PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ****** Nedir?...

anthony99
12-08-2006, 18:21
Yavşağın ne demek olduğunu bilen varmı arkadaşlar.işte siz bir ******..Only the registered members can see the link

Yaban Ali
12-08-2006, 22:58
kelime anlamı bit yavrusudur. oda bite pek penzemiyor.

Admin
12-08-2006, 23:00
Bencede yaban ali

anthony99
14-08-2006, 13:39
kelime anlamı bit yavrusudur. oda bite pek penzemiyor.

Ama üstatım tezat enteresan ki enteresan olmasa tezat olmaz. bence ordakinin görüntüsünden çok yaptığı davranış ön planda ve sorunun cevabı bence tam yerine oturmuş yanılıyormuyum yoksa.:49:

idiye
14-08-2006, 14:14
Selam

Ümümiyetle Türk erkek insanina yakismayacak davranislar icin de olanlara söylenen genel bir anlam iceren kelimedir.Anlami genis oldugundan toplumumuzda yanlista olanlara sölenir.******larin yaptiklari delikanlilik kitabina ters düser. Ama Delikanlilik mi kaldi derseniz.O ayri bir konu.Kiyamet cok yakin.insanlar insanliktan ciktilar degerlerimiz tam tamina ters döndü Allah sonumuzu hayirli etsin.

Yaban Ali
14-08-2006, 18:41
Ama üstatım tezat enteresan ki enteresan olmasa tezat olmaz. bence ordakinin görüntüsünden çok yaptığı davranış ön planda ve sorunun cevabı bence tam yerine oturmuş yanılıyormuyum yoksa.:49:

Sadece kelime anlamını söyledim. Mecaz anlamı ve diğer anlamlarını belirtmedim. Dikkat ederseniz kelime anlamı yazdım.
Sizde haklısınız.. Size öyle gelmiş olabilir..

Ancak, ikili çalışırken kurallar dahilinde çalışmadıklarını söylemek çok kolay.. en kritik anda kaybın en az olması kuralına göre uygun olabilir. İki elemanın kaybı mı, yoksa bir elemanın kaybımı doğrudur sizce..Sistemi bilmeden konuşmamak en iyisi.

zabataygatör
14-08-2006, 19:13
evet resme bakınca mecazi anlamda kullanıldıgı belli....guzel espri olmuş:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: