PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sky modül fail hatası

okannn28
01-08-2006, 23:34
--------------------------------------------------------------------------------

sunny 1030 dci sky kullanıyorum.sabahleyin çalışmakta olan cihaz akşam av hatası vermeye başladı cihaz arkadan anahtardan kapalı olarak bıraktım.Modül güncelleme bölümünde flash yazımı sırasında fail hatası çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim.

Kup230 Engineer Patched ile BL_618v0_conv yüklememe rağmen hala sorun devam ediyor bir akıl verecek olan varmı

draculu45
06-08-2006, 23:25
--------------------------------------------------------------------------------

sunny 1030 dci sky kullanıyorum.sabahleyin çalışmakta olan cihaz akşam av hatası vermeye başladı cihaz arkadan anahtardan kapalı olarak bıraktım.Modül güncelleme bölümünde flash yazımı sırasında fail hatası çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim.

Kup230 Engineer Patched ile BL_618v0_conv yüklememe rağmen hala sorun devam ediyor bir akıl verecek olan varmı peki cihaz calışıyormu modül güncellemesini yaparkenmi fail veriyor yoksa emu atarkenmi modül güncellemede cihazın icindeki flaştaki yazı ne yazıyor rd2 ım veya rc2 mi yazıyor acık yazarsan belki bilgi veririz saygılarımla

okannn28
09-08-2006, 23:03
Sorun Çözülmüştür ;

:BEnim başıma gelen diğer arkadaşların başına gelirse bilgileri olsun

Cihaz çalışıyor yalnı9z kanallarda no_av hatası veriyordu emu atarken herhangi bir sorun yok son yazılım yüklenebiliyor 212 den 619 kadar tüm flashları yükledim olmadı modül söktüm ve fabrikaya gönderdim rc cipte arıza varmış onu değiştiriyorlar.Bu arada cihaz yine çalışıyor modül iptal ederek devam ediyor size tavsiyem eğer bilginiz var işe cihaza küçük bir fan takın sıcaktan kaynaklanmış.Daha önce vardı şimdi çıkardığıma pişman oldum...

mehmet1982
31-08-2006, 16:41
softcam atarken FAIL hatasını çözebilen varmı?

deli olacam okumadıgım mesaj kalmadı, bir türlü başlatamıyorum softcam atmayı. makina 12.03.A5; btm yükledim olmadı, bin yükledim olmadı, kaona ve sunnyye çevirdim olmadı, kablosunu kontrol ettim fazlalık yok, bütün loaderleri denedim gene olmadı, *** editörlerin hepsini denedim gene olmadı!

Napacam ben miller tıkır tıkır atıyo biz elle giriyoz. bunu çözen arkadaş varsa lütfen yardımcı olsun...

Teşekkürler...