PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : neyin peşindesiniz?

veyselbakan
12-09-2011, 22:37
Büyük kapak!
Galatasaray Kulübü, Hürriyet Gazetesi'nin internet sitesinde yer alan, "UEFA'dan Galatasaray'a mektup" haberini yalanladı.
12 Eylül 2011 Pazartesi - 19:14
Webaslan.com
Only the registered members can see the link

Galatasaray (Only the registered members can see the link)'ın İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Only the registered members can see the link)'a 2-0 kaybederek sezona kötü bir başlangıç yapmasının ardından çeşitli basın (Only the registered members can see the link) kuruluşları tarafından spekülatif, yıpratıcı haberler arka arkaya gelmeye devam ediyor.

Bugün Hürriyet Gazetesi'nin internet sitesinde Galatasaray (Only the registered members can see the link)'ın borçlarından dolayı UEFA tarafından bir mektup aldığı ve sarı-kırmızılı takımın önümüzdeki sezon Avrupa (Only the registered members can see the link)'ya gitmesinin tehlikede olduğu iddia edilmişti.
Galatasaray (Only the registered members can see the link) Kulübü konu hakkında yaptığı açıklamada, bu haberin asılsız olduğunu duyurdu. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı; "Bugün bazı internet sitelerinde yer alana bir haberde, UEFA Mali Denetim Kurulu Bürosu tarafından bir uyarı mektubunun tarafımıza ulaştırıldığı belirtilmiştir. Haberin içeriğinde yer alan tüm detaylar asılsızdır.
Kulübümüze ya da konuyla ilgili görüşünü aldığımız Türkiye (Only the registered members can see the link) Futbol (Only the registered members can see the link) Federasyonu’na UEFA’nın herhangi bir organı tarafından uyarı niteliği taşıyan bir yazı gönderilmemiştir. UEFA birimleri de böyle bir durumun söz konusu olmadığını kulübümüze teyiden bildirmiştir. Ayrıca, söz konusu haberin detaylarında iddia edilen rakamların da gerçekle hiçbir ilişkisi yoktur.
Kamuoyunu bilgilendirme amacı taşımayan, bu bağlamda maksadının da ne olduğu belli olmayan söz konusu habere kamuoyunun itibar etmemesini dileriz."

uydu3405
12-09-2011, 22:40
galatasaray ın UEFA ya gidememesi borçları yüzünden olmayacak ki zaten olsa olsa gidebilecek puan toplayamayacakları için gidemeyeceklerdir

MUTAF
12-09-2011, 23:15
Bu haberi ilk okudugumda zaten, daha dogrusu okumaya baslarken bıraktım. Okumadım.
saçma bi haberdi zaten.. Böyle bişeyin haberi komik...

realraven
12-09-2011, 23:17
üzülerek katılıyorum