PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emir Preldziç'ten şok açıklama

zekı62
08-09-2011, 17:14
emir Preldziç, Sloven basınına konuştu: Türkler beni zorladı. Ben esasında oynamak istemiyordum
Emir Preldziç'ten şok açıklama

12 Dev Adam'ın Bosna-Hersek ve Slovenya pasaportlarına da sahip oyuncusu Emir Preldziç, Sloven basınına ilginç açıklamalar yaptı. Preldziç, Türkiye Milli Takımı'nda Türk pasaportunu kaybetmemek için oynadığını söyledi.

Eurosport Türkiye'nin haberine göre mir Preldziç, Sloven basınına konuştu: Türkler beni zorladı. Ben esasında oynamak istemiyordum
Emir Preldziç'ten şok açıklama
İSTANBUL - 12 Dev Adam'ın Bosna-Hersek ve Slovenya pasaportlarına da sahip oyuncusu Emir Preldziç, Sloven basınına ilginç açıklamalar yaptı. Preldziç, Türkiye Milli Takımı'nda Türk pasaportunu kaybetmemek için oynadığını söyledi.

Eurosport Türkiye'nin haberine göre Preldziç, Neden genç milli seviyesinde forma giydiği Slovenya'yı değil de Türkiye'yi tercih ettiği sorusuna, "Neden Slovenya için oynamadığımı biliyorsunuz. Türkler beni kendi milli takımlarında oynamaya zorladı. Fenerbahçe'de Türk pasaportuyla oynayabilmem için milli takımda oynamam gerekti. Aslında ben herhangi bir milli takımda oynamak istemiyordum." cevabını verdi.

"Takımın beni bu kadar iyi karşılayacağını tahmin etmiyordum. Burada çok oyuncu tanıyordum, bu uyum sağlamamı kolaylaştırdı. Senelerdir onlarla oynuyor gibiyim." diyen genç oyuncu milli takımın hedefinin bir sır olmadığını, ilk beş ve Olimpiyat vizesi istediklerini, 12 Dev Adam'ın çeyrek finale çıkacağına da inandığını sözlerine ekledi.

, Neden genç milli seviyesinde forma giydiği Slovenya'yı değil de Türkiye'yi tercih ettiği sorusuna, "Neden Slovenya için oynamadığımı biliyorsunuz. Türkler beni kendi milli takımlarında oynamaya zorladı. Fenerbahçe'de Türk pasaportuyla oynayabilmem için milli takımda oynamam gerekti. Aslında ben herhangi bir milli takımda oynamak istemiyordum." cevabını verdi.

"Takımın beni bu kadar iyi karşılayacağını tahmin etmiyordum. Burada çok oyuncu tanıyordum, bu uyum sağlamamı kolaylaştırdı. Senelerdir onlarla oynuyor gibiyim." diyen genç oyuncu milli takımın hedefinin bir sır olmadığını, ilk beş ve Olimpiyat vizesi istediklerini, 12 Dev Adam'ın çeyrek finale çıkacağına da inandığını sözlerine ekledi.

ister oyna ister oynama:common001: mir pirr pinihç Preldziç, nesin arkadaş bizim çoçuklar senden çok yüzlerce hidayetler,ahmet,mehmetler var efendi