PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lugano? denen adam bu işte

zekı62
02-09-2011, 15:04
Uruguaylı oyuncunun sözleri kafa karıştırdı..

Only the registered members can see the link

Fransa basınına konuşan yıldız futbolcu,

“Bu benim için mükemmel bir tecrübe. PSG ile kupalar, şampiyonluklar kazanıp gidebildiğim kadar ileri gitmek istiyorum. PSG’nin büyük hedeflerinin olması beni buraya çeken sebeplerden biri. Bu kulüp öncelikli olarak Fransa şampiyonluğu olmak üzere bir çok kupaya talip. Avrupa’daki hedeflerimizden bahsetmeye bile gerek yok. Her alanda yarışan bir kulübün parçası olmak, kariyerimdeki bir eksiklikti” dedi.

Fenerbahçe veliefendide mi yarışıyordu ey lugano denen adam..:bangin:

Lugano’nun bu sözleri ister istemez kafalarda, “Fenerbahçe her alanda yarışmıyor muydu?” sorusunu oluşturdu.

demir2768
02-09-2011, 15:37
herkes kendi işine baksın başka takım ve futbolcular hakkında yorum yapmasın lütfen

CABBARİ
02-09-2011, 16:04
Bana göre türkiyeye gelen en cirkef yabancı oyunculardan biriydi

asef
02-09-2011, 16:26
Bana göre türkiyeye gelen en cirkef yabancı oyunculardan biriydi
+1
Sana aynen katılıyorum.

zekı62
02-09-2011, 16:46
herkes kendi işine baksın başka takım ve futbolcular hakkında yorum yapmasın lütfen

niyekiiiii kardeş ! bu herifi omuzlarda göndermedinizmi.

bulletfromhell
02-09-2011, 16:58
adam kurnazın önde gideni..çok değil 1 sezon önce fener den daha fazla para koparmak için menajeriyle beraber lazio geyiğini piyasaya sürmemişmiydi...

sedatmart
02-09-2011, 18:41
feneri yorumlamsın fenerlilerden başkası herkes İŞİNE BAKSIN anlamdınız galibaaaa....

veyselbakan
02-09-2011, 19:01
herkes istediği kulüple ve istediği futbolcularla ilgili yorumunu yapar katılırsın veya katılmassın ama bu formda kimse kimseye racon keser gibi ne yapması gerektiğini yazamaz mesajlarınızı yazarken birbirinize saygılı olun!!!!

ESES-58
02-09-2011, 19:05
ne demişkide vay falan çekiyorsunuz.yani sahibi değişmiş hedef büyütmüş bir takıma transfer olmuş onlara hoş gelen hedef belirten bir açıklama.yoksa gitmişte fener şöyle türkiye ve türk futbolu böyle diye karalamamı yapmış.ya bırakın bunları herhal yorum yapanların yorumsuzluktan canı sıkılmışki böyle bir konu açılmış.kafa yorulacak şeylere adile teyzeden masallar,boş şeylerede vay falan filan. gereksiz.

umut55
02-09-2011, 19:09
bence en iyi futbolculardan biriydi.çirkefliğine gelince hakemler ,izin veriyorduki çirkeflik yapıyordu

demir2768
02-09-2011, 19:30
+1
Sana aynen katılıyorum.

çirkef olabilir ama türk futbolcularınada saygımız var siz hangi futbolcunun gözlerinde o hırsı o istegi gördünüz futbol sert oyundur biz köyde top oynarken dahi amcamın oglunun kolunun kırıldıgını gördüm

tanju_aydin
03-09-2011, 00:11
sana sonuna kadar katılıyorum cabbari kardeş

zekı62
03-09-2011, 12:32
ne demişkide vay falan çekiyorsunuz.yani sahibi değişmiş hedef büyütmüş bir takıma transfer olmuş onlara hoş gelen hedef belirten bir açıklama.yoksa gitmişte fener şöyle türkiye ve türk futbolu böyle diye karalamamı yapmış.ya bırakın bunları herhal yorum yapanların yorumsuzluktan canı sıkılmışki böyle bir konu açılmış.kafa yorulacak şeylere adile teyzeden masallar,boş şeylerede vay falan filan. gereksiz.

eses kardeş canımız filan sıkılıp konu açmıyoruz ;anlamadığımız şeyler olursa yorumcu babalardan ??sizlden yorum bekliyoruz

mesela demişki : Her alanda yarışan bir kulüb kariyerimdeki bir eksiklikti bizde diyoruz ki acaba fb hangi alanda yarışıyordu.

uydu3405
03-09-2011, 12:57
adam yeni takımında yeni övgüler yağdırıcak kariyerini övücek sözler söyleyecek bence bu konuşmada ne FENERBAHÇE takımına nede türkiye ye kötü bir şey söylemiş değil di bu yazı sadece ve sadece FENERBAHÇE lileri kızdırmak için yazılmış bir yazı boş verin sayın fenerbahçeliler

ESES-58
03-09-2011, 13:49
eses kardeş canımız filan sıkılıp konu açmıyoruz ;anlamadığımız şeyler olursa yorumcu babalardan ??sizlden yorum bekliyoruz

mesela demişki : Her alanda yarışan bir kulüb kariyerimdeki bir eksiklikti bizde diyoruz ki acaba fb hangi alanda yarışıyordu.

zeki kardeş senin açtığın konuya sözüm yok haber niteliğinde,ben yapılan yorumlara bakınca öyle yazdım.yani bu konu haber özelliği taşıyor ama yorumlar havanda su dövmek gibi yani gerksiz.zaten bir iki etki tepki oluşmuş.

CABBARİ
03-09-2011, 15:11
futbolculugu tartışılmaz kaliteli ama oynadıgı tarz rsmen cirkeflik

ASİL
03-09-2011, 15:39
adam yeni takımında yeni övgüler yağdırıcak kariyerini övücek sözler söyleyecek bence bu konuşmada ne FENERBAHÇE takımına nede türkiye ye kötü bir şey söylemiş değil di bu yazı sadece ve sadece FENERBAHÇE lileri kızdırmak için yazılmış bir yazı boş verin sayın fenerbahçeliler

aynen katılıyorum medyamızın üstüne dünyada yok yabancıların açıklamalarının çarpıtıldığını biz çok kez gördük ayrıca neden böyle bir açıklama yapsın 5sezon formasını giydiği takımı neden kötülesin

MUTAF
03-09-2011, 16:06
Futbolcu olarak çok iyi. ama karakter ofsayt.
anca film artisi olur futbolcu olmasa.. Tip öyle görünüyor..

ASİL
03-09-2011, 16:34
artist olsa bu kadar populer olamazdı baksanıza adam gitti ama namı hala devam ediyor karakter olarak en azından bilika gibi tünel kazmıyor buda sevindirici tarafı bakalım fransada kaç maç oynayabilecek türkiyedeki gibi oynarsa

veyselbakan
03-09-2011, 17:13
çok hırslı top oynuyor bunu kimse inkar etmesin futbolculuğuna kimsenin laf edeceğini zannetmiyorum giydiği formayı sonuna kadar terletiyor ve hakkını veriyor ama sahada inanılmaz agresif ve hakemle oynamayı çok seviyor birebir mücadelelerde top kaptırırsa rakibi sakatlama pahasına topa müdahale ediyor!!!