PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir yıldız daha kaydı! Mesut Engin'i kaybettik

Editor
20-12-2011, 01:08
Engin'in son günlerini birlikte aynı evde geçirdiği arkadaşı Güven Turgut , " Sağlığı iyice bozulmuştu. Onu hastaneye kaldırdık ama kurtulamadı. Son günleri sefalet içinde geçti. Yardım eden de olmadı. Düşenin dostu olmuyor. Şimdi cenazesini teslim edebilmek için ailesine ulaşmaya çalışıyoruz. " dedi.

Only the registered members can see the link

kirmastılı
20-12-2011, 10:41
Allah rahmet eylesin

aliharbiye
20-12-2011, 10:52
Allah rahmet eylesin

osmann
20-12-2011, 11:22
allah rahmet etsin...
hey gidi dünya...insan hayatında nelerle karşılaşıyor... dün gazetede bu adamın hayatından bir kaç kesit okudum... 1973 te türkiye güzeli seçilmiş (erkeklerdende güzel seçildiğini ilk defa okudum) bir çok filmde başrol veya yardımcı rolde oynamış.
zamanında şimdiki tv oyuncuları gibi şöhreti varmış. derken 78 de idi yanlış hatırlamıyorsam bir kazada bileklerindeki sinirler kesilmiş, moral bozukluğu ile içkiye vurmuş kendini...sonra sefalet...köprü altlarında parklarda yatmaya başlamış. yıllarca...
zamanın jönü parklarda hayatı sonlanmış. 1973 yılında biri merhuma sen sefalet içinde parklarda öleceksin dese idi inanırmıydı...? banada şimdi biri böyle dese bende inanmam...
allah herkese hayırlı yaşam ve ölüm nasip etsin...yatıp kalkıp dua etmek lazım halimize...
allah rahmet etsin. tanımadığım biri idi. dün okuyunca hakkında bişeyler baya üzüldüm...
selametle...