PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Demet'le daha evlenmem'

kaptan-8
14-10-2011, 07:28
Only the registered members can see the link Demet Akalın'la yaşadığı fırtınalı aşk sonrası yollarını ayıran Önder Bekensir aşklarıının neden bittiğini anlattı.

Demet Akalın'ın 2 yıl fırtınalı bir aşk ve evlilik yaşadığı Önder Bekensir, '2. Sayfa' programında nasıl bir ilişki yaşadıklarını anlattı. Önder Bekensir, "Birbirinizden ayrılıp başkalarıyla flört ediyor, sonra yeniden birleşiyordunuz. Bunu nasıl kaldırıyordunuz?" sorusuna şu cevabı verdi:

"Yaşadıklarımızı sıfırlayıp devam ediyorduk. Ben 20 yaşımdan 33'e kadar Amerika'da yaşadım. Klasik Türk erkeği gibi düşünüp hareket etmem. Daha modern biriyim. Demet'le bir araya geldiğimde geçmişi unutuyorduk."

Önder Bekensir, "Ben evlilik ve çocuk istedim. Demet de bunu yapamayacağını söyledi. Zaten güvenim ve sevgim kalmamıştı. Ayrıldık. Demet'i hiç aldatmadım. Geçen Temmuz'da Çeşme'de Sinem Orhon'la görüntülendiğimde de ilişkimiz bitmişti. Yani ihanet yoktu. Demet arayıp 'evlilik' teklif etse bile cevabım 'Hayır' olacak. İnsan ölünün arkasından bile yas tutuyor. Ben ayrılıktan sonra üzüntüden evden çıkamazken tatsız şeyler oldu işte" dedi.

Rotahaber