PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : işte kaddafinin linç edilme görüntüleri

muslum-baba
22-10-2011, 00:40
Yasarken, iktidarken elini öp, emperyalistlerin yardimyla eline gectigtinde adamin kafasini tasla ez, sonrada "Allahu Ekber" de.. Bir diktator 'dahi' olsayda bu sekilde "kaleşce" seref, namus, onur ve hasiyet gibi kavramlardan yoksun NATO'nun parali askerleri tarafindan linç edilmeyi hak etmiyordu.. Bak ne diyor ölmeden biraz önce ""Bana yaptığınız haramdır, siz günah işliyorsunuz evlatlarım ben sizin babanızım, bu olamaz haram nedir bilmiyorsunuz?" Ve bu söz ustune 20'li yaslarda bir genc elindeki taşı kafasina vuruyor. Kafasindan kanlar fiskiriyor. O halen "haramdir bu" diyor. Sonra bir digeri Kaddafi'nin 1970"te eşi Safiye tarafindan alınan yuzugu çalıyor ondan.. Bir digeri arkadasına ogut veriyor "sakin kaybetme bu yuzugu en az 1 milyon dolara satarsin" diyor.. Yuzugu alanda sanki bir sifreymis gibi "Allahu Ekber" diyor.. Sonrada tokatliyorlar, sopa sokuyorlar, kafasini tasla eziyorlar. Iste NATO o ul***e girdi ve katletti. Diktator degil, dunyanin en alcak malukati bile bu sekilde kallesce acili bir ölumu hak etmiyordu.. çok ararsınız bu adamı nasıl saddamı ırak ararsa şimdi kaldınız amarikanın eline rahat edersiniz şerefsiz köpekler bunlara açımaya gelmez arkadaşlar..

uiPemO2GzDE

headend
22-10-2011, 00:54
müslümanım diye geçinen şerefsizler ..müslümanmış ne müslümanı ya ..ALLAH aşkına satılmışköpekler kendi VATANINI amerika denen şerefsiz bir millete satanlar ..çok degil 1 yıla varmadan bunlaramerikayıda lanet yagdırır ona köpeklik yaptıkları halde ..

muslum-baba
22-10-2011, 01:02
adam 40 sene hizmet veriyor müslumanım diye geçiniller şerefsiz insanlar bu yapılırmı adama yazık günah saddamıda böyle yaptılar yok ettiler şimdi kaldınızmı amerikanın eline satılmış insanlar !! bi biz yapamıyoruz bebek katiline !!

elektronik1
22-10-2011, 01:12
yazıklar olsun bunlara insanliga sıgmaz müslümanlıga hele hiç işte yaptıkları bu şerefsizlikten dolayı hiç bir zaman ayakta kalamıyacaklar ALLAH cezalarını verecek biliyormusunuz arkadaşlar teröre destek vermeyen tek adamdı yazık çok yazık...

kral3147
22-10-2011, 13:22
bunlar ne zaman ah diyecekler biliyormusunuz saddam düştüğünde milletin sevinçlerini gördünüz demokrasi özgürlük geldi dediler sonra eşlerin çocuklarını kendi gözleri önünde hamile biraktılar şimdide libya bu yolda ama iş işten geçmiş olacak allah libyayı helak etsin amerika natoyu kendi başkanlarına seçtikleri için

semiheroglan
22-10-2011, 13:51
ben gerçek olduğuna inanmıyorum...