasılda biliyorsun dostum "sonunu düşünen kahraman olamaz" bunu duymuşsundur senin sonun düşünüyorsun banlanacagını demekki senden de birşey olmaz.....
Valla sevgili kardeşim Ben seni kasdetmemiştim ama benim için sorun değil. her forumda banlanma nedenleri belirtilmiştir. burada da banlanma nedenleri belirtilmiştir. benim banlanmamı gerektirecek hiç bir hareketim olduğunu zannetmiyorum. :stop2: Ama sizler benimde bazıları gibi lay lay lom yaparak bu forumda mesaj yazmamı ve yöneticilere yaranabilmek için riyakarlık yapmamı istiyorsanız yanlış adam seçtiniz derim.:nono: Ben yüreğimden geçen ve doğruluğuna inandığım şeyleri kimseyi tehdit etmeden ve aşağılamadan söylerim. :sunglasses2: eğer bu bazılarını rahatsız edecek ve banlanma sebebi olacaksa sizin bileceğiniz iştir. :wave: :wave: :wave:

alperyılmaz
09-03-2006, 14:43
size yönetiçilere yaranın riyakarlık edin demiyoruz bir sürü üye var kendi halinde onlara neden cıkıp birşey demedik sen neden göze batıyorsun hiç düşündünmü?

eraslan
09-03-2006, 14:48
konu tartışma boyutuna geldiginden kapatılmıştır......sizde arkadaşım forum yönetiminde bulunan arkadaşlara karşı yazılarınıza dikkat edin...

Admin
09-03-2006, 16:13
musti57 savundugun kişiler forumdan ayrılma kararı alan kişilerdir.Bizmi yolladık zannediyorsunuz.Birileri giderken sizlerin teşfikini anlamıyoruım fiesta fa 77 sizin dostunuzsa neden onlara sormadınız forumdan neden ayrıldınız diye biz mi istedik ayrılmasını.Oh ne ala ayrılsınlar sonra arkadaş gurubuna bizim görevimiz yok desinler bu forum galasaray olmadanda devam eder.ben gitsem bile devam eder bunu lütfen kafanıza sokun...Foruma bazı seyleri ögrenipte gidin kimsenbin teşfiki ile burada hesap sormayın

Admin
09-03-2006, 16:16
Konu açılmıştır.....Birkaç kişi yüzünden rtük gibi konu kapatılamaz herkes heryerde haddini bilecektir.otubuste sigara içmek yasaksa forumdada kurallara uymak zorunlulugu vardır..İstemeyen Çıkış yap linki açıktır.Kimse kimseyi zorla tutmaz merak etmeyiniz...
:devilprv: :devilprv: :devilprv:
tekrar kolay gelsin

alperyılmaz
09-03-2006, 16:38
öyle yahu bir kişi için koskoca cafe kapanırmı buradan kaç kişi ekmek yiyor değilmi ama?

Neyse şimdi verin bakalım oradan birer cay serkan ve eraslan abinize içsinler agız tadıyla...

reis1905
09-03-2006, 17:22
zamanında sende tahrikkar yazılar yazdığın için mi banlanmıştın. Ve tahrikkar yazı yazdığını ima ettiğin ve şu anda aramızda olmayıp seni savunan o kişiler yani fiesta ve fa77 sayesinde banın kalkmıştı ne çabuk unuttun reis1905. seni alkışlıyorum. çok vefalıymışsın...:clap2: :clap2: :clap2:
Sayın musti, az önce fiesta73 ile görüştüm. Inanın bilmiyordum ben sizin alttaki mesajınızı fiesta73 ile olan bağınızı bilmediğimden yanlış yorumladım...

hey gidi ekestek91 hey. mesaj sayısının düşmesini soruyorsun. köşe başını tutumuş bir kaç çakal temizlenmediği sürece bırak mesaj sayısının düşmesini bu foruma yürekten katkı koyan fiesta73 ve fa77 gibi "adam gibi adam" insanların yanısıra daha kimler forumdan düşecek göreceğiz. Göreceğiz dediğime bakma sen. o ruhunu sanal bir payeye satmış çakallardan biri gelip beni banlayacağına göre ben görmeyebilirim. Üç gündür buraya kimsenin uğramamasından galatasaray bölümünün ne kadar sahipsiz kaldığını görmek için kahin olmaya gerek yok.

Fiesta abimle birkaç zamandır görüşmediğimden olup bitenlerden de bihaberdim. Kendisinin ne karar aldığını az önce kedisinden duydum. Bilmiyordum... Bu yüzden tahrik amacı ile yazdığınızı düşünerek SIZI kastederek

şeklinde yazdım. Bu sefer de siz beni yanlış anlamış bunları sevgili fiesta73 ve sevgili fa77 için yazdığımı düşünmüşsünüz ne yazık ki ve

zamanında sende tahrikkar yazılar yazdığın için mi banlanmıştın. Ve tahrikkar yazı yazdığını ima ettiğin ve şu anda aramızda olmayıp seni savunan o kişiler yani fiesta ve fa77 sayesinde banın kalkmıştı ne çabuk unuttun reis1905. seni alkışlıyorum. çok vefalıymışsın...

demişsiniz...

Fiesta73 ve fa77 benim çok sevdiğim kimselerdir... Gördüğünüz gibi olay tamamen talihsiz bir şekilde gelişen bir yanlış anlaşılma hadisesidir... Siz de beni çok iyi tanımadığınızdan olsa gerek benim bu iki saygıdeğer insan için bu şekilde ASLA yazmayacağımı düşünememişsiniz... Umarım aramızdaki yanlış anlaşılmayı aşmışızdır. Tekrar özür dileyerek saygılarımı sunuyorum...