PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atv SOMALİ'YE YARDIM GECESİ'NDE ŞOK TELEFON BAĞLANTISI

Editor
20-08-2011, 01:51
Şu sıralarda Atv'de yayınlanan Somali'ye yardım Gecesi'nde şok telefon bağlantısı yaşandı. İşte ayrıntılar...

Şu sıralarda devam eden Müge Anlı ve Cem Öğretir'in sunduğu Somali'ye yardım gecesi'nde sanatçı Cemal Hünal'a gelen bir telefon bağlantısı canlı yayında şok etkisi yarattı.

Cemal Hünal'ın uyarısı ile canlı yayına alınan telefonun diğer ucundaki Ece isimli izleyici rekor bağış yapacağını söyleyerek herkesi atlattı. Canlı yayına bağlanan Ece isimli izleyici Somali'de deniz korsanları tarafından alıkonulan üç Türk denizciden birisinin akrabası olduğunu belirtti, üç türk denizcinin akıbetlerinin ne olacağını soran izleyici, Somaliye yapılan yardımın yanı sıra esir alınan denizcilerimize gösterilen ilgisizlikten yakındı ve AKP'li bakanlarla ilgili konuşmaya başlayınca birden yayından alındı ve stüdyoda soğuk rüzgarlar esti.

KAYNAK MEDYATAVA

aliharbiye
20-08-2011, 09:31
daha bir sürü yanlışlık söz konusu bir başka örnekte ben vermek istiyorum şu hatay sınırında yaşayan vatan hainleri suriyeliler. onları korumak için giden polisleri dövüyorlar onlara bakmaya giden doktorlara abese iştigal hareketlerde bulunuyorlar, ve öğle bir şekilde nazlandırıyorlarki hiç sormayın, her yarım saatte bir iki ambulans seri bir şekilde hastahaneye kaldırıyor, sorunları neymiş kimilerinin aknesi var kimileri estetik yaptırmak istiyor bir sürü abuk subuk konu, yanii demek istediğim özellikle şu suriyeliler için bu vatan hainlerine bakılacağı yerde TC. çalışan işçilerin maaşları yükseltilse daha iii olmazmı en azından insanlarımız insan gibi yaşadıklarını hissederler,neyse ben afrikaya yardım yapılmasın demiyorum taabikii bütün dünya insanlarına yardım yapılsın yapılmasın değil ama başka ülkelere yardım yapalım derken ülkemizin insanını unutmayalım saygılarımla aliharbiye.

CABBARİ
20-08-2011, 11:30
haklılık payı olabilir ama orası yeri değil

MUTAF
20-08-2011, 12:04
sesini duyurmuştur inşallah yetkili merciilere..