PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sever sorunu

senyore
25-08-2011, 13:12
beyler dune kadar calisan medialink cihazim tatil den geri geldigimde calismiyordu fisini cekip taktim yayin yoktu server bilgilerine baktim silinmis bende server bilgilerini girdim ve calisti bir muddet sonra cihaz kilitledi tekrar fisi cektim taktim ve yayin yoktu yine server bilgilerine baktim silinmis oldugunu gordum tekrar girdim ve kaydettim sonra fisi cekip taktim baktim yine silinmis bir bilgisi olan varmi birde bu kilitlenme neden oluyordur:mad2:

apetunya
25-08-2011, 17:56
beyler dune kadar calisan medialink cihazim tatil den geri geldigimde calismiyordu fisini cekip taktim yayin yoktu server bilgilerine baktim silinmis bende server bilgilerini girdim ve calisti bir muddet sonra cihaz kilitledi tekrar fisi cektim taktim ve yayin yoktu yine server bilgilerine baktim silinmis oldugunu gordum tekrar girdim ve kaydettim sonra fisi cekip taktim baktim yine silinmis bir bilgisi olan varmi birde bu kilitlenme neden oluyordur:mad2:

bu linkten/ Download kmelere kars kurtarma rar (Only the registered members can see the link) kurtarma yazılımını at usb bellek ile cihazın enson version yazılımını güncelle fabrika ayarlarına dön uydu ve kanal kurulumlarını yap srverini kaydet düzelecektir arkadasım

ali muştu
31-08-2011, 17:54
iyi bayramlar arkadaslar benim cihazıma server bilgilerini girdigim halde calışmadı server acaba sorun ne olabilir 3 4 ayrı server denedim olumsuz elle de denememe ragmen olmadı