PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : atlanta kanal listesini black patner e yükleme

callofduty
21-09-2011, 11:59
atlanta cihazla hazırlanan kanal listesini medialik black patner e yükleyebilirmiyiz...hazır kanal listeleri (black patner için) hoşuma gitmedi.atlantanın kanal listesini yükleyemedim.birde türksat diger uydulara göre en aşagıda kalıyor listesi 1. sıraya çekilebiliyormu.

apetunya
21-09-2011, 13:57
atlanta cihazla hazırlanan kanal listesini medialik black patner e yükleyebilirmiyiz...hazır kanal listeleri (black patner için) hoşuma gitmedi.atlantanın kanal listesini yükleyemedim.birde türksat diger uydulara göre en aşagıda kalıyor listesi 1. sıraya çekilebiliyormu.

tavsiye etmem cihazında sorun çıkabilir bu adresten senin istediğin gibi kana listesini alabilirsin 4 uydulu kanal listesi 42-13-7univ-19 - Upload.gen.tr (Only the registered members can see the link)

yada bu adresten alabilirsin bp kendi sitesi Only the registered members can see the link

ceranimo
12-12-2011, 23:53
ben beceremedim atlantanın kanal listesini medialinke yüklemeyi atlanta da çok güzel güncel kanal listeleri var becerebilen varmı ?

adem53
01-01-2012, 20:21
teşekkürler