PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TÜm SÜpersat Forum Aİlesİ Ve Üyeler

salih333
28-07-2006, 00:11
tarantino arkadaşıma cevap

sayın tarantino nickli arkadaşım isminizi bilmiyorum ama
açtığım konu sizin tarafınızdan kapatılmış ewt ben cococalo denen markayı karalıyorum nedeni açık side gözlerinizle gördünüz
ikincisi ben büyük harfle yazmanın bağırmak anlamına geldiğini bilmiyordum dikkat çek sin diye büyük harfle yazdım side bilirsiniz ki türkçede dikkat çekmek için büyük harfle yazılır fakat forumlarda bağırmak anlamında olduğunu bilmiyordum ve bu anlamda anlaşıldıysa sayın
ertex74 ten özürdiliyorum
silere şunu söylüyorum cocacola grubunun yaptıklarını side gözlerinizle gördünüz cocacola nedir yahudidir sizde biliyosunuz bunu neden karalamayayım bu markayı
söylermisiniz bakınız resimlerdeki o küçücük kundakta sarılı çacukların kafaları yok paramparça
o firmanın reklamını yapsam dahamı hoş olacaktı ki
sevgili kardeşim ben insanları bilinçlendirmek için açtım bu konyu marka karalamak için değil
forumda bakıyorum ki goldmaster,next firmalarının reklamı yapılıyor
ben cocacola dene markayı haksız yeremi karalıyorum elinizi vicdanınıza koyup bi düşünün derim
sizden bir isteğim daha var açtığım konu kilitlenmiştir
ben o konuyu israilin katlettiği insanlara lübnana destek olunması için açtım sizin bu konuyu neden kapattığınızı
anlamış değilim cocacola denen firmayı boykot etmek
süpersatforuma ne derece zarar verirki........
cocacolo firmasını boykot etmek, suçsa sizin formunuzda beni forumdan silebilirsiniz çünki ben bunu
orada katledilen insanlara destek amacıyla açtım
bu forumda müslüman kardşlerimizin olduğuna göre
konuyu lütfen açın destek olun olun derim
değerli müslüman kardeşlerim bu firmanın mallarını kesinlikle kullanmayınız içtiğiniz,yediğiniz,kullandığınız herşey lübnanda daha fazla müslüman kanı akıtacaktır bunu kesinlikle unutmayınız
tüm süpersatforum admin yönetici kardeşlerime sesleniyorum!!!!!
''ALLAH IN RIZASI İÇİN KONUYU AÇIN DESTEK OLUN''
SAYGILAR SUNARIM

Nakkus
28-07-2006, 02:33
1-Forum kuarallarını okumuş olsaydınız *KURAL 7Mesaj yazarken büyük Harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. büyük harfle yazmanın bağırmak anlamına geldiğini anlardınız.

2-Yine forum kurallarını okumuş olsaydınız *KURAL 5Kişisel tartışma ve fikirler PM ile yapılmalıdır. Bu tip yazışmalar ortalıkta ve görünür başlıklar altında yapıldığı takdirde ilgili başlık kapatılır ve konu devam edemez. tekrar konu açmazdınız..

3-Ve yine forum kurallarını okumuş olsaydınız *KURAL 10Üye olurken ahlaksız isim seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılaryazmak, Reklam yapmak yasaktır. forumda hangi amaçla olursa olsun marka reklamı ve karalamanın yasak olduğunu öğrenirdiniz..Hiç bir markanın reklamı bize birşey kazandırmaz söz konusu markanın boykot edilmesi bize zarar veremez bu amaçlarla süpersatforum hiç bir şekilde kullanılamaz.Boykotunuzu başka platformlarda yapın yeri burası hiç değil..

destek istemişsiniz daha önce açtığınız konu burda var ve açık Only the registered members can see the link isteyen forum kuralları dahilinde istediğini yazar..ve kapatılan konu bir daha hiç bir şekilde açılamaz..

KONU KAPANMIŞTIR..!