PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurban Bayramında D-Smart kanalları tüm üyelere hediye

cilginizmirli
05-11-2011, 00:34
D-Smartın facebook sayfasında bu bilgi var.Aslında d-smartın klasik uygulamalarından biri bu bayramda geçerli.Bazı arkadaşlar türksatta da açık olacağını söylüyor.Ancak ben pazar sabahını beklemeyi uygun görüyorum.Yanlış bilgi vermemek adına.Tüm arkadaşlara şimdiden iyi bayramlar.

yildo
05-11-2011, 11:12
d smartin bayram hediyesi guzel bir uygulama dt yapsin dsmarti ornek alipta

ali muştu
05-11-2011, 12:29
4 gün iyi reklam olur dsmart için :D

cilginizmirli
06-11-2011, 01:33
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) url=Only the registered members can see the link]Only the registered members can see the link[/url] url=Only the registered members can see the link]Only the registered members can see the link[/url] Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Arkadaşlar saat 00.00 itibariyle d-smartın bayram hediyesi devreye girmiştir.Tüm d-smart aboneleri 4 gün boyunca paket sahibi olmadan d-smartın ****** kanalları hariç tüm kanalları ücretsiz izleyebilirler.Daha önce ifade ettiğim gibi türksat uyduda kanallar şifresiz değildir.Şifreli kanal yazan kanal modülü cihaza takmadan d-smart kanalları şifresiz mi diye yaptığım uygulamadır.Modülü taktıktan sonra full paket kanallarını resimlerden de anlayacağınız gibi izleyebiliyorum.