PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : forumda pop up reklam var

ali karaca
17-08-2006, 18:01
CONGRATULATIONS!

YOU'RE OVER 100,000,000th PERSON CONTACTED!!!

CLICK HERE TO CONTACT THE PRIZE DEPARTMENT IMMEDIATELY.

OFFER EXPIRES IN: seconds.

*restrictions apply

açılır pencereden gelen pop up

Admin
17-08-2006, 19:21
Bana rast gelmedi oyle reklam .Sadece forumdaki reklamlar hemen alsat -superalsat-ve elektrospot reklamıdır

ali karaca
17-08-2006, 20:12
verdiğiniz firma reklamlarını biliyorum benim makinanın açılır penceresine takıldı açtığımda yukarıya yazdığım yazıların olduğu pop up reklam vaedı 30 sn den geriye doğru sayım yapıyordu kapattım zaten sürekli olmuyor bugün içinde 4 defa denk geldim ben sadece sizi uyarmak istedim

şeytan
17-08-2006, 20:16
evet forumda popup var 30 geriye bana da sayıyor devam edip tamamlar ise bilgisayarımızı kitlicek diyer üyelerin dikkatine popupu hemen kapamanız forumdan cıkmalısınız resim yollucaktım popupu ama kapattım fazla bekletmemek için

ali karaca
17-08-2006, 20:22
ÇııÖÖçşıÜüCONGRATULATIONS!

Siz, temasa gecen 100,000,000'ıncı kişiden fazlasısınız!!!

Ödül departmanla temasa geçmek için buraya hemen tıklayın.

Teklif, dolar: Saniyeler.

* koşullar, başvurur

pop uptaki yazıların türkçesi

Admin
17-08-2006, 20:30
Bana kalırsa internet saglayacınıza spy vs seyler bulaşmış sanırım.Malesef bizim foruma tıklayınca o reklamlar cıkıyor ama bizle alakası yok öyle olsa bende cıkardı ve giren 1000 lerce kişide

Admin
17-08-2006, 20:34
Aynı Konu turkeyforumdada vardı bununla ilgili reklamlar cıktıgı hakkında sayın Bulent Tekcan da bu konuda açıklaması var..

Makinanızı kontrol edin,bu google reklamı değil.Makinanıza spyware bulaşmış,buna benzer sorun daha öncede yazıldı ve düzeltmenin nasıl olacağıda yazılmıştı.

Opera deseniz OK,çünki opera inline javascript'i anlayamıyor bazen yapıyor.Ama tarayıcınız IE ve bu kesinlikle spy bulaşması.

Sevgiler

Sizde Çıkan reklamların bende cıkması lazım yada turkey forumada girince bendede cıkması lazım..

Nakkus
17-08-2006, 20:47
madem niye bizde çıkmıyor onuda açıklarsanız çok seviniriz..

Admin
17-08-2006, 20:47
İlginç yaklaşım @seytan bakalım nasılda siteyi tanıyorsun.Mesaj sayında 15 e ulaşmış durumda bakalım anlarız kim oldugunu konuyu saptırma

ali karaca
17-08-2006, 20:48
serkan ustam internet seçeneklerinden geçmişi silin sonra forumun adresini yazın ve girin bende işyeri makinamda ve evdeki makinamdada aynı uyarıyı verdi uyarı sadece

Admin
17-08-2006, 20:52
serkan ustam internet seçeneklerinden geçmişi silin sonra forumun adresini yazın ve girin bende işyeri makinamda ve evdeki makinamdada aynı uyarıyı verdi uyarı sadece

Sildim yine sorun yok..

Bu arada @şeytan kullanıcılara yalan yanlış bilgiler verdigin için 15 gun banlandın.Neymiş forumdan cıkınmış.Sen ya hayatta pc kullanmadın yada bana bu işi öğretme nereden geldiysen oraya .

ali karaca
17-08-2006, 21:02
şuan geçmişi bende silip tekrar siteye girdim bendede çıkmadı ama daha önce söylediğim gibi bugün işyeri makinamda 3 defa evdekindede 1 defa denk geldim öncedende sitenizde virüs uyarısı var diye yazmıştım başta inanmadınız ama sonra gerçek ortaya çıkmıştı yine benzer bişeyden kaynaklanıyor olabilir neyse dediğim gibi sürekli olmuyor

Admin
17-08-2006, 21:05
şuan geçmişi bende silip tekrar siteye girdim bendede çıkmadı ama daha önce söylediğim gibi bugün işyeri makinamda 3 defa evdekindede 1 defa denk geldim öncedende sitenizde virüs uyarısı var diye yazmıştım başta inanmadınız ama sonra gerçek ortaya çıkmıştı yine benzer bişeyden kaynaklanıyor olabilir neyse dediğim gibi sürekli olmuyor

Dedigim gibi spy bulaşabilir.Öyle reklamlara zaten forumun ihtiyacı yok.ilginize teşekkur.ama sizin gibi düşünmeyen provaktorluk yapan adamlar hemen konuya damlıyorlar.

Bu tur kişilere geçit verilmeyecektir..

ali karaca
17-08-2006, 21:09
forumunuza art niyetli kişilerce defalarca saldırılar olduğunu bildiğim için iyi niyet olarak uyarmak istedim neyse ilginize teşekkür ederim

Özgür Erge
17-08-2006, 21:55
banada rast gelmedi kasperskyda

ali karaca
18-08-2006, 23:48
serkan bey turkeyforumdaki sorunun nedeni google reklamlarından kaynaklandığı ortaya çıktı sizdede aynı sorundan dolayı kaynaklanıyor olabilir .
bilginize!!!!!!!!